Родзинки замість пігулок

1. Однією з корисних властивостей родзинок є їхня здатність усувати набряки і посилювати виділення сечі.

Ця властивість безпосередньо пов’язано з присутністю в родзинках калію, який допомагає також і при отруєннях, коли необхідно вивести токсини з крові.

Для цього необхідно спочатку розім’яти родзинки, змішати з тваринним жиром, а потім прикласти до пухлини або місцю прориву фурункулів.

2. Родзинки слід включати в свій раціон людям з серцево-судинними захворюваннями, що страждають цукровим діабетом і вегетосудинною дистонією.

3. Родзинки зміцнюють легені, серце, нервову систему і навіть пригнічють гнів і заспокоюють нерви. Якщо ви відчуваєте дратівливість, замочіть на ніч у холодній воді жменю родзинок і вранці випийте, ця настоянка також стимулює серцевий м’яз.

Властивості родзинок значно відрізняються від властивостей винограду – це лікарі відзначали ще в глибоку давнину.

4. Сушений виноград застосовується в народній медицині з давніх пір. Відвар родзинок з цибульним соком хороший при кашлі, нежиті, хворобах горла: 100 г родзинок залити склянкою окропу і настояти 10 хвилин, віджати, процідити, змішати зі столовою ложкою цибульного соку і пити по 1/2 склянки 3 рази на день. При сильному кашлі і бронхіті: 30 г родзинок настояти в холодній кип’яченій воді 45 хвилин і з’їсти з гарячим молоком перед сном.

5. У списку корисних властивостей родзинок входить і їхня здатність допомагати при жовтяниці. В цьому випадку готується спеціальний настій на виноградному оцті. Цей настій придатний і для лікування пухлин селезінки.

Варто зауважити, що вміст цукрів, а саме глюкози і фруктози, в ізюмі у 8 разів вище, ніж у винограді. Тому замість цукерки та ірису краще їсти родзинки.

6. Антиоксиданти, що містяться в родзинках, пригнічують зростання числа бактерій, які є однією з причин захворювання карієсом.

7. Крім перерахованого вище, відвар з родзинок приходить на допомогу при бронхітах, пневмонії і гіпертонії. Щоб приготувати такий відвар, вам знадобиться 100 грам подріблених родзинок, які треба залити склянкою води, потримати 10 хвилин на слабкому вогні і віджати через марлю.

8. Цікавою корисною властивістю родзинок є те, що вони допомагають навіть при лишаї.

9. Цікаво, що різні види родзинок допомагають при різних захворюваннях. Ізюм з кісточками хороший при дизентерії, а сорт родзинок без кісточок відмінно справляється із захворюваннями нирок і сечового міхура.

10. Завдяки вітамінам В1, В2 і В5, які зберігаються в родзинках, і мікроелементу магнію налагоджується робота нервової системи, людина заспокоюється, у неї поліпшується сон.

11. Темні родзинки, так само як темний виноград і вино з нього, вважаються більш корисними, ніж світлі сорти. Навіть карієс і захворювання ясен лікуються родзинками. Присутні в родзинка антиоксиданти, зокрема, олеанолева кислота, пригнічують ріст бактерій, що є причиною стоматологічних захворювань. Фіторечовини, що містяться в родзинках, добре не для зубів і ясен.

12. Ніацин, або нікотинова кислота, є складовою ферментів, які беруть участь у клітинному диханні і обміні білків, що регулюють нервову діяльність. Саме це є причиною того, що родзинки зміцнюють нервову систему і діють як заспокійливе.

13. Калій, яким настільки багаті родзинки, регулює кислотно-лужну рівновагу в крові, він активізує м’язову роботу серця, покращує передачу нервових імпульсів, а також сприятливо впливає на роботу нирок і шкіри.

Рецепт відвару

100 г родзинок треба пропустити через м’ясорубку, залити 1 склянкою води і кип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Потім процідити, родзинки віджати через марлю. Цей відвар приймати кілька разів на день.

Навіть при пневмонії цим можна лікуватися. А якщо до цього відвару додати 1 столову ложку свіжого соку ріпчастої цибулі, вийде відмінна суміш для профілактики гіпертонії.

Єдина умова домашнього лікування без таблеток – це терпляче ставлення,. Тобто приймати відвар необхідно щодня регулярно протягом декількох тижнів, тоді ефект є.

Джерело: blyskavka


23.01.2019 11679
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5206 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1840 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4050 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3175 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7966 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20297 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

282

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

823

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1916

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2395
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

192
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

701
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

482
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18386
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

983
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1219 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6105 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23396 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

298
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

996 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1183 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

502