Посиденьки за чаркою закінчилися вбивством: у Коломиї суд виніс вирок двом прикарпатцям

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок двом прикарпатцям, які до смерті побили чоловіка.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Галичину.

2 жовтня 2015 року протягом вечора двоє обвинувачених розпивали спиртні напої м. Коломиї, в ході чого один чоловік поскаржився іншому на невідомого чоловіка, який протягом дня турбує його постійними телефонними дзвінками й нецензурною лайкою. Під час розпиття спиртних напоїв обвинувачений почав телефонувати до невідомого з мобільного телефона товариша, щоб з’ясувати причини дзвінків, однак змістовної розмови не відбулось, що надзвичайно розлютило чоловіка.

Врешті чоловіки домовились про зустріч з невідомим. Близько півночі чоловіки зустрілись на перехресті вулиць Хмельницького та Петлюри в м. Коломия з невідомим, який виявився їх спільним знайомим. Розмова швидко перейшла у сварку та бійку. Чоловіки повалили знайомого на землю і завдавали ударів руками і ногами, а також палицею, яку зазделегідь принесли із собою.

При цьому, обвинувачені, за попередньою змовою між собою, умисно нанесли потерпілому не менше 35 ударів, з них не менше 11 - в голову.

Після спричинення численних тілесних ушкоджень обвинувачені з місця події втекли, залишивши потерпілого лежати на землі, розуміючи, що від згаданих отриманих ударів та травм потерпілий не виживе.

Побитого потерпілого виявили перехожі, які викликали швидку медичну допомогу. Після доставки потерпілого до Коломийської ЦРЛ останній цього ж дня від отриманих ушкоджень помер.

Після спричинення тілесних ушкоджень один із нападників забрав його телефон вартістю 500 гривень.

Один із нападників частково визнав вину. Він заначив, що під час досудового слідства на нього здійснювався працівниками поліції психологічний тиск, його били по голові, щоб примусити давати покази, якими він себе оговорив, а саме, що бив потерпілого, хоча насправді цього не робив однак з скаргою особисто не звертався, як і не звертався його захисник.

Інший обвинувачений повідомив, що биту взяв для самооборони і наносив потерпілому удари через те, що у останнього в руках був ніж.

Матір убитого повідомила в суді, що бачила відеозапис з камер відеоспостереження, на якому видно, що її син зустрівся з двома чоловіками біля кафе, як вони зайшли в кафе та вийшли, а потім разом переходили дорогу. Вказала, що обвинувачені не надали допомоги її сину на місці скоєння кримінального правопорушення, незважаючи на те, що мали таку можливість. Просить суд суворо покарати обвинувачених.

Суд визнав чоловіків винуватими. Один із них отримав 11 років ув’язнення, при цьому йому зарахували строк попереднього ув’язнення з 8 жовтня 2015 року з часу його фактичного затримання до 31 липня 2020 року з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Інший отримав остаточне покарання у вигляді 14 (чотирнадцять) років 4 (чотири) місяці позбавлення волі.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

На Прикарпатті засудили чоловіка, який вбив свого односельця

На Івано-Франківщині судитимуть винуватця аварії, у якій загинуло немовля


Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1198
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2521
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2109
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2164
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6540 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2451 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

334

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1146

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1280

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1398
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

276
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

584
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2059
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26509
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

553
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10463 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8009
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

533
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

401
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

544
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

622
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1583