Прикарпатські дороги місцевого значення САД не ремонтуватиме

22 червня на телеканалі UA: КАРПАТИ у програмі “Звіти. Наживо” заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Олександр Голод повідомив, що з 1 січня 2018 року мережу автомобільних доріг місцевого значення (3117 кілометрів) передано на баланс Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У першому півріччі цього року, відповідно до розпорядження, Служба ще виконувала функції замовника робіт. З 1 липня цим займатиметься Івано-Франківська ОДА.

У прямому ефірі «Звітів. Наживо» заступник начальника Служби автомобільних доріг розповів і про те, що цього року вперше запрацював Дорожній фонд, з якого братимуться кошти на ремонт дороги. Це означає, що у 2018 році половина коштів з акцизів на пальне піде на дороги. Наступного року – 75%. У 2020 році всі 100% надходжень від 5 податків підуть на поповнення Дорожнього фонду.

Читайте також: Дорожній протест на Франківщині спричинив кілометрові затори (фото+відео)

Щодо напруженої ситуації у Болехові, де люди знову хочуть виходити на блокування дороги Болехів – Козаківка 28 червня, як і попереджали, Олександр Голод прокоментував: «Перших 1,8 кілометрів шляху перебувають у комунальній власності Болехівської міської ради, тож вони мають бути відремонтовані за місцеві кошти. Самі ж акції перекриття є правом жителів, але вони створюють незручності і для них, і для цілого регіону. Кошти субвенції прописані в держбюджеті і точково додати Івано-Франківській області неможливо, хіба що вносити зміни до держбюджету або, якщо було б перевиконання. Отож треба виходити з того ресурсу, що є».

Протягом ефіру зачепили і таке болюче питання, як контрольні автомобільні ваги на відремонтованих дорогах.

«У нас в області є 3 пересувних вагових пости у розпорядженні «Укртрансбезпеки». Вони виїжджають, важать, згодом залишають пости. Можна побачити, скільки на об’їзній в Галичі стоїть фур, які не хочуть проходити контроль. Їх ніхто не зобов’яже туди заїхати. Водії замкнули автомобілі і пішли. «Укртрансбезпека» не буде чергувати там цілодобово. Потрібні законодавчі зміни, збільшувати штраф за перевантаження великовагових ТЗ та впроваджувати технології, де зважування безконтактне, вмонтоване в дорогу», – розповідає заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Олександр Голод.

Нагадаємо, “Звіти. Наживо” – всеукраїнський проект команди UA: Суспільне мовлення та Громадського руху “Чесно”. Під час прямого ефіру на телеканалі UA:КАРПАТИ міські та обласні посадовці, а також голови ОТГ звітуватимуть громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів і глядачів.

Додамо, інтерактивні звіти відбуватимуться щомісяця впродовж року. Формат програми – 52 хвилини інтерактивного інтерв’ю. Теми проекту запланували відповідно до сезону та актуальності.


Нагадаємо, з 1 червня мешканці селища Делятин і навколишніх сіл заблокували трасу Н-09 Львів-Мукачево, вимагаючи давно обіцяного ремонту дороги Делятин-Яблунів.  Дорога Яблунів-Делятин - єдина транспортна артерія, що з'єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави.

Капітальний ремонт вказаної дороги (крім невеликих ділянок в селі Заріччя та в напрямку села Білі Ослави, що були відремонтовані у 2015 та 2016 роках) не проводився декілька десятків років, внаслідок чого дорожнє покриття вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров'я місцевих мешканців, які по ній щодня пересуваються до місця роботи та навчання.


Читайте також:

На ремонт доріг Прикарпаття необхідно понад мільярд гривень

На Прикарпатті поліція відкрила кримінальну справу на протестувальників, які заблокували дорогу в Делятині (документ)

Очільник Прикарпаття звернувся до блокувальників дороги в Делятині

Перекриття дороги на Прикарпатті продовжується. Люди у спеку стоять в кілометрових заторах (фото+відео)


25.06.2018 1041
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1962
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1860
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1857
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5492 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2153 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1509

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

744

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

796

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

999

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1004
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1769
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3679
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10257
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26148
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10182 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7712
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

898
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

205
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

263
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

380
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1276
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

883