Працівники Івано-Франківської ОДТРК: Наше телебачення – це тримісячний малюк
02.04.2015, 10:38
Івано-Франківська ОДТРК – єдина, яка на до січня 2015 мала лише радіомовлення. Держава так і не виділила кошти на створення телемовлення, тож працівники вирішили запустити його самотужки.
Втім, експерти оцінили роботу франківців з усією суворістю, і в моніторигу ГО «Телекритика» винесли вердикт: забагато джинси.
Як відреагував колектив на таке твердження і як улаштований Франківський мовник – дивіться у сюжеті.
«Якою лінійкою вимірюється джинса?» - спитав головний редактор ОДТРК Юрій Надольский у виконавчої директорки ГО «Телекритика» Діани Дуцик. «Згоден, буває паркет, десь недостатньо професійності, але коли нас звинувачують у джинсі… Мені як головному редактору, який керую випусками новин, образливо перед своїми колегами. Вони молоді, вони працюють за 1200 грн, і ще на них повісили славу корупціонерів», - обурюється Надольский.
Діана Дуцик та журналіст Андрій Куликов згодні: результати, котрих досягло Івано-Франківське державне телебачення, гідні поваги, зважаючи на умови, в яких вони працюють. На ОДТРК є дві камери і лише один монтажний стіл, який використовують у дві зміни. З таким технічним оснащенням франківцям вдається робити 4-5 сюжетів на день та інколи записувати програми. Медіаексперти переконані: коли регіональні мовники стануть частиною Суспільного, їхні проблеми можна буде вирішити спільними зусиллями.
Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.
Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.
Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.
Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.
На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.
Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.
Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.
Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».
Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.
Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.
Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.