Переваги життя на Пасічній та три комфортних ЖК, в яких ще можна купити квартиру

Якщо запитати перехожого на вулиці про найпопулярніші райони Івано-Франківська, серед перших згадок точно буде Пасічна. Район, про який знають усі франківці й навіть приїжджі.

Він є одним із найкращих районів для проживання, які знаходяться на околицях Франківська, а саме: на лівому березі річки Бистриці.

Протягом останніх років район розпочав правильний темп розвитку та став ще комфортнішим і зручнішим для тих, хто вже давно там проживає. Крім цього, Пасічна – це хороший вибір і для людей, які шукають нове місце для життя.

За рейтингом сайту DIM.RIA, цей район посідає 7 місце з 28 районів Івано-Франківська, з оцінкою 7.1 балів. Користувачі сайту оцінювали його за такими критеріями:

Описуючи Пасічну детальніше, варто звернути увагу на:

Транспортне сполучення

Однією з ключових переваг цього району є розвинений громадський транспорт. Тут проходять багато маршрутів, що дозволяє швидко та зручно дістатися до центру Івано-Франківська або в інші райони міста.

Основні тролейбусні маршрути:

Маршрут №3 прямує по маршруту Пасічна залізничний вокзал Позитрон. Це один із найпопулярніших тролейбусних маршрутів, що сполучає Пасічну з залізничним вокзалом, центром міста та районом Позитрон, де розташований найбільший ТРЦ міста «Velles Mall».

Маршрут №4 курсує біля центрального продовольчого ринку, проїжджає вул. Галицьку та прямує попри віддалені населені пункти, які межують з Пасічною (Угринів, Клузів, Ямниця).

Маршрут №5 сполучає райони Пасічна та БАМ, проїжджаючи по Північному та Південному бульварах, робить зупинки біля Центральної міської клінічної лікарні, міського озера та парку ім. Шевченка.

Маршрут №6: Пасічна – Європейська площа. Цей маршрут з'єднує Пасічну з центральною частиною міста, проходячи через вулицю Галицьку, що є однією з основних транспортних артерій Івано-Франківська.

Основні автобусні маршрути:

Маршрути №22 і 33: Пасічна – Каскад. Один із ключових маршрутів, що з'єднує Пасічну з великим житловим районом Каскад, а також із торговими центрами та ринками, які розташовані на Каскаді. Цей маршрут дуже зручний для тих, хто потребує регулярних поїздок для покупок чи ділових справ.

Маршрути №49 і 39: Пасічна Майзлі. Цей маршрут проходить через центр міста й дозволяє легко дістатися з Пасічної до передмістя Франківська, а саме в села Угорники та Микитинці.

Маршрут №36, як і тролейбус №5, сполучає Пасічну та район БАМ, але проходить по вулицях Галицька, Чорновола та Довга (біля Міської поліклініки №2).

Маршрут №38 допоможе доїхати з Пасічної через центр міста, а далі вулицею Олександра Довженка у Крихівці та Драгомирчани.

Щодо пересування власним авто. Є відгуки про те, що у час пік доїхати з Пасічної у центр міста непросто, адже утворюються затори на мості. Проте якщо мати в запасі 15-20 хв й нікуди не поспішати, то проблем не виникатиме. Крім того, це не двогодинні київські затори. Також цю проблему має розв'язати ще один міст, який зараз знаходиться на етапі будівництва.

Калуським шосе, яке проходить крізь район Пасічна, можна виїхати з міста у напрямку Львова (Галич, Рогатин), Закарпаття (Калуш, Рожнятів, Долина). Є виїзд до приміських відпочинкових зон, ставків, до кінного клубу в селі Павлівка і комплексу "Fazenda".

У районі розташована автостанція №2 з регіональним та міжнародним сполученнями.

Соціальна інфраструктура

У мікрорайоні Пасічна ідеально проживати сім'ям з дітьми. Тут можна знайти багато дитячих садочків і шкіл.

Дитячі садки: №34 «Незабудка», №36 «Віночок», №35 «Вишиванка», школа-садок №6.

