Працівники Івано-Франківської ОДТРК: Наше телебачення – це тримісячний малюк
02.04.2015, 10:38
Івано-Франківська ОДТРК – єдина, яка на до січня 2015 мала лише радіомовлення. Держава так і не виділила кошти на створення телемовлення, тож працівники вирішили запустити його самотужки.
Втім, експерти оцінили роботу франківців з усією суворістю, і в моніторигу ГО «Телекритика» винесли вердикт: забагато джинси.
Як відреагував колектив на таке твердження і як улаштований Франківський мовник – дивіться у сюжеті.
«Якою лінійкою вимірюється джинса?» - спитав головний редактор ОДТРК Юрій Надольский у виконавчої директорки ГО «Телекритика» Діани Дуцик. «Згоден, буває паркет, десь недостатньо професійності, але коли нас звинувачують у джинсі… Мені як головному редактору, який керую випусками новин, образливо перед своїми колегами. Вони молоді, вони працюють за 1200 грн, і ще на них повісили славу корупціонерів», - обурюється Надольский.
Діана Дуцик та журналіст Андрій Куликов згодні: результати, котрих досягло Івано-Франківське державне телебачення, гідні поваги, зважаючи на умови, в яких вони працюють. На ОДТРК є дві камери і лише один монтажний стіл, який використовують у дві зміни. З таким технічним оснащенням франківцям вдається робити 4-5 сюжетів на день та інколи записувати програми. Медіаексперти переконані: коли регіональні мовники стануть частиною Суспільного, їхні проблеми можна буде вирішити спільними зусиллями.
Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції та історію українства в Мюнхені, ставлення німецького народу та влади, до України та українців.
Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.
У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?
Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.
Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.
Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.
Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.
Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.
Нам фактично все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.
«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.
На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.
Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.