Різновиди рентгенівських апаратів для лікарень, від постачальника в Україні MedicalStore

Здоров'я – це найцінніший скарб, який потрібно цінувати та підтримувати. Для цього потрібно проходити регулярне медичне обстеження, з використанням рентген-апаратів.

Принцип роботи діагностичних рентген-апаратів

Це техніка, завдяки якій вдається зрозуміти стан анатомічних структур, що знаходяться всередині людського організму. Діагностика відбувається завдяки проходженню магнітних і рентгенівських хвиль через тканини. Якщо купити рентген апарат сучасного типу, картинка візуалізується, виводиться не на плівку, а на екран монітора. У здорової людини стан органів суттєво відрізняється від хворих. Через пошкоджені структури, електромагнітні хвилі проходять не повністю, тому на екрані помітні патологічні ділянки.

Рентгенологічне обладнання використовується не лише для діагностики, а іноді для лікування. Крім того, досить часто рентген С-дуга використовують під час проведення операцій. Але найчастіше це діагностичне обладнання, що дозволяє поставити точний діагноз, якщо це неможливо зробити, використовуючи інші дослідження та аналізи.

Класифікація рентген-апаратів

За принципом використання прилади можна розділити на:

  • Стаціонарні. Зазвичай встановлюють у спеціальних рентгенологічних кабінетах, для проведення діагностики.
  • Мобільні або портативні. Такі прилади не прив'язані до якихось певних умов, тому можуть використовуватися у травматологічних відділеннях хворих, для проведення діагностики кісткових або м'яких тканин, внутрішніх органів.

Зазвичай обладнання на сайті https://medicalstore.com.ua/uk/ обирається в залежності від сфери його призначення та основних вимог. Наприклад, у стоматології зазвичай використовують портативні прилади, які нагадують фотоапарат. Зображення з приладу виводиться на екран ноутбука без друку плівки, що дозволяє моментально провести діагностику та перевірити якість лікування.

Одним з найбільш популярних рентген-апаратів вважається флюорограф, який використовується для діагностики стану легень та дихальної системи. Основне завдання цієї діагностики – визначити наявність або відсутність туберкульозу, пухлин, або інших захворювань легень. Якщо раніше для друку використовували плівку, то зараз все більше клінік може похвалитися цифровим обладнанням, в яких зображення виводиться на екран. Його можна роздрукувати на звичайному папері А4. Деякі з досліджень можна записувати на диск. В такому випадку дослідження проводиться у реальному часі. Це заощаджує час лікаря та пацієнта, дозволяючи швидко призначити необхідне лікування та визначитися з подальшим напрямком відновлення, якщо мова йде про переломи або травми.

Партнерський матеріал


22.01.2023 555
Коментарі ()

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

462
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1257
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2185 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1057
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2980
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2054

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

824

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

984

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1414

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2014
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26296 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

703
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

903
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2932
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1182
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

889
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1151
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1148
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

347
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4154
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1016
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1581