Пісок, пальми, сонячні панелі і музика різних культур на Porto Franko 2017

 

 

Олександр Балтушев - музичний продюсер масштабного фестивалю «Porto Franko» поділився цікавими подробицями про особливих виконавців фестивалю.

 

 

Цього року на всіх локаціях звучатиме найрізноманітніша музика. Кожен знайде щось собі до душі.

 

Головна музична сцена фестивалю «Porto Franko»

 

Потяги з гостями в холі вокзалу грою на роялі зустрічатиме Антоній Баришевський - відомий музикант України та Європи, неоднократний лауреат Міжнародних конкурсів, соліст Національної філармонії України. Олександр Балтушев розкрив одну з родзинок музичної частини фестивалю - виконавець на корі (бамбуковий орган, квадратурою 20 м), представник древньої сенегальскої музичної династії Кеба Ціссохо привезе до нас мелодії та ритми західного африканського узбережжя Атлантичного океану.    Особливим гостем фестивалю буде вождь племені Мозамбіка. Він виконає етнічні пісні на специфічному секретному інструменті.

 

Фестиваль відкриватимуть гурти «Familia Perkalaba» та харизмат “МОХ”, український рок від «Kozak System», і вечір феєрично завершать «Брати Гадюкіни».

 

Відомий хіп-хоп гурт з Румунії «Subcarpati» буде вперше грати в Україні. Найбільше у формат «Porto Franko» вливається електронна музика гуртів «Cepasa» та «The Maneken». В суботу буде цікавий гурт з Ізраїлю «Boom Pam» - скарб для поціновувачів панкової музики. 16 червня гості почують українську, козацьку та гуцульську музику. «Бумбокс» потішить слухачів своїми хітами.

 

Палац Потоцького - найбільша цілодобово діюча локація

 

Сцена (звук, світло та led екрани) буде живитись енергією сонця( сонячні панелі накопичать енергію).

 

Організатори створять максимально відповідну до музики - легку та морську атмосферу. Біля сцени буде імпровізований пляж з справжнім піском та пальмами. В палаці працюватиме багато лаунж - зон з найрізноманітнішими світловими ілюмінаціями та інсталяціями. Можна буде розташуватись на пуфах, гамаках, розмальованих палетах та квадратних сіновалах. Відпочинок чекає всіх бажаючих у великій дрінк -зона з напоями та морозивом. За їжею -у зону фудкорту. Їжа задовільнить будь-який смак - від ковбасок на грилю,шашликів, ірландського плову, до китайської їжі та традиційної чайної церемонії. Для любителів здорового харчування - еко-майданчик (урбан-сад) з вегетаріанською їжею. На фестивалі продаватимуть найрізноманітнішу атрибутику -  футболки,светри, похідні горнятка, сумки, ручки, блокноти.

 

Найгарячіша музика буде саме на сцені палацу Потоцьких, де запальні іспанські та кубинські діджеї до пізньої ночі крутитимуть хіти в стилі тропікал. Починатиметься все з легкої музики і доходитиме до глибокого техно-хаусу у тропічному стилі. На сцені Потоцьких «Koktebel Jazz Festival» відбиратиме гурти, а ввечері гратимуть українські діджеї.

 

У палаці Потоцьких працювати відкритий кінотеатр, бардовська та камерна театральні сцени під відкритим небом. В окремому великому будинку створять арт-галерею, у кімнатах якої розташують роботи художників різних країн світу - Грузії, Польщі, Нідерландів, України, Росії, Німеччини.

 

Весело провести час на локації зможуть не лише дорослі, фестиваль передбачає потужну дитячу програму : 2 великих майданчика, де з наймолодшими займатимуться аніматори. Діти дивитимуться мультики, будуть розфарбовувати щити для малювання, братимуть участь в майстер-класах.

 

Вхід на локацію Потоцьких  коштуватиме 1 $, (оплата в гривнях). Охорона забезпечить порядок та комфортне перебування.

 

Перспектива проведення «Porto Franko» у майбутньому

 

В цьому році організатори зіштовхнулись з банальною проблемою браку часу, бо запізно почали працювати над фестивалем.

 

Організатори зізнаються, цього року підготовка до фестивалю почалася дещо пізніше, ніж минулоріч. Однак, зараз підготовчий процес активно триває. «Ми амбітні і хочемо, щоб це був один з найкращих фестивалів не тільки в Україні, але і в Європі», - зазначив Балтушев.

 

По закінченню цього фестивалю, уже в липні  у планах організаторів зібрати нараду і почати працювати над «Porto Franko 2018», щоб  заздалегідь - за рік часу запрошувати найкращі гурти.

 

В подальшому, хочуть привезти американських чи британських виконавців.

 

«Можна очікувати щось дуже потужне, але формат залишиться напевне таким же. Основним у фестивалі є музика - вічна тема, яка відіграватиме головну роль. Але організаторам цікаво поєднувати різні напрямки - театр, літературу, кіно - привозити режисерів, які проводитимуть майстер-класи, навчатимуть чогось», - ділиться музичний продюсер і додає: «Минулого року це була успішна колаборація з «Gogol Fest». «Ми втілюємо ідею співпраці. Тому цьогорічний фестиваль матиме партнерство з «Koktebel Jazz Festival» , кінофестиваль 86,  іспанським фестивалем «Tropic Fest», до яких «Porto Franko» приїде з найколоритнішою частинкою своєї програми».

 

Організатори переконані, формат «фестиваль у фестивалі» є цікавим і неординарним поєднанням, адже  кожен фест  має свою унікальність, самобутність і неповторність,  і на цьому підґрунті відбувається процес обміну культурами.


18.05.2017 1341 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

640
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3249
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21348
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2131
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1611 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2490

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

445

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

286

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

883

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2288
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

299
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

578
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1126
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

282
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

899
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

872
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

779
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8363
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

455
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1309 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2305 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1014