Про Московію, Саакашвілі і лайно (тобто виборчі програми)

 

Українські органи державного управління насичені московською агентурою.

Часто ворог настільки знахабнів, що навіть не маскується. Для прикладу, не прикриті нахабні ватники очолюють головне науково-експертне управління Верховної Ради.

Нещодавно вони забракували надзвичайно важливий законопроект про заборону використання в Україні для означення московії назви Русь, Росія.

Законопроект зазначає, що Русь - це одна з самоназв українського народу, вкрадена у нас агресором. Законопроект зобов'язує в офіційних документах, підручниках, географічних мапах і покажчиках вживати назву "московія" для означення цього одоробла на сході.

Законопроект в разі прийняття нанесе сильний удар по основам московської пропаганди й сприятиме просвітлінню в мізках співвітчизників.

Розуміючи це, московські агенти з головного науково-експертного управління ВР прагнуть унеможливити прийняття законопроекту.

Вони так і пишуть: позаяк в конституції ерефії вона називається росією, то законопроект не правильний.

Тобто фіговий листок "конституції" окупантів вони підносять вище законотворчої ініціативи українських депутатів, вище історичної справедливості, вище потреб контрпропаганди!

Чому Гройсман досі не вигнав їх?
Чому СБУ їх не заарештувало?

У вас є відповідь?

 

=====================

 

Те, що Саакашвілі не розуміється на виборах, стало ясно, коли він програв власні вибори у Грузії.

Те, що Саакашвілі не знається на законодавстві, стало ясно, коли він виставив свого кандидата в Одесі й агітував за нього попри пряму заборону закону.

Те, що Саакашвілі нічого не розуміє в Україні, стало ясно коли він обурився фальсифікаціями на одеських виборах.

Те, що Саакашвілі так нічого і не зрозумів в області, якою керує ось вже кілька місяців, стало ясно коли він обурився фальсифікаціями тільки зараз.
Одеські вибори були сфальсифіковані вже два місяці тому, ще на етапі формування комісій.

Те, що саакашвілі не розуміється на людях, стало ясно коли на одеських виборах проти ефесбешника він виставив кагебіста.

Те, що Саакашвілі не розуміє нічого, стане ясно всім вже найближчим часом.

 

======================

 

Перший урок Християнської етики в школах мав би починатися так: Більше сталі в очах! Більше вогню в серцях! Розправте плечі і ходіть так, щоб зі спини було видно, що йде князь, а не менеджер. Це все, що потрібно для успіху. Особистого і національного.

Всі виборчі програми – лайно. Вони не допоможуть людям зі згаслими очима. Ми - нащадки повстанців. Наші діти будуть бійцями, князями і вождями, а не брокерами.

Наша релігія народила безліч святих. Вони дуже різні. Але все це були люди з відчайдушністю камікадзе. Бо причастя – це ліки від страху. Вже апостоли були буйні хлопці. Наша публіка. Навіть ще кращі. Жодних компромісів із владою.

Апостол Петро – розіп’ятий у Римі вниз головою.
Апостол Андрій – розіп’ятий на косому хресті. 
Апостол Яків (старший) – обезголовлений. 
Апостол Яків (молодший) – скинутий з Єрусалимського Храму. Розбився на смерть.
Апостол Іуда – зварений у киплячій олії.
Апостол Пилип – розіп’ятий вниз головою. 
Апостол Варфоломій – з живого здерто шкіру. 
Апостол Матвій – здерли шкіру.
Апостол Фома –убитий стрілою під час молитви. 
Апостол Симон (Зилот) – розіп’ятий.
Апостол Іоанн – єдиний, хто помер своєю смертю. В ув’язненні.

Це треба вивчити і повторювати. Як молитву. Щодня. І заздрити такій смерті.

А ви гадали, що Християнство – це про душевний спокій?

(Уривок з 4-го видання Катехизису Братства)


19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

890 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

804
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1620
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2248
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4227 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3234

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

227

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

455

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

396

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

865
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

637
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

682
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

966
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1091
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

679
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6264
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1756
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31772 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1559
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

763 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

728