Підкорити столицю: як юна франківчанка дійшла до фіналу на популярному шоу (інтерв'ю)

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. Чотирнадцятирічна франківчанка Карина Столаба потрапила до суперфіналу співочого проекту «Голос. Діти».

Цього року вона втретє прийшла на кастинг. Але цей рік для неї – особливий. Дівчина мала останній шанс взяти участь у проекті, адже їй вже виповнилося чотирнадцять років. Карина займається музикою з шести років.

Нещодавно виграла безкоштовне навчання на юриста, проте мріє про професійну музичну освіту. Хоче навчитися грати або на фортепіано, або на гітарі. На шоу вона виконала пісню “Cryin'” гурту “Aerosmith”. Своїм голосом їй вдалось вразити всіх трьох тренерів та розвернути їхні крісла.

Ексклюзивно для Фіртки Карина розповіла про те, як потрапила на проект, його залаштунки та що планує робити далі.

Чому саме «Голос. Діти»?

На проект дівчина приходила два роки підряд. Проходила кастинги, але далі ніж «Можливо, ви пройдете» справа не заходила. Втретє, приїхавши до Києва, Карині вдалося досягнути своєї мети – потрапити на сцену «Голосу».

«Це були дуже неймовірні відчуття. Я так на це чекала і пройшла до фіналу, на такій сцені, в прямому ефірі».  

Чому саме «Голос. Діти»? Карина вважає, що це шоу є надзвичайно щирим та справжнім. Діти на сцені не такі, як дорослі. Вони відкривають і показують себе без фальшу та гри.  

Від кастингу до фіналу

Спочатку Карина приїхала в Київ - подала анкету та чекала своєї черги. Після цього пройшла акапельний конкурс – прослуховування пісень, які підготували учасники. Після акапельного конкурсу хтось проходив далі – у наступний етап кастингу, а комусь казали «Зустрінемося на наступний раз». Дівчина пройшла на наступний етап – прохід до продюсерів. Вони прослуховували попередні пісні, але вже з музикою. Наступний етап – «Ми вам зателефонуємо» або учасники потрапляли до редакторів і спілкувалися з ними. Звідси і почався шлях: сліпі прослуховування – вокальні бої – півфінал – фінал.

 «Я нічого не очікувала. Я просто налаштовувала себе гідно виступити, кайфанути на сцені, як в останнє, а там - хоча б одне крісло розвернулося. Проте до мене розвернулося аж троє! Я про таке навіть мріяти не могла!».

Вибір команди

Карина розповідає, що коли стояла на сцені і обирала команду, то зразу знала, що це буде «Время и Стекло». Так відчуло її серце, ну і загалом дівчині хотілося в їхню команду з самого початку. Гурт досить довго не розвертався до юної конкурсантки і це її засмутило, проте не «збило» і вона співала до кінця. А коли Надя Дорофєєва та Позитив повернулися, то сльози виступили на очах.

«Це просто не передати словами, які це емоції - попасти в їхню команду. Працювати разом з ними просто неймовірно, адже це кумири мого дитинства. Вони мене мотивують, надихають. Працювати з ними – це мрія з усіх мрій».  

Підбір пісень

Щодо вибору пісень – нема такого, щоб хтось казав яку пісню співати. Чи тренери, чи ще хтось. Під час процесу підбору пісень всі між собою спілкувалися – розглядали різні ідеї. Це можна назвати співпрацею.

Всі пісні, які були на проекті, обирали спільним голосуванням, вони подобалися і Карині, і тренерам. Це були саме ті пісні, які вона відчувала. Не було і не буде таких пісень, якими б вона не жила на сцені.

«В мене немає особливого стилю виконання. Кожна пісня різна та з різною історією, тому коли співаю, просто живу тією історією і стиль сам по собі проявляється». 

Хоч є багато красивих українських пісень, але перевагу дівчина віддає англійським, як у прослуховуванні так і у виконанні.

Сцена і хвилювання

Хвилювання на сцені Карина не відчуває, проте, перед самим виходом трішки нервує. А все тому, що хоче виступити гідно. Каже, що не обов’язкова перемога, а важливо виступити так, щоб не було соромно. Девіз виступів на сцені – розслабитися та отримувати задоволення.

