Огляд івано-франківської преси за тиждень з 1 по 7 липня 2011 року.
Галицький Кореспондент
Днями Президент Віктор Янукович пообіцяв «повибивати» хабарників і «повідривати руки з головами» корупціонерам. Допомогти йому в цьому покликаний новий антикорупційний закон, який набрав чинності 1 липня цього року. Чи варто боятися нечистим на руку посадовцям? Чого сподіватися звичайним громадянам? Відповіді на ці запитання в першосторінковому матеріалі «Тремтіть, хабарники! Корупція дорожчає…».
«Я в жодної фінансово-промислової групи на службі не був і не є» - говорить голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк в інтер’ю «ГК» на 4-5 сторінці.
Як в Україні вперше по-чесному обирати суддів і чи побільшає у нас від цього справедливості читайте на6 сторінці під заголовком «Решето Феміди».
Городяни тішилися: вперше митці від архітектури вийшли на люди. В самому серці середмістя, на перетині Незалежності і Шашкевича, минулої п’ятниці була розгорнута експозиція творчих робі архітекторів Івано-Франківська. «Місто минулого» - на 19 сторінці газети.
Репортер
Тільки в одному Калуші живе близько 400 циган. В районі їх значно більше, а тих, що в області, взагалі складно перелічити. Їхня присутність, як правило, заважає людям, вони хочуть, аби ті пішли геть. Правда, куди їм іти – ніхто не порадить. Цьому присвячений матеріал на першій шпальті газети під заголовком «Життя циганське».
Людиною тижня за версією «Репортера» став перший заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель. «Він хоче довести людям, що влада ще на щось здатна. Перший заступник мера надумав нарешті знести забудову за адресою Незалежності, 99» - йдеться на 3 сторінці.
Шукаючи одну-єдину, вони не проти перепробувати цілі юрби дівчат. Звати їх – «пікапери». Детальніше на 17 сторінці під заголовком «Пікап: зйом за правилами».
Сьогодні на обліку в обласному наркодиспансері знаходиться 1795 жінок з алкогольними проблемами.. Про «Жіночий бік алкоголізму2 на 19 сторінці тижневика.
Західний Кур’єр
У міському бюджеті не вистачає чотирьох мільйонів гривень для капітального ремонту Народного дому «Княгинин». Хоча усі в один голос стверджують, що його конче потрібно зберегти для громади міста. Про це в першосторінковому матеріалі «Розвалити не можна зберегти».