Рятувальники Прикарпаття продовжують громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

 

На Прикарпатті триває громадська акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, яка має на меті ознайомити мешканців краю із діяльністю пожежно-рятувальної служби та донести до їх свідомості основні правила безпеки життєдіяльності.

 

Особливо важливу роль така інформаційна діяльність відіграє серед підростаючого покоління, адже саме змалку у людини формується правильне ставлення до власної безпеки. Саме такі тематичні заходи в рамках громадської акції „Запобігти. Врятувати. Допомогти.” рятувальники провели в Снятині та селі Черче Рогатинського району.

 

Надовго запам’ятається зустріч із рятувальниками вихованцям Снятинського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Розпочалися заходи з тематичного уроку. Студенти мали можливість дізнатися про випадки пожеж, надзвичайних ситуацій, які трапляються на території нашої області та почути рекомендації фахівців служби МНС щодо дотримання правил безпеки в повсякденному житті. Також, в ході уроку працівники Територіального управління МНС в області розповіли присутнім про діяльність «Народної служби порятунку-101», про ті тривожні виїзди рятувальників на ліквідацію різного роду надзвичайних ситуацій, надання допомоги людям, котрі потрапили в біду. Вихованці технікуму також переглянули документальне відео про роботу пожежно-рятувальних підрозділів Івано-Франківщини на місці надзвичайних подій. Приємним сюрпризом для студентів стала поява пожежного автомобіля на території навчального закладу. Свою зустріч зі студентами працівники служби МНС розпочали із розповіді про діяльність підрозділу. Рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №15 міста Снятина продемонстрували присутнім засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різного роду надзвичайні ситуації. В ході проведення акції вихованці технікуму мали можливість приміряти бойовий одяг пожежника-рятувальника, спробували користуватися рятувальним обладнанням.

 

Цікаво та змістовно пройшли заходи в рамках громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» і на Рогатинщині. Рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №16 міста Рогатин завітали до вихованців Черченської загально-освітньої школи I-III ступенів та Черченського обласного навчально–реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради. Працівники служби МНС розповіли дітям про діяльність пожежно-рятувальної служби, про випадки пожеж та різних надзвичайних ситуацій, що мали місце на Рогатинщині. Також рятувальники нагадали школярам основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, користуванні електро- та газовими приладами. А далі було найцікавіше. На подвір’ї школи з’явився пожежний автомобіль. Рятувальники продемонстрували школярам пожежне обладнання та спеціальне аварійно-рятувальне спорядження, яке використовують в роботі бійці МНС та розповіли про принцип роботи апаратів захисту органів зору та дихання, які рятувальники використовують під час ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій в сильно задимленому середовищі. В ході проведення громадської акції.

 

«Запобігти.Врятувати.Допомогти» працівники МНС провели з дітьми тематичні конкурси. Найактивніші учасники заходу отримали від рятувальників пам’ятні сувеніри з символікою служби МНС.

 

Як зазначають фахівці МНС, такі заходи за участю громадськості привертають увагу широких верств населення до питань цивільного захисту, інформують людей про діяльність «Народної служби порятунку – 101» і, звичайно, вчать людей основам безпеки життєдіяльності.

 

У переддень великого християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці – на території державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківська відбулося освячення каплички, збудованої спільними зусиллями  рятувальників та меценатів.


17.10.2012 2000 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

786
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

608
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1681
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3008
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2459
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2436

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

587

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

599

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1458

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1529
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

559
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

422
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

796
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

193
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

292
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26927
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

752
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

315
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

315
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

639
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1040 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

840