Про політичну "заразу"

 

Система кожної держави доволі багато спільних рис має з людським організмом. В ідеалі організм добре росте і розвивається, коли в ньому відмінно проходить обмін речовин. Така ж сама ситуація і з нашою державою, коли можемо спостерігати, що різні елементи нашої держави працюють по-різному. Працює наша держава за відсутності гармонії доволі паскудно. Паскудство - це політичні партії, котрі не працюють на спільне благо, а працюють на себе, як паразити, як зараза, котру можна назвати «політичним глистуванням».

Вся суть існування будь-якої організації, зокрема політичної, - це робота на віддачу, тобто робота на те суспільство, в котрому ця політична сила діє. Так само клітини організму, працюючи на спільне благо, отримуючи і віддаючи, приносять користь організму і собі. На жаль, робота тільки на отримання без віддачі - це логіка діяльності ракових пухлин, так само і робота політичних партій, котрі працюють на отримання без віддачі суспільству, уподібнюються раковим пухлинам. Отже, політичну систему України треба лікувати, важкою «політичною хіміотерапією», у формі очищення, але не люстрації. Очищувати політичну систему нашої держави слід вогнем, спалюючи все погане, що має нетрадиційну політичну орієнтацію в прямому і переносному сенсі цього слова. Адже тільки ефективна робота політичних партій на суспільство здатна забезпечити успіх партії і суспільству. В протилежному випадку, коли політична партія працює на «хазяїна», лідера політичної партії (політичну глисту), - то це призводить не тільки до руйнування держави, але й до руйнування політичної партії, котра може активно розвиватися у тому суспільстві, котре інфікувала.

На жаль, у нас, в Станіславові, на місцевому, а також на обласному рівні не спостерігається якісної політичної роботи. Переважна більшість, якщо не всі партії, працюють на себе в межах міста Івано-Франківська і, здається, в межах всієї держави. Доволі популярне політичне «паразитування» чи «глистування» активно діє та розвивається довкола політичних лідерів. Немає потреби зазначати, що в кожному дворі чи будинку живе власний провідний «політолох», а в кожній області діє власний народом обраний політичний «ЛІДЕР». Відтак, політичне лідерство перетворилося в особливу форму політичної орієнтації, яка характеризується цинічним ставленням до власного електорату, котрий розводять, як котиків. До речі, після таких політичних маніпуляцій, переважна більшість електорату і надалі продовжує поводитися як «політичні барани», котрі покірно йдуть на бійню за політичним цапом.

Отже, роблячи висновки з вищенаведеного, наштовхуюся на думку, що методи середньовічної інквізиції варто застосовувати до тих політичних лідерів, котрі не виправдали сподівань електорату і такий метод лікування, на мою скромну думку, буде найбільш ефективним. Позаяк, сидіння на палі чи підвішування за ребро, мають стовідсотковий ефект очищення карми об’єктів та суб’єктів, що беруть участь в цій акції. Маю на увазі, що ті, кого садять на палю, і ті, хто саджатимуть, взаємно очищуватимуться.

Можливо хтось мене звинуватить в надмірній жорстокості та відсутності християнської етики та моралі. Проте варто не забувати про одну з найважливіших біблійних істин та одного з найосновніших правил християн про те, що треба «ПОЛЮБИТИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ». Отже, робимо сміливу спробу, припустивши, що вияв любові і лікування політичної зарази у святому вогні - це обов’язок кожного правовірного християнина.


15.09.2014 Василь Остап'як 1788 0
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5200 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1836 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4045 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3170 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7960 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20293 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

275

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

818

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1912

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2391
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

187
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

694
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

476
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18379
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

976
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1215 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6099 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23390 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

293
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

989 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1169 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

497