
Здоров'я – це найцінніший скарб, який потрібно цінувати та підтримувати. Для цього потрібно проходити регулярне медичне обстеження, з використанням рентген-апаратів.
Принцип роботи діагностичних рентген-апаратів
Це техніка, завдяки якій вдається зрозуміти стан анатомічних структур, що знаходяться всередині людського організму. Діагностика відбувається завдяки проходженню магнітних і рентгенівських хвиль через тканини. Якщо купити рентген апарат сучасного типу, картинка візуалізується, виводиться не на плівку, а на екран монітора. У здорової людини стан органів суттєво відрізняється від хворих. Через пошкоджені структури, електромагнітні хвилі проходять не повністю, тому на екрані помітні патологічні ділянки.
Рентгенологічне обладнання використовується не лише для діагностики, а іноді для лікування. Крім того, досить часто рентген С-дуга використовують під час проведення операцій. Але найчастіше це діагностичне обладнання, що дозволяє поставити точний діагноз, якщо це неможливо зробити, використовуючи інші дослідження та аналізи.
Класифікація рентген-апаратів
За принципом використання прилади можна розділити на:
- Стаціонарні. Зазвичай встановлюють у спеціальних рентгенологічних кабінетах, для проведення діагностики.
- Мобільні або портативні. Такі прилади не прив'язані до якихось певних умов, тому можуть використовуватися у травматологічних відділеннях хворих, для проведення діагностики кісткових або м'яких тканин, внутрішніх органів.
Зазвичай обладнання на сайті https://medicalstore.com.ua/uk/ обирається в залежності від сфери його призначення та основних вимог. Наприклад, у стоматології зазвичай використовують портативні прилади, які нагадують фотоапарат. Зображення з приладу виводиться на екран ноутбука без друку плівки, що дозволяє моментально провести діагностику та перевірити якість лікування.
Одним з найбільш популярних рентген-апаратів вважається флюорограф, який використовується для діагностики стану легень та дихальної системи. Основне завдання цієї діагностики – визначити наявність або відсутність туберкульозу, пухлин, або інших захворювань легень. Якщо раніше для друку використовували плівку, то зараз все більше клінік може похвалитися цифровим обладнанням, в яких зображення виводиться на екран. Його можна роздрукувати на звичайному папері А4. Деякі з досліджень можна записувати на диск. В такому випадку дослідження проводиться у реальному часі. Це заощаджує час лікаря та пацієнта, дозволяючи швидко призначити необхідне лікування та визначитися з подальшим напрямком відновлення, якщо мова йде про переломи або травми.
Партнерський матеріал