Місцеві підприємці та релоковані команди цього разу зустрілися у Торгово-промисловій палаті Івано-Франківська, щоб обговорити можливості для підприємств та безпосередньо отримати поради від представників влади, банків, консалтингових і юридичних компаній. Це була вже шоста робоча зустріч в рамках проєкту.
Підсумки п’яти перших круглих столів підвела керівник Жіночої ділової палати Олександра Федорук:
«Зустрічі в Долині, Калуші, Коломиї, Яремчі та Івано-Франківську були надзвичайно цікавими, корисними та пізнавальними. Після нетворкінгу на попередніх зустрічах виникли нові потужні колаборації, зокрема між містами Харковом та Калушем. Є й інші напрацювання з доброю перспективою, як між бізнесами, так і між громадськими організаціями (поки тримаємо в секреті). Все це означає, що наші круглі столи пройшли дуже ефективно!»
Важливим та цікавим для підприємців був виступ та сесія питання-відповідь з Наталією Зікратою — заступницею начальника ДПС області, адже слухачі мали змогу не лише дізнатися про зміни в оподаткуванні, але й поставити власні запитання.
Присутні на круглому столі підприємці отримали масу цікавої інформації для подальшого розвитку своїх бізнесів, підготовки кадрів та розуміння законодавчого поля для бізнесу в Україні.
Зокрема, Леся Ікалюк — співзасновниця освітнього центру «YOLO» розповіла про можливості корпоративного офлайн та онлайн навчання для бізнесів.
Андрій Кузнік, — виконувач обов‘язків керівника Івано-Франківської митниці, розповів про зміни в імпорті та експорті товарів та послуг під час воєнного стану та дав ґрунтовні відповіді на конкретні питання представників бізнесу.
Директорка компанії Вектор Аудиту Ольга Брегін поділилася кейсами про те, як аудит може допомогти бізнесу стати прибутковішим.
Для чого бізнесу фінансове планування та як будувати стратегію розвитку в часи турбулентності розповіла Галина Гривнак, засновниця консалтингової компанії Fin Impact.
Адвокатка Тетяна Фреїшин поділилася особливостями реєстрації торгової марки та захисту авторських прав в Інтернеті.
Проректорка ЗВО «Університет Короля Данила» Іванна Бабецька донесла цікаву думку про те, що університет має стати якісним і головним джерелом кадрів в регіоні, а також ознайомила з особливостями дуальної освіти.
Анастасія Барабашова — виконавча директорка «Insilico Soft» поділилася кейсом автоматизації HR-процесів в компанії та методами мотивації персоналу.
Співзасновниця соціальної ініціативи «Вулик змістів» Соломія Зінець-Мацишин розповіла про співпрацю та допомогу ВПО через соціальну сферу.
Калабанько Мар‘яна — менеджер компанії «Ютім» поділилася можливостями, які може реалізовувати підприємство через потужну інтернет-мережу.
Представники банківської сфери — Ігор Бабак та Наталія Середюк розповіли про можливості та продукти, які можуть стати в пригоді бізнесам у час війни.
Після офіційної частини, як завжди, учасників очікувало цікаве і динамічне спілкування та нетворкінг.
А в четвер, 10 листопада, в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбудеться останній, підсумковий, круглий стіл в межах проєкту.
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/cN4Al2n
Якщо виникли питання — телефонуйте: 0966572932 (Світлана Івасишин — координатор проєкту)
Заходи організовано Івано-Франківськими торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти Європейського Союзу. UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата Lesya Fedoruk Світлана Івасишин Університет Короля Данила Івано-Франківська торгово-промислова палата ДПС в Івано-Франківській області.