Протиракова дієта від доктора Бена Кіма

 

Людям, які хочуть зміцнити своє здоров'я після циклу хіміотерапії слід дотримуватися наступних принципів:



• Заведіть за правило таку систему надання вам допомоги близькими та родичами, при якій у вас буде гарантований щоденний доступ до свіжовичавлених овочевих соків;


• Всі соки за обсягом повинні включати щонайменше 50 відсотків зелені, найкращий варіант - такі темно-зелені листові рослини, як римський салат, кучерява, листова капуста і мангольд;

• До тих пір, поки ви не відчуєте гостру потребу в продуктах тваринного походження, дотримуйтеся тільки свіжих овочів, їх соків і фруктів;

• Їжте ті плоди, які за своєю природою найбільш багаті антиоксидантами;

• Приймайте якісний риб'ячий жир з розрахунку однієї чайної ложки на 18-22 кг маси тіла кожен день;

• Їжте тільки тоді, коли голодні, і ретельно пережовуйте їжу;

 



Ваш звичайний день в такому разі мав би виглядати приблизно так:



Сніданок

Чорниця, манго, яблука, авокадо, черешки селери і римський салат.



Другий сніданок

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 8 листів римського салату, жменя петрушки, два стебла селери, дві морквини.



Обід

Великий овочевий салат з римського салату, помідорів, селери, солодкого перцю, моркви, авокадо і сирих волоських горіхів.

Приправа за бажанням: сік з половинки апельсина.



Полудень

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 4 великих листа мангольда, 4 листи римського салату, шматочок свіжого буряка, три стебла селери.



Вечеря

Велика тарілка парених овочів - китайської капусти, броколі, стручкової квасолі, батату. Додатково один цілий авокадо.



Пізня вечеря

Будь стиглий плід під рукою або жменю сирих волоських горіхів з ізюмом.



Виявилося, що така дієта задовольняє більшість реципієнтів хіміотерапії, принаймні, протягом місяця, а іноді і до року.



Коли з'являється непереборне бажання скуштувати тваринних продуктів, рекомендуємо помірний прийом в їжу сільських яєць, такої дикої риби, як лосось і анчоуси, а також м'яса будь-яких тварин, що вирощуються на натуральних кормах і в умовах вільного вигулу. Молочні продукти, отримані з екологічно і гігієнічно чистих джерел, в невеликих кількостях також прекрасно підходять людям, у яких є переносимість до молока. При вживанні продуктів тваринного походження, бажано, щоб у кожному прийомі їжі їх частка не перевищувала 30 відсотків, велика частина завжди повинна залишатися за овочами.



Крім правил харчування, в боротьбі проти раку є ще кілька критично важливих рекомендацій щодо самого способу вашого життя:



• Будьте на свіжому повітрі, як можна довше;

• Уникаючи сонячних опіків, постарайтеся підставляти свою шкіру променям сонця хоча б на 15 хвилин на день;

• Направляйте енергію своїх емоцій на те, що змушує відчувати себе коханим, люблячим і умиротвореним;

• Давайте собі стільки фізичного відпочинку, скільки можливо - якщо ви роками не шкодували свій організм, річна перерва в роботі і виконанні інших основних обов'язків може виявитися саме тим, що вам потрібно, щоб відновити своє здоров'я.



Що найважливіше, антираковий режим повинен включати постійні нагадування самому собі про те, чому ви хочете знову бути здоровими. Міркуйте про причини, що спонукають вас бути в найкращій формі. Не шкодуйте часу, щоб знайти граничну ясність у тому, що стосується ваших мотивів. Потім запишіть свої доводи на папір і переглядайте їх кожен день.



Пам'ятайте: ніхто на цьому світі не в змозі точно передбачити, що вас чекає. Ваше життя - не статистика. Ваші думки і щоденний вибір - ось найбільш значущі чинники вашого здоров'я сьогодні і в майбутньому.




Джерело: http://mixednews.ru


06.12.2011 2666 0
Коментарі (0)

25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

690
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

949
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7501 14
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2418
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2324
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2553

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

405

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

754

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

848

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

550
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

253
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

430
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

531
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38026
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

408
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

545
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

702
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

250
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

364
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

291
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

984
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

628 1