Фото: zbruc.eu
З такою ініціативою виступив міністр розвитку Далекого Сходу Олександр Галушка.
За його словами, Далекий Схід має розвиватися випереджаючими темпами при масштабному залученні інвестицій. Але одним із стримуючих факторів є нестача трудових ресурсів . "У міністерстві в ході експертних обговорень такі варіанти розглядалися ще задовго до подій, які зараз відбуваються в Україні" , - сказав Галушка. Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.
Міністр пояснив, на яких фактах грунтується позиція відомства. Він зазначив, що "поки ВВП на душу населення на Україні не досяг навіть радянського рівня і треба відштовхуватися немає від локальних гострих подій, а виходити з довгострокових стійких тенденцій щодо України".
"Очевидний плюс залучення жителів України полягає в тому , що на Далекому Сході з'являться люди без мовного, ментального і культурного бар'єрів" , - пояснив міністр.
Також за даними ФМС Росії, начебто, "за останні два тижні лютого за наданням притулку звернулося близько 143 тис. осіб".
Мовляв, зараз найбільша міграційна активність спостерігається в прикордонних з Україною регіонах - Бєлгородської, Ростовської, Брянської областях і Краснодарському краї.
Так, в лютому 2014 міграційні потоки з України до Ростовської області зросли на 53 %, в Курську - на 71%.