Прикарпаття - регіон для релокації: триває проєкт Івано-Франківської ТПП та Жіночої ділової палати (ФОТО)

Місцеві підприємці та релоковані команди цього разу зустрілися у Торгово-промисловій палаті Івано-Франківська, щоб обговорити можливості для підприємств та безпосередньо отримати поради від представників влади, банків, консалтингових і юридичних компаній. Це була вже шоста робоча зустріч в рамках проєкту.

Підсумки п’яти перших круглих столів підвела керівник Жіночої ділової палати Олександра Федорук:

«Зустрічі в Долині, Калуші, Коломиї, Яремчі та Івано-Франківську були надзвичайно цікавими, корисними та пізнавальними. Після нетворкінгу на попередніх зустрічах виникли нові потужні колаборації, зокрема між містами Харковом та Калушем. Є й інші напрацювання з доброю перспективою, як між бізнесами, так і між громадськими організаціями (поки тримаємо в секреті). Все це означає, що наші круглі столи пройшли дуже ефективно!»

Важливим та цікавим для підприємців був виступ та сесія питання-відповідь з Наталією Зікратою — заступницею начальника ДПС області, адже слухачі мали змогу не лише дізнатися про зміни в оподаткуванні, але й поставити власні запитання.

Присутні на круглому столі підприємці отримали масу цікавої інформації для подальшого розвитку своїх бізнесів, підготовки кадрів та розуміння законодавчого поля для бізнесу в Україні.

Зокрема, Леся Ікалюк — співзасновниця освітнього центру «YOLO» розповіла про можливості корпоративного офлайн та онлайн навчання для бізнесів.

Андрій Кузнік, — виконувач обов‘язків керівника Івано-Франківської митниці, розповів про зміни в імпорті та експорті товарів та послуг під час воєнного стану та дав ґрунтовні відповіді на конкретні питання представників бізнесу.

Директорка компанії Вектор Аудиту Ольга Брегін поділилася кейсами про те, як аудит може допомогти бізнесу стати прибутковішим.

Для чого бізнесу фінансове планування та як будувати стратегію розвитку в часи турбулентності розповіла Галина Гривнак, засновниця консалтингової компанії Fin Impact.

Адвокатка Тетяна Фреїшин поділилася особливостями реєстрації торгової марки та захисту авторських прав в Інтернеті.

Проректорка ЗВО «Університет Короля Данила» Іванна Бабецька донесла цікаву думку про те, що університет має стати якісним і головним джерелом кадрів в регіоні, а також ознайомила з особливостями дуальної освіти.

Анастасія Барабашова — виконавча директорка «Insilico Soft» поділилася кейсом автоматизації HR-процесів в компанії та методами мотивації персоналу.

Співзасновниця соціальної ініціативи «Вулик змістів» Соломія Зінець-Мацишин розповіла про співпрацю та допомогу ВПО через соціальну сферу.

Калабанько Мар‘яна — менеджер компанії «Ютім» поділилася можливостями, які може реалізовувати підприємство через потужну інтернет-мережу.

Представники банківської сфери — Ігор Бабак та Наталія Середюк розповіли про можливості та продукти, які можуть стати в пригоді бізнесам у час війни.

Після офіційної частини, як завжди, учасників очікувало цікаве і динамічне спілкування та нетворкінг.

А в четвер, 10 листопада, в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбудеться останній, підсумковий, круглий стіл в межах проєкту.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/cN4Al2n

Якщо виникли питання — телефонуйте: 0966572932 (Світлана Івасишин — координатор проєкту)

Заходи організовано Івано-Франківськими торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти Європейського Союзу. UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата Lesya  Fedoruk Світлана Івасишин Університет Короля Данила Івано-Франківська торгово-промислова палата ДПС в Івано-Франківській області.


08.11.2022 1009
Коментарі ()

16.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

693
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

5667 5
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2052
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2073
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2359
05.08.2023
Павліна Мушинська

Чи насправді все так погано, адже з усіх сторін нам розповідають, як добре у світі ставляться до українців, особливо у країні-сусідці Польщі?Фіртка пропонує ознайомитися з невигаданими історіями українок, з їхніх власних вуст.

2949

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

210

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

479

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

651

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

382
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

248
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

343
08.09.2023

Не всі здогадуються, що зберігають деякі продукти неправильно. Виявляється, є такі, які ми рідко ставимо до холодильника – і даремно. Адже охолодженими вони зберігатимуться довше.  

518
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

206
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

369
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

526
04.09.2023

Віра має бути спрямована на Бога і відповідати моральним та духовним нормам, а не базуватися на забобонах  

407
20.09.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

8166
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

115
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

810
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

425 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

494