Також для дозвілля та розвитку дітей молодшого віку є різноманітні заклади: «Мудрик», «М'ЯТКА», «Дивограй» – центри раннього розвитку дітей, «Мері Поппінс» – клуб дитячого щастя, HAPPY KIDS і Буратіно – дитячі ігрові кімнати.

Школи, які можна відвідувати у Пасічній: Українська гімназія №1 (ліцей ім. Миколи Сабата), ліцеї №18 і №24.

Медичні заклади: Педіатричне відділення №7 (Міська дитяча клінічна лікарня), Дитяча поліклініка №2, Обласна клінічна лікарня Івано-Франківська.

Отже, мікрорайон Пасічна пропонує всі необхідні умови для комфортного життя, зокрема для сімей з дітьми.

Близькість до природи

Розташування поблизу річки Бистриця-Солотвинська надає мешканцям району можливість насолоджуватися природними ландшафтами та проводити час біля води, у теплу пору року купатися та засмагати на березі.

Також у Пасічній є облаштовані зелені зони для прогулянок та дозвілля. Це важливо для сімей з дітьми, адже у районі можна знайти спокійні куточки для дозвілля на природі. Наприклад, сквер «Первоцвіт», дворовий скверик на вулиці Тролейбусна, 7.

Варто звернути увагу на сквер «Первоцвіт», адже це не лише красиве місце для повільних прогулянок, але й простір для активного відпочинку.

Там облаштовані спеціальні зони для занять спортом, футбольне та волейбольне поле, є тенісний стіл, а також тренажери просто неба для тренування різних груп м’язів. Тут і дорослі, і діти знайдуть можливість для щоденних тренувань. Й що важливо, людям з обмеженими можливостями також буде зручно займатися на тренажерах. 

Тож у районі Пасічна точно знайдеться місце для спокійного відпочинку на природі або для активного проведення часу.

Нові житлові комплекси

Зараз Пасічна змінює стиль своєї житлової забудови. У нових комплексах проєктуються квартири з функціональними плануваннями та зручними рішеннями. Враховуються потреби сучасних сімей, наявні двори з функціональними спортивними полями та дитячими майданчиками, комерційна інфраструктура на перших поверхах, підземні паркінги та навіть зарядні станції для електросамокатів. Крім цього, будівлі зводяться з урахуванням сучасних стандартів енергоефективності, що дозволяє зменшити витрати на комунальні послуги.

Такі характеристики Пасічної спонукають до того, щоб розглянути купівлю нерухомості в цьому районі, зокрема від компанії blago, яка будує тут три по-справжньому комфортних ЖК.

Де купити квартиру у Пасічній? Ділимося найкращими варіантами новобудов.

Comfort Lite – невеликий комплекс комфорт-класу, який складатиметься з двох секцій на дев'ять житлових поверхів. Особливість цього ЖК — цегляне будівництво одного з будинків та невелика кількість квартир.

Розташування: вул. Хіміків, 31.

Клас енергоефективності В, індивідуальне опалення у кожній квартирі, утеплений фасад та якісні енергозберігаючі вікна.

Зовнішні стіни у секції 1 зводяться з цегли, у секції 2 з керамоблоку, внутрішньоквартирні перестінки зводяться з газоблоку, перестінки між квартирами газоблок і мінеральна вата.

На перших поверхах передбачені гаражні бокси, у дворі буде створений ландшафтний дизайн, функціональний дитячий майданчик.

Такі ранкові краєвиди відкриваються з найвищих поверхів комплексу:

ЖК знаходиться на етапі будівництва. Секція 1 повністю зведена, змуровані зовнішні стіни всіх поверхів. У секції 2 поверхи 6-7 виконані конструктивами на 100%.

Переглянути темпи будівництва ЖК Comfort Lite можна тут.

Вартість квартир: від 30 000 грн/м² (станом на жовтень 2024).

Розтермінування від 3 до 24 місяців, перший внесок від 20%.

Планування: від 38 до 83 м².

ЖК Comfort Houseце смартжитло зі зручностями класу комфорт. Однією з важливих переваг цього комплексу є двір без автомобілів, що забезпечить безпеку і спокій. Для власників авто передбачені підземний паркінг і гаражні бокси на першому поверсі будинків.