«Найстрашніше було вийти на сцену та підвести своїх тренерів, які дали тобі шанс пройти на наступний етап. А найважчим було прощатися з кимось з учасників. Емоції після шоу не передати – вони фантастичні, неймовірні. До цього часу не вірю, що я виступала на цьому проекті, мене показували по телевізору. Я мріяла потрапити на цей проект, стала його частинкою. Це ніби сон».

Друзі та конкуренція

На «Голосі» дівчина знайшла справжніх друзів. Всі учасники були, як велика команда та сім’я проекту.

«Не було такого, що команди «Время и Стекло», Дзідзьо чи Джамала – всі відокремлені, ніхто не спілкується. Цей сезон особливо дружній. Ми були, як друга сім’я». 

Конкуренція не відчувалася зовсім. Карина розповідає, що цей сезон був найдружніший, -  неважливо з якої ти команди, всі тренери завжди давали поради, а учасники підтримували один одного.

«Мені здається, це краще конкуренції!»

Підтримка

Під час всіх виступів Карину підтримувала родина – це «божевільна група підтримки».

«Вони такі активні. З Новоград-Волинського підтримували мої родичі, з Івано-Франківська - мої батьки. Це найрідніше і найщиріше коло, яке справді підтримувало мене».

Спілкування з зірками

Після завершення шоу тренери та учасники активно спілкуються у соціальних мережах. Тренери говорили учасникам: «Працюйте, пишіть пісні, відправляйте нам. Ми будемо з вами спілкуватися і підтримувати». Після шоу учасників ніхто не покидає.

«Спілкувалася з Неттою, крутими продюсерами, всіма зірками, які були на ефірах. Інші тренери давали нам поради, мені говорили дуже багато приємних слів. Багато порад давала Джамала, за які я дуже вдячна. Тренери підтримували всіх, незалежно від команди».

Будні після проекту

Після проекту і розмов з Сашею Зазарашвілі, Карина зрозуміла, що треба удосконалити свою англійську.

«Також в день можу трішки поспівати для себе або помалювати. Ну і, як всі діти на канікулах, гуляю з друзями або провожу час з рідними, з сім'єю. Також збільшилася аудиторія, підписники в соцмережах. Вони говорять і пишуть такі неймовірні слова. Це не тільки мотивація, а й підтримка. Це найкрутіше, що змінилося після «Голосу». Збільшилася популярність і кількість прихильників».

Це вже перемога

Карина не виграла шоу, але виграла для себе змогу стояти на сцені, співати з крутими зірками, бачити та спілкуватися зі своїми кумирами - це вже перемога.

«Я себе одразу налаштовувала на те, що не важливо, хто переможе – головне перемога нашої команди. Переживань не було, навіть коли не назвали моє ім’я, плакати не хотілося. Я була горда тим, що дійшла до суперфіналу і виступала з такими крутими людьми».

Плани після шоу

Після шоу Карина хоче працювати, писати власні пісні - дарувати їх людям та займатися власними проектами. Сидіти на місці – це точно не про неї.

«Це для мене шанс – ця маленька популярність, ці люди. Це маленький поштовх, знаю, що від моєї роботи залежить моє майбутнє. Я буду працювати і на цьому не зупинюся. Зараз  я збираюся підкорювати столицю. Це моя ціль».

Побажання

Хочу сказати всім, хто мріє бути співачкою/співаком, але не співає, бо думає, що не має голосу - не потрібно боятися! Знайдіть викладача, який допоможе розвинути вашу техніку вокалу. Знайдіть таке творче місце, куди для заняття вам захочеться повертатися кожного дня!

Згодом знайдіть свою фішку виконання пісень, свій тембр, те, що зможе зацікавити слухача. Почніть з простих конкурсів, фестивалів, а далі випробовуйте себе у різних телевізійних проектах!

«Знайдіть мрію, повірте в неї і вона повірить в вас!» - слова з пісні Дмитра Монатіка "Моим". Це надихає кожного не здаватися, вірити у свої сили у досягненні власної мети. Не забувати плідно працювати і отримувати задоволення від того, що робиш - це надважливо!

Хочу передати всім привіт, хто читає це інтерв’ю, хто мене підтримував і голосував. Це лише початок. Далі – більше. 


16.07.2019 Люся Грибик 5845
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5200 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1836 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4045 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3170 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7960 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20293 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

275

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

818

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1912

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2391
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

187
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

694
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

476
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18379
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

976
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1215 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6099 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23390 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

293
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

989 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1169 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

497