Принцип роботи та параметри вибору мотопомп Honda

Японський виробник Honda відомий на весь світ, завдяки високій якості своїх товарів. Це необхідно, щоб спеціальне обладнання працювало довгий термін та не боялося суттєвих навантажень. Завдяки використанню передових технологій, всі пристрої компанії Honda за посиланням https://honda.com.ua/motopompi/, багатофункціональні та можуть виконувати не одну, а одразу багато функцій.

Характеристики мотопомпи Honda для брудної води

Це спеціальне обладнання, яке потрібне для осушування вигрібних ям, або інших заглиблень, що містять брудну воду. У приладі використовується спеціальний чотиритактний двигун з високою потужністю. Завдяки цьому вдається витримувати суттєві навантаження та подовжити термін роботи пристрою. Його можна використовувати навіть в агресивному стилі, через наявність професійних деталей, а також спеціальних блоків, які вимикають прилад при перевищенні допустимої норми навантаження.

Основна перевага таких мотопомп – це невеликі розміри та вага. Завдяки цьому їх можна переміщувати, та ставити у комірку, якщо місця в квартирі або будинку недостатньо. Зазвичай цей прилад використовують, щоб видалити воду з колодязів, підвалів та котлованів.

Варто відзначити і особливості конструкції, адже всередині пристрою вмонтована чавунна крильчатка та спеціальні ущільнювачі, які перешкоджають витіканню рідини. Завдяки цьому прилад пропускає часточки бруду, розмір яких не перевищує 30 мм.

Принцип вибору мотопомпи

Їх досить часто називають водяними насосами, що відрізняються невеликими розмірами і високою потужністю. Прилад підходить для подачі води на дачу, щоб поливати сад.

Як обрати найбільш вдалий варіант мотопомпи:

  • Для цього потрібно визначити висоту всмоктування. Чим глибше залягання води під землею, тим вищою потужності повинен бути насос. Варто врахувати, що ця величина не повинна перевищувати 8 м.
  • Також враховують загальну висоту нагнітання. Цей параметр вказує відстань від поверхні води до найвищої точки трубопроводу.
  • Найважливіший показник – це продуктивність праці, яка вказує, скільки кубів води помпа зможе перекачати за певний період часу.

Варто враховувати, що найвища потужність приладу спостерігається у тому випадку, якщо помпа використовуються на максимальному наближенні до поверхні води. Якщо збільшити висоту, це зменшить висоту потоку та струменю, тим самим зменшивши потужність роботи помпи.

Якщо збільшити висоту нагнітання, то в такому випадку потужність приладу зменшиться, тому що помпа повинна долати опір самого водного струменя та стовпа. Чим більше з’єднувальних елементів, шлангів на трубопроводі, тим менші робочі показники помпи.

Партнерський матеріал


19.02.2023 680
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1107
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2817
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

983
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1042
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1050 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3115 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

910

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

783

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

371

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1098
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

157
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2351
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1152
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

457
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15075
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7386
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

821
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

384
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

295
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

383
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

662
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1116