Ритуальна підарастія

Кіньяр зауважує, що в Афінах пасивний гомосексуаліст страчувався, якщо бував помічений в участі в політиці. В той самий час практикувався ритуальний педерастичний акт, як нині в деяких районах Афганістану. Можливо, там це спадщина Греко-бактрійського царства.

 

Саме знищення ритуальної педерастії не можуть вибачити християнству гуманісти з широкими мисленням і анальним отвором.

 

Суспільство, тим паче суспільна еліта, мають піддавати приниженню своїх нових членів, ті, хто не витримують приниження - небезпечні. Втім, це тема окремого п'ятитомника. У цій замітці хотілося б зауважити лише на деяких нових фішках вітчизняного садо-мазо арсеналу.

 

В день останніх відвідань Києва Путіним на вулицях міста виконували незрозумілі функції так багато міліціонерів у формі, що екстремістські висловлювання безвідповідальних націоналістів про те, що Україну окуповано, здавалися правдивими.

 

   

 

Всі ці даїшники, постові міліціонери, патрулі так уважно наглядали за нами, ніби ми все ще не відбули ритуального анального, або орального посвячення.

 

Мені доводилося бувати в багатьох окупованих столицях, там і близько такого не було. В Кабулі нелегко побачити американський патруль. Лише іноді кілька броньованих хамерів проскочать краєм міста і зникнуть, ніби й не було. Американці бояться власним виглядом зайвий раз дратувати місцеве населення.

 

Афганських поліцейських і військовослужбовців у Кабулі в рази менше, аніж у Києві українських, навіть в рідкісні моменти відсутності Путіна або Кирила (я весь час плутаю, хто там з них патріарх).

 

В Єрусалимі під час інтифади було помітно значно менше поліціантів, аніж у Києві часів пенсійної реформи. Якщо ти бачив солдата з гвинтівкою "Галіл", чи М-16 А2, то знав, що він їде у відпустку, або з відпустки і ти його аж ніяк не цікавиш. Зрозуміло, Єрусалим утиканий камерами поліцейського нагляду, проте навіть знахабніла (як вважає Бібі Натаньягу) ізраїльська поліція розуміє, що вигляд поліцейського у формі ображає законослухняного громадянина і провокує палестинського екстреміста.

 

У Багдаді менше людей у формі, аніж у Києві.

 

У Степанакерті під час війни з Азербайджаном я побачив лише одну уніформовану і озброєну людину – міліціонер з пістолетом сидів за віконцем при вході до Комітету оборони. Тодішній голова Комітету оборони і одночасно президент Нагорного Карабаху Качарян їздив по території республіки без охорони. Сам сідав за кермо своєї "Ниви" і рулив на фронт.

 

Рідко в якій європейській мерії ви зіштовхнетеся на вході не те що з поліцейським, а навіть з вахтером. Можете заходити і гуляти по коридорах. У Києві будь-яка дохла райадміністрація – це фортеця в облозі. Від кого вони захищаються? Від нас. Не як від нападників. Як від набридливих жебраків.

 

Хіба що Каїр міг би посперечатися з Києвом по чисельності наглядачів за громадянами на своїх вулицях. Але в Єгипті за Мубарака служба в найрізноманітніших силових структурах розглядалась, як форма соціального захисту. Якщо вже ти настільки дурний, що не здатен обдурювати туристів, то на ось тобі 100 доларів зарплатні, форму, АК єгипетського виробництва (без патронів, щоб не продав) і стій цих туристів охороняй. І чим всі ці орди поліціянтів тому Мубараку допомогли?

 

Янукович, поза сумнівом, лівак – ідейний нащадок Антоніо Негрі, Ульрики Майнхоф і Пол-Пота. Ті вважали, що єдиний спосіб спілкування з суспільством – через насильство. Янукович, певне, гадає, що через кримінальні справи. Суть кримінальної справи не тільки в тому, що вона – насильство, але і в тому, що вона принижує. Ми маємо звикнути до того, що ми під наглядом, що ті, хто обуряться, обов'язково сидітимуть, що всі, кого ми бачимо по телебаченню – принижені, або прокуратурою, або необхідністю запобігати перед головним начальником.

 

Розмовляв нещодавно з приятелем – власником невеликого виробництва у Київській області. Вважає, що за Януковича певною мірою стало краще. По-перше, каже, працюємо в нуль, а не в мінус, по-друге, стало зрозуміло, хто що вирішує, хоча грошей доводиться віддавати більше, по-третє, в нашому районі "смотрящій" від Азарова – дуже порядна людина. Йому можна поскаржитися і він навіть іноді може прикрити.

 

Раніше його обурив би сам факт наявності такого собі "смотрящєго" за нами, нині радує, що "смотрящій" - добрий. Нас обурює не приниження, не поразка, ні зрада, але переривання поступовості. Коли ганьба достатньо розтягнута в часі, вона сприймається, як реалії життя. Звикнеш – сподобається.

 

Верховна Рада прийняла постанову вивішувати радянські прапори на держустановах і не згоріла. Ми звикли. Скоро сподобається.

 

Не відчуваючи жодного душевного дискомфорту, Президент зі своїм генеральним прокурором і міністром внутрішніх справ підуть на всенощну. З другого боку це символічно, адже коли Христос воскрес, вхід до могили теж охороняли ті, хто його розпинав.

 

Можливо, Віктор Федорович зверне увагу на те, що найважливіші поняття (якими, зокрема, починається Євангеліє від Івана, яке буде читатися) об'єднанні аллітерціями, що мова філософічна, а філософія поетична: СЛОВО, СВІТЛО, СЛАВА. Прикро, що плодом спокуси в нашій іконографічній традиції є яблуко, а не СЛИВА, яка добре стала б у цей ряд. До чого тут слива? Японщина якась, прости Господи!

 

Братство


Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1965
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1862
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1860
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5510 47
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2155 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1512

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

747

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

801

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1003

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1006
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1773
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3685
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10260
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26151
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10189 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7716
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

900
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

211
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

266
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

385
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1279
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

886