Результати виборів президента України-2019: Супрун розповіла, як заспокоїти нерви

В Україні завершився другий тур виборів президента. Відповідно до остаточних результатів голосування лідирує Володимир Зеленський. Уляна Супрун розповіла, що потрібно пити, щоб заспокоїтися, якщо на виборах програв ваш кандидат.

ЦВК вже підрахувала 90,1% голосів – Володимир Зеленський наразі отримав 73,17% голосів, а Петро Порошенко – 24,5%, інформує Фіртка з посиланням на 24 канал.

Так, зовсім необов’язково пити алкоголь, щоб заспокоїтися. Все тому, що алкоголь може призвести до ще більш серйозних наслідків, ніж було до його вживання.

Гібіскус

Дослідження на тваринах і людях переконливо показали, що гібіскусовий чай знижує тиск та знімає набряки, і при цьому не порушує баланс електролітів. Більше того, регулярне споживання чаю із гібіскусу знижує загальний рівень холестерину та ліпопротеїнів низької щільності ("поганий холестерин"). До того ж, цей чай можна пити у келихах холодним, він нагадуватиме каберне.

Білий чай

Корисний для здоров’я зубів: він пригнічує амілазу слини, тож вуглеводи їжі не стають простими цукрами — їжею для бактерій зубного нальоту. Флавоноїди та катехіни білого чаю запобігають росту зубного каменю. Білий чай може запобігати вільнорадикальним процесам в корі головного мозку. Це особливо актуально для хворих на діабет, показали досліди на щурах.

Вербена

Є, хоч і досить слабкі, клінічні докази того, що чай з вербени заспокоює, знімає тривожність, покращує травлення, запобігає здуттю і діареї, та має антимікробні властивості. Екстракти вербени, дійсно, можуть спиняти ріст низки патогенних бактерій та мають потужну антиоксидантну дію.

Ромашка лікарська

Заспокоїть не гірше алкоголю, адже сприяє утворенню гама-аміномасляної кислоти, гальмівного нейромедіатора. Але цей напій не викликатиме тривожності згодом, на відміну від алкоголю. Пийте ромашковий чай, якщо вам складно заснути через тривожність, чи в шлунка підвищена кислотність, виразка чи коліт. Крім цього, чай із ромашки може запобігати розвитку остеопорозу, хоча і не є ліками.

Меліса

Багато в чому нагадує ромашку. Напій із неї має спазмолітичну дію, і може допомагати при дитячих кольках. Меліса зменшує запалення, заспокоює, та має потужну антиоксидантну дію.

Зелений чай

Не хочете пошкодження вільними радикалами? Пийте зелений чай. Його антиоксидантні властивості — не міф. Більше того, зелений чай знижує рівень кортизолу і навіть запобігає деменції. Споживання зеленого чаю знижує ризик хвороби Альцгеймера та накопичення вісцерального жиру (росту живота). Звісно, якщо не запивати чаєм нескінченні смаколики. Зелений чай та помірні фізичні навантаження суттєво зменшують симптоми ревматоїдного артриту.

Імбир

Містить багато антиоксидантів джинджеролів. Завдяки цьому імбирний "чай без чаю" може зупиняти вже знайомі нам вільнорадикальні процеси, що виникають після тренування чи при запаленні шлунково-кишкового тракту. Імбирний чай зменшує нудоту, в тому числі при токсикозі під час вагітності.

Звіробій

Діє незгірш за алкоголь, якщо зважати на зростання рівня нейромедіатору серотоніну. Активна речовина гіперфорін, що міститься у звіробої, впливає на активність генів, що відповідають за утворення серотоніну. Брак серотоніну пов’язують із клінічною чи сезонною депресією. Попереджаємо: саме тому, що все так серйозно — гени, мозок — чаї зі звіробою не можна суміщати з антидепресантами, а лікувати депресію самим лише чаєм теж не варто.


22.04.2019 1118
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1082
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2798
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

975
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1034
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1038 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3101 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

893

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

773

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

370

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1085
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

144
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2337
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1145
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

446
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15064
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7380
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

813
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

376
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

286
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

376
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

656
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1108