
Сьогодні у ветеранському кафе грузинської випічки «Dedas Puri» зустрілися військові, представники волонтерських організацій та бізнесу.
Атовці наголошують, що бойове братство між побратимами повинно бути як на війні, так і тут.
"Ми хочемо проявити ініціативу, яка даватиме можливість тим ветеранам, які започаткували свій бізнес щоб певним чином співпрацювати. Адже багато хто й не знав, хто чим займається", - каже власник ветеранського кафе грузинської випічки «Dedas Puri» Сергій Любих.
Керівник "Бандерівського схрону" Ігор Чернецький додав - мета полягає в адаптації ветеранів.
"Ми можемо їм допомогти працювати для себе", - каже Чернецький.
На сьогодні в місті розпочато декілька бізнес-проектів. Основна ціль - щоб всю роботу робили ветерани, а це, в свою чергу, даватиме прибуток їм. Відтак закликають ветеранів відгукнутися.
"Просимо всіх, хто має якесь бажання займатися, але не знає як розпочати - звертайте до нас. Ми можемо допомогти з огляду на власний досвід. Основна мета - почати створювати щось своє і разом йти у цьому напрямку", - каже Чернецький.
Атовці зазначають, що з різних причин ветерани не звертається до Центру зайнятості в пошуках власної реалізації. Тому сьогодні їм пропонують таку можливість віднайти себе в співпраці з побратимами. Також, бійці звертаються до інвесторів та меценатів, аби підтримувати ідеї, бізнес-плани ветеранів.
Крім цього, під час зустрічі присутні підняли питання постанови Верховної Ради щодо створення Міністерства у справах ветеранів, адже думок з цього приводу багато.
"Наша позиція, знаючи хто там хоче працювати, - ми проти створення такого відомства", - заявив Чернецький.
Мовляв необхідно поцікавитися думкою самих ветеранів.
За словами координатора обласного інформаційного Центру для учасників АТО, Володимира Веркальця така структура необхідна, адже міністерство повинно об'єднати усі функції, які наразі розкидані по різних відомствах.
"Але має бути створена робоча група, яка б напрацювала положення щодо створення Міністерства і тільки після цього переходити до кадрових питань. Тому звертаюся до всіх ветеранських організацій нашої області не дивитися на цей процес зі строни, а збиратися обговорити власні думки щодо цього. Можливо навіть потрібно створити робочу групу, яка б поїхала до Києва, донести нашу точку зору."
"Ми хочемо допомогти тим ветеранам, які вже мають свій бізнес чи лише хочуть створити власний бізнес, але ще не знає як, або ж можливо ми можемо стати клієнтами чи партнерами одне для одного", - додав Сергій Любик.
Звертатися для можливості співпраці можна за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 4, ветеранське кафе грузинської випічки.