Родзинки замість пігулок

1. Однією з корисних властивостей родзинок є їхня здатність усувати набряки і посилювати виділення сечі.

Ця властивість безпосередньо пов’язано з присутністю в родзинках калію, який допомагає також і при отруєннях, коли необхідно вивести токсини з крові.

Для цього необхідно спочатку розім’яти родзинки, змішати з тваринним жиром, а потім прикласти до пухлини або місцю прориву фурункулів.

2. Родзинки слід включати в свій раціон людям з серцево-судинними захворюваннями, що страждають цукровим діабетом і вегетосудинною дистонією.

3. Родзинки зміцнюють легені, серце, нервову систему і навіть пригнічють гнів і заспокоюють нерви. Якщо ви відчуваєте дратівливість, замочіть на ніч у холодній воді жменю родзинок і вранці випийте, ця настоянка також стимулює серцевий м’яз.

Властивості родзинок значно відрізняються від властивостей винограду – це лікарі відзначали ще в глибоку давнину.

4. Сушений виноград застосовується в народній медицині з давніх пір. Відвар родзинок з цибульним соком хороший при кашлі, нежиті, хворобах горла: 100 г родзинок залити склянкою окропу і настояти 10 хвилин, віджати, процідити, змішати зі столовою ложкою цибульного соку і пити по 1/2 склянки 3 рази на день. При сильному кашлі і бронхіті: 30 г родзинок настояти в холодній кип’яченій воді 45 хвилин і з’їсти з гарячим молоком перед сном.

5. У списку корисних властивостей родзинок входить і їхня здатність допомагати при жовтяниці. В цьому випадку готується спеціальний настій на виноградному оцті. Цей настій придатний і для лікування пухлин селезінки.

Варто зауважити, що вміст цукрів, а саме глюкози і фруктози, в ізюмі у 8 разів вище, ніж у винограді. Тому замість цукерки та ірису краще їсти родзинки.

6. Антиоксиданти, що містяться в родзинках, пригнічують зростання числа бактерій, які є однією з причин захворювання карієсом.

7. Крім перерахованого вище, відвар з родзинок приходить на допомогу при бронхітах, пневмонії і гіпертонії. Щоб приготувати такий відвар, вам знадобиться 100 грам подріблених родзинок, які треба залити склянкою води, потримати 10 хвилин на слабкому вогні і віджати через марлю.

8. Цікавою корисною властивістю родзинок є те, що вони допомагають навіть при лишаї.

9. Цікаво, що різні види родзинок допомагають при різних захворюваннях. Ізюм з кісточками хороший при дизентерії, а сорт родзинок без кісточок відмінно справляється із захворюваннями нирок і сечового міхура.

10. Завдяки вітамінам В1, В2 і В5, які зберігаються в родзинках, і мікроелементу магнію налагоджується робота нервової системи, людина заспокоюється, у неї поліпшується сон.

11. Темні родзинки, так само як темний виноград і вино з нього, вважаються більш корисними, ніж світлі сорти. Навіть карієс і захворювання ясен лікуються родзинками. Присутні в родзинка антиоксиданти, зокрема, олеанолева кислота, пригнічують ріст бактерій, що є причиною стоматологічних захворювань. Фіторечовини, що містяться в родзинках, добре не для зубів і ясен.

12. Ніацин, або нікотинова кислота, є складовою ферментів, які беруть участь у клітинному диханні і обміні білків, що регулюють нервову діяльність. Саме це є причиною того, що родзинки зміцнюють нервову систему і діють як заспокійливе.

13. Калій, яким настільки багаті родзинки, регулює кислотно-лужну рівновагу в крові, він активізує м’язову роботу серця, покращує передачу нервових імпульсів, а також сприятливо впливає на роботу нирок і шкіри.

Рецепт відвару

100 г родзинок треба пропустити через м’ясорубку, залити 1 склянкою води і кип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Потім процідити, родзинки віджати через марлю. Цей відвар приймати кілька разів на день.

Навіть при пневмонії цим можна лікуватися. А якщо до цього відвару додати 1 столову ложку свіжого соку ріпчастої цибулі, вийде відмінна суміш для профілактики гіпертонії.

Єдина умова домашнього лікування без таблеток – це терпляче ставлення,. Тобто приймати відвар необхідно щодня регулярно протягом декількох тижнів, тоді ефект є.

Джерело: blyskavka


23.01.2019 12306
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

326
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1395
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2546 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3632
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2971
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2146

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

615

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

466

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1635

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1799
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

286
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

503
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

802
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4986
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

358
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

879
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10126
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

510
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

263
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

373
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

400
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

721