Простий план перемоги для опозиції

 

 

Опозиція наразі цілком правильно себе поводить, хоча ще більше оперативної координації не заважало би. Мало коментарів від спікерів опозиційних партій. Перевибори, щоби домогтися яких — необхідно змінювати закон — це гра влади, гачок.

 

Але зверну увагу — це гра влади вочевидь послабленої, адже Банкова і близько не здобула тої більшості, а яку розраховувала, та в тій формі, яку бажала. Фактично, план Банкової зачепився за округи, де мажоритарне голосування було грубо та наочно зфальшоване, і це зрозуміло навіть виборцям провладних партій. Міжнародне визнання — цілковите фіаско. Також, випливла на поверхню й інша компроментуюча обставина політичного курсу «регіоналів» — виявляється, вище керівництво держави не є республіканським, а є чимсь на кшталт «двора» слабкого монарха, геть залежного від новітніх феодалів міжрайонного масштабу!Тепер ця ситуація прозора для Брюсселя та Вашингтона.

 

Але влада поки що не хруснула, а опозиція не має чогось на кшталт ради чи комітету. Це її помилка, але яку можна легко виправити.

 

На мою думку, головним лейтмотивом інформаційної лінії опозиційного табору має стати наступний:

 

Цифри результату мусять збігатися із даними протоколів із «мокрими печатками» — і ніяк інакше. Отже, єдиний правильний шлях — це добиватися визнання перемоги опозиціонерів на всіх округах, де відбулася спроба підтасовки. Це раз.

 

Максимально широке та часте інформування суспільства про те, у чому сутність вимог опозиції. Це два.

 

Доведення суті вимог опозиції до дипломатичних представництв. Це три.

 

Координація зусиль у нинішній Верховній Раді щодо перманентного фізичного блокування засідань тима силами, що є, допоки опозиційні вимоги не буде задоволено. Це чотири.

 

Мабуть, необхідне також залучення до співпраці поки що конструктивних «єдиоцентристів», що їх також «нехіло аб’єгорілі». Адже, як бачимо, політика домовленостей не спрацювала. Це п’ять.

 

За умов продовження політики лицемірства з боку Банкової, поставити на порядок денний опозиції питання про інші округи, де фальсифікації лише можливі. Таких щонайменше ще десять. Поставити на порядок денний можливе «штучне зниження» результату «УДАР» і «Свободи» за списками. Це шість.

 

Вже зараз необхідно розпочинати здійснювання морально-психологічного тиску на політичних злочинців, які безпосередньо приймали участь у згвалтуванні народної волі. Це сім.

 

Умови на яких можливі перемовини із табором влади щодо «уряду національної довіри» чи «коаліції за європейську інтеграцію» починаються за виконання попередніх умов опозиції, притягення до відповідальності конкретних фальсифікаторів, і програмова суть такої коаліції має включати виконання вимог ЄС щодо розморожування процесу підписання угоди про ЗВТ та політичну асоціацію. Це вісім.

 

До речі, наша ситуація дуже нагадує 2007 рік у Республіці Молдова. І лише завдяки об’єднанню всіх опозиційних сил вдалося повалити монополію корупто-комуністів на владу, і створити альянс за європейську інтеграцію, що дотепер зробив Молдову лідером Східного партнерства з ЄС, і впевнено веде цю країну до Союзу.

 

Гадаю, лідерам опозиції необхідно публічно, на камери, зустрітися із усіма представниками спостережних місій і також роз’яснити свою позицію, а також спитати їхню думку про якість виборів на решті округів. Це додатковий тиск на ситуацію і демонстрація відкритості цього політичного табору. Це дев’ять.

 

Нарешті, трьом опозиційним силам необхідно оголосити про початок переговорів із іншими політичними силами крім Партії Регіонів, та незалежними кандидатами, про створення у Верховній Раді більшості:) не забуваймо, навіть у нинішніх умовах викривлення результату волевиявлення громадян, Партія Регіонів та КПУ — це «аж» 219 мандатів. І чи багато «самовисуванців» готові на багато років перетворитися на «невиїзних»? Це десять.

 

Ні зневірі — так довірі!) За солідарність, спільні правила та народовладдя!

 

Максим Михайленко,

Хвиля

 


Коментарі (1)

блєєнє 2012.11.14, 00:08
блею,блєю ===========================сміхота!
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

906
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

726
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1835
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3165
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2515
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2502

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

172

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

692

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

653

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1543
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

306
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

639
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

580
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

286
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

350
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26991
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

805
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19644
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

386
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

368
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

694
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1217 1