Про політичну "заразу"

 

Система кожної держави доволі багато спільних рис має з людським організмом. В ідеалі організм добре росте і розвивається, коли в ньому відмінно проходить обмін речовин. Така ж сама ситуація і з нашою державою, коли можемо спостерігати, що різні елементи нашої держави працюють по-різному. Працює наша держава за відсутності гармонії доволі паскудно. Паскудство - це політичні партії, котрі не працюють на спільне благо, а працюють на себе, як паразити, як зараза, котру можна назвати «політичним глистуванням».

Вся суть існування будь-якої організації, зокрема політичної, - це робота на віддачу, тобто робота на те суспільство, в котрому ця політична сила діє. Так само клітини організму, працюючи на спільне благо, отримуючи і віддаючи, приносять користь організму і собі. На жаль, робота тільки на отримання без віддачі - це логіка діяльності ракових пухлин, так само і робота політичних партій, котрі працюють на отримання без віддачі суспільству, уподібнюються раковим пухлинам. Отже, політичну систему України треба лікувати, важкою «політичною хіміотерапією», у формі очищення, але не люстрації. Очищувати політичну систему нашої держави слід вогнем, спалюючи все погане, що має нетрадиційну політичну орієнтацію в прямому і переносному сенсі цього слова. Адже тільки ефективна робота політичних партій на суспільство здатна забезпечити успіх партії і суспільству. В протилежному випадку, коли політична партія працює на «хазяїна», лідера політичної партії (політичну глисту), - то це призводить не тільки до руйнування держави, але й до руйнування політичної партії, котра може активно розвиватися у тому суспільстві, котре інфікувала.

На жаль, у нас, в Станіславові, на місцевому, а також на обласному рівні не спостерігається якісної політичної роботи. Переважна більшість, якщо не всі партії, працюють на себе в межах міста Івано-Франківська і, здається, в межах всієї держави. Доволі популярне політичне «паразитування» чи «глистування» активно діє та розвивається довкола політичних лідерів. Немає потреби зазначати, що в кожному дворі чи будинку живе власний провідний «політолох», а в кожній області діє власний народом обраний політичний «ЛІДЕР». Відтак, політичне лідерство перетворилося в особливу форму політичної орієнтації, яка характеризується цинічним ставленням до власного електорату, котрий розводять, як котиків. До речі, після таких політичних маніпуляцій, переважна більшість електорату і надалі продовжує поводитися як «політичні барани», котрі покірно йдуть на бійню за політичним цапом.

Отже, роблячи висновки з вищенаведеного, наштовхуюся на думку, що методи середньовічної інквізиції варто застосовувати до тих політичних лідерів, котрі не виправдали сподівань електорату і такий метод лікування, на мою скромну думку, буде найбільш ефективним. Позаяк, сидіння на палі чи підвішування за ребро, мають стовідсотковий ефект очищення карми об’єктів та суб’єктів, що беруть участь в цій акції. Маю на увазі, що ті, кого садять на палю, і ті, хто саджатимуть, взаємно очищуватимуться.

Можливо хтось мене звинуватить в надмірній жорстокості та відсутності християнської етики та моралі. Проте варто не забувати про одну з найважливіших біблійних істин та одного з найосновніших правил християн про те, що треба «ПОЛЮБИТИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ». Отже, робимо сміливу спробу, припустивши, що вияв любові і лікування політичної зарази у святому вогні - це обов’язок кожного правовірного християнина.


15.09.2014 Василь Остап'як 1895 0
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

372
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

497
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2326
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1717
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2012
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5617 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1124

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1138

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1650

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1122
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

883
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

736
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14557
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

541
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10397
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6071
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

620
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7538
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2768
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

526
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

622
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

459