Протиракова дієта від доктора Бена Кіма

 

Людям, які хочуть зміцнити своє здоров'я після циклу хіміотерапії слід дотримуватися наступних принципів:



• Заведіть за правило таку систему надання вам допомоги близькими та родичами, при якій у вас буде гарантований щоденний доступ до свіжовичавлених овочевих соків;


• Всі соки за обсягом повинні включати щонайменше 50 відсотків зелені, найкращий варіант - такі темно-зелені листові рослини, як римський салат, кучерява, листова капуста і мангольд;

• До тих пір, поки ви не відчуєте гостру потребу в продуктах тваринного походження, дотримуйтеся тільки свіжих овочів, їх соків і фруктів;

• Їжте ті плоди, які за своєю природою найбільш багаті антиоксидантами;

• Приймайте якісний риб'ячий жир з розрахунку однієї чайної ложки на 18-22 кг маси тіла кожен день;

• Їжте тільки тоді, коли голодні, і ретельно пережовуйте їжу;

 



Ваш звичайний день в такому разі мав би виглядати приблизно так:



Сніданок

Чорниця, манго, яблука, авокадо, черешки селери і римський салат.



Другий сніданок

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 8 листів римського салату, жменя петрушки, два стебла селери, дві морквини.



Обід

Великий овочевий салат з римського салату, помідорів, селери, солодкого перцю, моркви, авокадо і сирих волоських горіхів.

Приправа за бажанням: сік з половинки апельсина.



Полудень

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 4 великих листа мангольда, 4 листи римського салату, шматочок свіжого буряка, три стебла селери.



Вечеря

Велика тарілка парених овочів - китайської капусти, броколі, стручкової квасолі, батату. Додатково один цілий авокадо.



Пізня вечеря

Будь стиглий плід під рукою або жменю сирих волоських горіхів з ізюмом.



Виявилося, що така дієта задовольняє більшість реципієнтів хіміотерапії, принаймні, протягом місяця, а іноді і до року.



Коли з'являється непереборне бажання скуштувати тваринних продуктів, рекомендуємо помірний прийом в їжу сільських яєць, такої дикої риби, як лосось і анчоуси, а також м'яса будь-яких тварин, що вирощуються на натуральних кормах і в умовах вільного вигулу. Молочні продукти, отримані з екологічно і гігієнічно чистих джерел, в невеликих кількостях також прекрасно підходять людям, у яких є переносимість до молока. При вживанні продуктів тваринного походження, бажано, щоб у кожному прийомі їжі їх частка не перевищувала 30 відсотків, велика частина завжди повинна залишатися за овочами.



Крім правил харчування, в боротьбі проти раку є ще кілька критично важливих рекомендацій щодо самого способу вашого життя:



• Будьте на свіжому повітрі, як можна довше;

• Уникаючи сонячних опіків, постарайтеся підставляти свою шкіру променям сонця хоча б на 15 хвилин на день;

• Направляйте енергію своїх емоцій на те, що змушує відчувати себе коханим, люблячим і умиротвореним;

• Давайте собі стільки фізичного відпочинку, скільки можливо - якщо ви роками не шкодували свій організм, річна перерва в роботі і виконанні інших основних обов'язків може виявитися саме тим, що вам потрібно, щоб відновити своє здоров'я.



Що найважливіше, антираковий режим повинен включати постійні нагадування самому собі про те, чому ви хочете знову бути здоровими. Міркуйте про причини, що спонукають вас бути в найкращій формі. Не шкодуйте часу, щоб знайти граничну ясність у тому, що стосується ваших мотивів. Потім запишіть свої доводи на папір і переглядайте їх кожен день.



Пам'ятайте: ніхто на цьому світі не в змозі точно передбачити, що вас чекає. Ваше життя - не статистика. Ваші думки і щоденний вибір - ось найбільш значущі чинники вашого здоров'я сьогодні і в майбутньому.




Джерело: http://mixednews.ru


06.12.2011 3291 0
Коментарі (0)

07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

518
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5338
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1433
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1312
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2579
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3969

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

359

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1187

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1031

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

949
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

264
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10638
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

342
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

609
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5657
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1430
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

313
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

221
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

577 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1014
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

880