Ритуальна підарастія

Кіньяр зауважує, що в Афінах пасивний гомосексуаліст страчувався, якщо бував помічений в участі в політиці. В той самий час практикувався ритуальний педерастичний акт, як нині в деяких районах Афганістану. Можливо, там це спадщина Греко-бактрійського царства.

 

Саме знищення ритуальної педерастії не можуть вибачити християнству гуманісти з широкими мисленням і анальним отвором.

 

Суспільство, тим паче суспільна еліта, мають піддавати приниженню своїх нових членів, ті, хто не витримують приниження - небезпечні. Втім, це тема окремого п'ятитомника. У цій замітці хотілося б зауважити лише на деяких нових фішках вітчизняного садо-мазо арсеналу.

 

В день останніх відвідань Києва Путіним на вулицях міста виконували незрозумілі функції так багато міліціонерів у формі, що екстремістські висловлювання безвідповідальних націоналістів про те, що Україну окуповано, здавалися правдивими.

 

   

 

Всі ці даїшники, постові міліціонери, патрулі так уважно наглядали за нами, ніби ми все ще не відбули ритуального анального, або орального посвячення.

 

Мені доводилося бувати в багатьох окупованих столицях, там і близько такого не було. В Кабулі нелегко побачити американський патруль. Лише іноді кілька броньованих хамерів проскочать краєм міста і зникнуть, ніби й не було. Американці бояться власним виглядом зайвий раз дратувати місцеве населення.

 

Афганських поліцейських і військовослужбовців у Кабулі в рази менше, аніж у Києві українських, навіть в рідкісні моменти відсутності Путіна або Кирила (я весь час плутаю, хто там з них патріарх).

 

В Єрусалимі під час інтифади було помітно значно менше поліціантів, аніж у Києві часів пенсійної реформи. Якщо ти бачив солдата з гвинтівкою "Галіл", чи М-16 А2, то знав, що він їде у відпустку, або з відпустки і ти його аж ніяк не цікавиш. Зрозуміло, Єрусалим утиканий камерами поліцейського нагляду, проте навіть знахабніла (як вважає Бібі Натаньягу) ізраїльська поліція розуміє, що вигляд поліцейського у формі ображає законослухняного громадянина і провокує палестинського екстреміста.

 

У Багдаді менше людей у формі, аніж у Києві.

 

У Степанакерті під час війни з Азербайджаном я побачив лише одну уніформовану і озброєну людину – міліціонер з пістолетом сидів за віконцем при вході до Комітету оборони. Тодішній голова Комітету оборони і одночасно президент Нагорного Карабаху Качарян їздив по території республіки без охорони. Сам сідав за кермо своєї "Ниви" і рулив на фронт.

 

Рідко в якій європейській мерії ви зіштовхнетеся на вході не те що з поліцейським, а навіть з вахтером. Можете заходити і гуляти по коридорах. У Києві будь-яка дохла райадміністрація – це фортеця в облозі. Від кого вони захищаються? Від нас. Не як від нападників. Як від набридливих жебраків.

 

Хіба що Каїр міг би посперечатися з Києвом по чисельності наглядачів за громадянами на своїх вулицях. Але в Єгипті за Мубарака служба в найрізноманітніших силових структурах розглядалась, як форма соціального захисту. Якщо вже ти настільки дурний, що не здатен обдурювати туристів, то на ось тобі 100 доларів зарплатні, форму, АК єгипетського виробництва (без патронів, щоб не продав) і стій цих туристів охороняй. І чим всі ці орди поліціянтів тому Мубараку допомогли?

 

Янукович, поза сумнівом, лівак – ідейний нащадок Антоніо Негрі, Ульрики Майнхоф і Пол-Пота. Ті вважали, що єдиний спосіб спілкування з суспільством – через насильство. Янукович, певне, гадає, що через кримінальні справи. Суть кримінальної справи не тільки в тому, що вона – насильство, але і в тому, що вона принижує. Ми маємо звикнути до того, що ми під наглядом, що ті, хто обуряться, обов'язково сидітимуть, що всі, кого ми бачимо по телебаченню – принижені, або прокуратурою, або необхідністю запобігати перед головним начальником.

 

Розмовляв нещодавно з приятелем – власником невеликого виробництва у Київській області. Вважає, що за Януковича певною мірою стало краще. По-перше, каже, працюємо в нуль, а не в мінус, по-друге, стало зрозуміло, хто що вирішує, хоча грошей доводиться віддавати більше, по-третє, в нашому районі "смотрящій" від Азарова – дуже порядна людина. Йому можна поскаржитися і він навіть іноді може прикрити.

 

Раніше його обурив би сам факт наявності такого собі "смотрящєго" за нами, нині радує, що "смотрящій" - добрий. Нас обурює не приниження, не поразка, ні зрада, але переривання поступовості. Коли ганьба достатньо розтягнута в часі, вона сприймається, як реалії життя. Звикнеш – сподобається.

 

Верховна Рада прийняла постанову вивішувати радянські прапори на держустановах і не згоріла. Ми звикли. Скоро сподобається.

 

Не відчуваючи жодного душевного дискомфорту, Президент зі своїм генеральним прокурором і міністром внутрішніх справ підуть на всенощну. З другого боку це символічно, адже коли Христос воскрес, вхід до могили теж охороняли ті, хто його розпинав.

 

Можливо, Віктор Федорович зверне увагу на те, що найважливіші поняття (якими, зокрема, починається Євангеліє від Івана, яке буде читатися) об'єднанні аллітерціями, що мова філософічна, а філософія поетична: СЛОВО, СВІТЛО, СЛАВА. Прикро, що плодом спокуси в нашій іконографічній традиції є яблуко, а не СЛИВА, яка добре стала б у цей ряд. До чого тут слива? Японщина якась, прости Господи!

 

Братство


Коментарі (0)

26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

582
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

878
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1231 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2633
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1993
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2218

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

304

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

429

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1367

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1343
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

189
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18115
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1074
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3425
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

781
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10551
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6281
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

914
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

214
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

441
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3034
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

753