Розташування: вул. Хіміків, 29.

Клас енергоефективності В, індивідуальна система опалення у першому будинку, інші будинки будуть опалюватися даховою котельнею.

Зовнішні стіни у будинках 1 і 2 з цегли, у всіх інших з керамоблоку. Внутрішньоквартирні перестінки в будинках 1 та 2 із залізобетону, у будинках 3 та 4 з газоблоку. Міжквартирні перестінки будуються: газоблок + мінвата + газоблок.

Будинки 1 і 2 знаходяться на фінальних етапах будівництва, будинок 3 і 4 на початковому етапі. Детальніше про темпи будівництва ЖК Comfort House можна ознайомитися тут.

Вартість квартир: від 31 500 грн/м² (станом на жовтень 2024 року).

Розтермінування від 3 до 24 місяців, перший внесок від 20%.

Планування: від 38 до 90 м².

ЖК Comfort Park – це сучасний комплекс з ергономічними плануваннями, що дозволяють максимально ефективно використовувати простір. На кожному поверсі є кімнати для зберігання колясок і велосипедів. Секції формують напівзакриті двори з інклюзивною територією, озелененими зонами, майданчиками для мініфутболу, баскетболу та відпочинковими зонами. Особливу увагу приділено дитячим майданчикам.

Розташування: вул. Хіміків, 28.

Енергоефективність будівель класу В, опалення індивідуальне, у секціях 19-22 опалення від дахової котельні.

Зовнішні стіни зводяться з керамоблоку, внутрішньоквартирні перестінки з газоблоку, міжквартирні газоблок і мінеральна вата.

У цьому ЖК можна обрати квартиру на етапі будівництва або у зданому будинку. Відстежити роботи на будівельному майданчику можна на сайті.

Вартість квартир: від 33 800 грн/м² (станом на жовтень 2024 року).

Розтермінування до 12 місяців, перший внесок від 20%, доступна програма єОселя під 3% і 7% річних.

Планування: від 39 до 101 м².

Такі варіанти новобудов у Пасічній від blago можна розглядати, як для купівлі квартири для себе, так і під інвестицію, оскільки ЖК знаходяться на етапі будівництва та мають безліч переваг, які приваблюють.

Та й сам район Пасічна зі своїми плюсами входить у 10 найкращих місць для життя у Франківську.

Реклама


11.10.2024 628
25.02.2025
Вікторія Косович

Роман Бончук — митець з Івано-Франківська, відомий своїми масштабними полотнами, муралами та концептуальними роботами.  Про саморозвиток, роль філософії, виклики сьогоденного мистецтва та нюанси творчого процесу митець розповів журналістці Фіртки.

922
23.02.2025
Олег Головенський

Петро Порошенко в одному зі своїх виступів «офіційно» висловив переконання в тому, що 26 жовтня поточного року в Україні будуть вибори: «Зафіксуйте цю дату».  

1136
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

1212 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

932
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1751
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2400

В неділю, 23 лютого 2025 року, о 18.00 за місцевим часом закрилися виборчі дільниці по виборах німецького парламенту – Бундестагу. І одразу ж в ЗМІ з’явилися перші результати екзитполів.

654

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

330

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

567

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

526
22.02.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

8104
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

766
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

795
24.02.2025

Охочих запрошують 24 лютого приєднатися до восьмигодинного молитовного стояння у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача у с. Старуня, щоби разом просити Бога про мир, перемогу та захист для України.

370
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1224
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

795
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6382
23.02.2025

Нова програма "Ти даруй мені квіти" обіцяє стати справжнім святом весни та кохання, даруючи слухачам незабутні емоції та враження, зазначає артистка.

380
24.02.2025

Володимир Зеленський зазначив про те, що натяків щодо відключення Starlink не було, втім до такого розвитку подій треба бути готовими.  

199
20.02.2025

Президент США Дональд Трамп назвав президента України Володимира Зеленського диктатором і заявив, що Зеленський повинен діяти швидко, якщо Україна хоче вижити як країна.  

384
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1696
17.02.2025

Президент наголошує, для України важливі гарантії безпеки. 

1062