Придбання авто в групах: Як відрізнити серйозну компанію від шахраїв

 

За кордоном купівля автомобіля у групах популярна послуга. Останні роки і в Україні цьому способу придбання машин стали довіряти все більше. Але ця тема ще не стала масово популярною оскільки багато хто не розуміє її суть. Щоб роз'яснити нашим читачам, як вони можуть вже найближчим часом стати власниками нових машин, ми вирішили дати відповіді на найактуальніші питання з купівлі автомобілів у групах.

 

В ролі експерта виступила Віталіна Миколаївна Буровська, Начальник департаменту маркетингу та управління продаж ТОВ "АВТО ПРОСТО".

 

Як відрізнити серйозну компанію від шахраїв?

1. Кількість вже виданих машин і час роботи на ринку. За допомогою програм, адміністратори АІСЕ Україна та АВТО ПРОСТО більше 41 500 українських громадян вже стали власниками нового автомобіля. В Україні програма придбання у групах працює з 1998 року.

2. Кількість одиниць товару, що розподіляються щомісячно серед учасників програми - важлива складова, на яку слід звернути увагу.

3. Відкритість розподілу автомобілів: інформація про результати має бути доступною. "АвтоТак" (адміністратор АВТО ПРОСТО) публікує результати кожного розподілу на сайті компанії, в загальнонаціональній газеті "Факти", на одному з ведучих українських автомобільних інтернет-ресурсів - "Auto-Consulting". Крім цього, всі клієнти програми можуть бути присутніми на Асигнаційному акті – захід, на якому відбувається розподіл автомобілів серед учасників згідно із правилами функціонування програми. Сам захід завжди проводиться у присутності нотаріуса.

4. Надійність партнерів-постачальників товару, що придбавається. Програма "АвтоТак" працює за підтримки найбільшого вітчизняного виробника, дистриб'ютора автомобілів й постачальника сервісних послуг Корпорації "УкрАВТО".


5. Наявність офіційного сайту, присутність компанії-адміністратора в соціальних мережах. Крім того, у клієнта має бути можливість ознайомитися з договором на сайті компанії-адміністратора, а також почерпнути іншу необхідну інформацію про роботу програми. На сайті www.autotak.com.ua крім загальної інформації про роботу програми, клієнти мають можливість ознайомитися з відгуками про АвтоТак, прийняти учать в АвтоТак форумі, отримати консультацію on-line. Усі бажаючі можуть приєднатися до АвтоТак у соціальних мережах на Фейсбуці http://www.facebook.com/avtotak та  Твіттері http://twitter.com/#!/Autotak .

6. У договорі повинно бути вказано, що йдеться про формування груп учасників з метою придбання товарів того або іншого виду, наприклад, автомобіля, з вказівкою конкретної марки.  Договір АвтоПросто є на сайті компанії http://www.autotak.com.ua/share/Ugoda_AutoTak.pdf

7.  Добросовісний  адміністратор завжди вказує у своїх рекламно-інформаційних матеріалах назву компанії/бренду. У недобросовісних операторів на практиці назва бренду та адміністратора  часто взагалі відсутні. В ТОВ «АВТО ПРОСТО» зареєстрована ТМ «АвтоТак», назва якої звжди вказується у рекламі.

8. Надійна компанія вказує в інформаційних матеріалах спосіб придбання товару, тобто - «покупка/придбання у групах». АВТОПРОСТО не приховує свій вид діяльності, програма АвтоТак не розвід та не піраміда.

9. Соціальна активність компанії. Серйозна компанія, що роботає на ринку тривалий час, проявляє себе як соціально-відповідальна одиниця суспільства. Наприклад, приймає участь у благодійних проектах, спонсорстві. Ці дані легко відстежувати на корпоративних сайтах  та у соціальних мережах http://www.autotak.com.ua/news-item.htm?id= 45

 

На що звертати увагу?



1. Купівля автомобілів у групах - це не автокредитування. Цей спосіб купівлі полягає в придбанні автомобілів за рахунок об'єднаних коштів учасників групи без яких-небудь додаткових фінансових вливань з боку адміністратора. Іншими словами, компанія не кредитує клієнтів. Це відрізняє купівлю в групах від автокредиту та лізингу.

 

2. "Переплата" за програмою купівлі автомобілів у групах - це плата за послуги компанії, а не відсоток за використання позикових коштів.

3. При отримані  автомобіля учасник програми вносить плату за послуги, пов’язані із передачею автомобіля, у розмірі 3,6% (з НДС) від вартості авто. Це  єдиноразовий платіж, обумовлений в договорі, котрий покриває витрати, пов'язані з видачею автомобіля учасникові.

4. З моменту реєстрації автомобіля та отримання технічного паспорта машина є власністю клієнта. При цьому складається договір застави для гарантії оплати повної вартості автомобіля, а також оплати послуг за програмою придбання у групах.

.

 

Переваги цього способу купівлі авто?

 

•         Простота оформлення договору, мінімум документів. За програмою "АвтоТак" для підписання договору досить пред'явити паспорт або документ, що його замінює і заплатити 3,6 % (з ПДВ) від вартості автомобіля, що є платою за послуги по вступу до програми.

 

•         Доступність.

- Відсутність необхідності платити первинний внесок за автомобіль.

 

- Доступні щомісячні платежі. Наприклад, за програмою "АвтоТак" мінімальний щомісячний платіж за Chery QQ - 538 грн. 24 коп. (станом на 01.10.2011 р.).

 

-          В цей платіж вже включена плата за послуги компанії - 0,6 % (з ПДВ) від вартості автомобіля в місяць.

 

•         Захист коштів від інфляції - вже сплачені платежі погашають частину вартості автомобіля, тому не перераховуються, навіть, якщо ціна на автомобіль змінюється.

 

•         Гнучкість. Учасник може платити мінімальні внески, повні внески, а також може платити наперед (авансові внески).

 

Така система дозволяє враховувати як фінансові труднощі, які можуть несподівано виникнути у будь-якому сімейному бюджеті, так і використовувати вільні кошти - для швидшого отримання автомобіля.

 

Гарантії отримання машини?

•         Договір. Адміністратор повинен чітко прописати в договорі гарантію надання учасникові права на отримання автомобіля при виконанні викладених в договорі умов.  

•         Співпраця з провідними національними виробниками або постачальниками автомобілів.

 

АВТО ПРОСТО працює за підтримки Корпорації "УкрАВТО". Клієнти мають можливість отримувати новітні моделі від виробника і постачальника, користуватися гарантійним обслуговуванням на дилерських СТО.

 


25.10.2011 3935 1
Коментарі (1)

В 2024.12.08, 23:03

Нехай всіх причетних до цієї піраміди , щоб всі ці аферисти зазнали нещастя і біди і їхні родини , поки вони не повернуть обманути людям їхні гроші 

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

375
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1425
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2617 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3652
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3016
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2159

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

635

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

481

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1647

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1811
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

305
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

520
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

818
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5001
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

368
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

897
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10139
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

525
20.12.2024

У Львові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.  

257
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

278
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

384
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

411