Родзинки замість пігулок

1. Однією з корисних властивостей родзинок є їхня здатність усувати набряки і посилювати виділення сечі.

Ця властивість безпосередньо пов’язано з присутністю в родзинках калію, який допомагає також і при отруєннях, коли необхідно вивести токсини з крові.

Для цього необхідно спочатку розім’яти родзинки, змішати з тваринним жиром, а потім прикласти до пухлини або місцю прориву фурункулів.

2. Родзинки слід включати в свій раціон людям з серцево-судинними захворюваннями, що страждають цукровим діабетом і вегетосудинною дистонією.

3. Родзинки зміцнюють легені, серце, нервову систему і навіть пригнічють гнів і заспокоюють нерви. Якщо ви відчуваєте дратівливість, замочіть на ніч у холодній воді жменю родзинок і вранці випийте, ця настоянка також стимулює серцевий м’яз.

Властивості родзинок значно відрізняються від властивостей винограду – це лікарі відзначали ще в глибоку давнину.

4. Сушений виноград застосовується в народній медицині з давніх пір. Відвар родзинок з цибульним соком хороший при кашлі, нежиті, хворобах горла: 100 г родзинок залити склянкою окропу і настояти 10 хвилин, віджати, процідити, змішати зі столовою ложкою цибульного соку і пити по 1/2 склянки 3 рази на день. При сильному кашлі і бронхіті: 30 г родзинок настояти в холодній кип’яченій воді 45 хвилин і з’їсти з гарячим молоком перед сном.

5. У списку корисних властивостей родзинок входить і їхня здатність допомагати при жовтяниці. В цьому випадку готується спеціальний настій на виноградному оцті. Цей настій придатний і для лікування пухлин селезінки.

Варто зауважити, що вміст цукрів, а саме глюкози і фруктози, в ізюмі у 8 разів вище, ніж у винограді. Тому замість цукерки та ірису краще їсти родзинки.

6. Антиоксиданти, що містяться в родзинках, пригнічують зростання числа бактерій, які є однією з причин захворювання карієсом.

7. Крім перерахованого вище, відвар з родзинок приходить на допомогу при бронхітах, пневмонії і гіпертонії. Щоб приготувати такий відвар, вам знадобиться 100 грам подріблених родзинок, які треба залити склянкою води, потримати 10 хвилин на слабкому вогні і віджати через марлю.

8. Цікавою корисною властивістю родзинок є те, що вони допомагають навіть при лишаї.

9. Цікаво, що різні види родзинок допомагають при різних захворюваннях. Ізюм з кісточками хороший при дизентерії, а сорт родзинок без кісточок відмінно справляється із захворюваннями нирок і сечового міхура.

10. Завдяки вітамінам В1, В2 і В5, які зберігаються в родзинках, і мікроелементу магнію налагоджується робота нервової системи, людина заспокоюється, у неї поліпшується сон.

11. Темні родзинки, так само як темний виноград і вино з нього, вважаються більш корисними, ніж світлі сорти. Навіть карієс і захворювання ясен лікуються родзинками. Присутні в родзинка антиоксиданти, зокрема, олеанолева кислота, пригнічують ріст бактерій, що є причиною стоматологічних захворювань. Фіторечовини, що містяться в родзинках, добре не для зубів і ясен.

12. Ніацин, або нікотинова кислота, є складовою ферментів, які беруть участь у клітинному диханні і обміні білків, що регулюють нервову діяльність. Саме це є причиною того, що родзинки зміцнюють нервову систему і діють як заспокійливе.

13. Калій, яким настільки багаті родзинки, регулює кислотно-лужну рівновагу в крові, він активізує м’язову роботу серця, покращує передачу нервових імпульсів, а також сприятливо впливає на роботу нирок і шкіри.

Рецепт відвару

100 г родзинок треба пропустити через м’ясорубку, залити 1 склянкою води і кип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Потім процідити, родзинки віджати через марлю. Цей відвар приймати кілька разів на день.

Навіть при пневмонії цим можна лікуватися. А якщо до цього відвару додати 1 столову ложку свіжого соку ріпчастої цибулі, вийде відмінна суміш для профілактики гіпертонії.

Єдина умова домашнього лікування без таблеток – це терпляче ставлення,. Тобто приймати відвар необхідно щодня регулярно протягом декількох тижнів, тоді ефект є.

Джерело: blyskavka


23.01.2019 9788
Коментарі ()

28.09.2023
Вікторія Матіїв

Канада — країна, яка завойовує серця своєю величчю та різноманітністю, ділиться журналістка Фіртки, яка певний період проживала там.  

362
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

915
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

1047
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

8330 15
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2547
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2428

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

502

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

871

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

947

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

640
27.09.2023

В області завершилося збирання ранніх зернових і зернобобових культур.  

523
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

354
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

522
27.09.2023

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

20059
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38121
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

512
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

640
25.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

336
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

461
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

378
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

1069
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

729 1