Переваги життя на Пасічній та три комфортних ЖК, в яких ще можна купити квартиру

Якщо запитати перехожого на вулиці про найпопулярніші райони Івано-Франківська, серед перших згадок точно буде Пасічна. Район, про який знають усі франківці й навіть приїжджі.

Він є одним із найкращих районів для проживання, які знаходяться на околицях Франківська, а саме: на лівому березі річки Бистриці.

Протягом останніх років район розпочав правильний темп розвитку та став ще комфортнішим і зручнішим для тих, хто вже давно там проживає. Крім цього, Пасічна – це хороший вибір і для людей, які шукають нове місце для життя.

За рейтингом сайту DIM.RIA, цей район посідає 7 місце з 28 районів Івано-Франківська, з оцінкою 7.1 балів. Користувачі сайту оцінювали його за такими критеріями:

Описуючи Пасічну детальніше, варто звернути увагу на:

Транспортне сполучення

Однією з ключових переваг цього району є розвинений громадський транспорт. Тут проходять багато маршрутів, що дозволяє швидко та зручно дістатися до центру Івано-Франківська або в інші райони міста.

Основні тролейбусні маршрути:

Маршрут №3 прямує по маршруту Пасічна залізничний вокзал Позитрон. Це один із найпопулярніших тролейбусних маршрутів, що сполучає Пасічну з залізничним вокзалом, центром міста та районом Позитрон, де розташований найбільший ТРЦ міста «Velles Mall».

Маршрут №4 курсує біля центрального продовольчого ринку, проїжджає вул. Галицьку та прямує попри віддалені населені пункти, які межують з Пасічною (Угринів, Клузів, Ямниця).

Маршрут №5 сполучає райони Пасічна та БАМ, проїжджаючи по Північному та Південному бульварах, робить зупинки біля Центральної міської клінічної лікарні, міського озера та парку ім. Шевченка.

Маршрут №6: Пасічна – Європейська площа. Цей маршрут з'єднує Пасічну з центральною частиною міста, проходячи через вулицю Галицьку, що є однією з основних транспортних артерій Івано-Франківська.

Основні автобусні маршрути:

Маршрути №22 і 33: Пасічна – Каскад. Один із ключових маршрутів, що з'єднує Пасічну з великим житловим районом Каскад, а також із торговими центрами та ринками, які розташовані на Каскаді. Цей маршрут дуже зручний для тих, хто потребує регулярних поїздок для покупок чи ділових справ.

Маршрути №49 і 39: Пасічна Майзлі. Цей маршрут проходить через центр міста й дозволяє легко дістатися з Пасічної до передмістя Франківська, а саме в села Угорники та Микитинці.

Маршрут №36, як і тролейбус №5, сполучає Пасічну та район БАМ, але проходить по вулицях Галицька, Чорновола та Довга (біля Міської поліклініки №2).

Маршрут №38 допоможе доїхати з Пасічної через центр міста, а далі вулицею Олександра Довженка у Крихівці та Драгомирчани.

Щодо пересування власним авто. Є відгуки про те, що у час пік доїхати з Пасічної у центр міста непросто, адже утворюються затори на мості. Проте якщо мати в запасі 15-20 хв й нікуди не поспішати, то проблем не виникатиме. Крім того, це не двогодинні київські затори. Також цю проблему має розв'язати ще один міст, який зараз знаходиться на етапі будівництва.

Калуським шосе, яке проходить крізь район Пасічна, можна виїхати з міста у напрямку Львова (Галич, Рогатин), Закарпаття (Калуш, Рожнятів, Долина). Є виїзд до приміських відпочинкових зон, ставків, до кінного клубу в селі Павлівка і комплексу "Fazenda".

У районі розташована автостанція №2 з регіональним та міжнародним сполученнями.

Соціальна інфраструктура

У мікрорайоні Пасічна ідеально проживати сім'ям з дітьми. Тут можна знайти багато дитячих садочків і шкіл.

Дитячі садки: №34 «Незабудка», №36 «Віночок», №35 «Вишиванка», школа-садок №6.

Також для дозвілля та розвитку дітей молодшого віку є різноманітні заклади: «Мудрик», «М'ЯТКА», «Дивограй» – центри раннього розвитку дітей, «Мері Поппінс» – клуб дитячого щастя, HAPPY KIDS і Буратіно – дитячі ігрові кімнати.

Школи, які можна відвідувати у Пасічній: Українська гімназія №1 (ліцей ім. Миколи Сабата), ліцеї №18 і №24.

Медичні заклади: Педіатричне відділення №7 (Міська дитяча клінічна лікарня), Дитяча поліклініка №2, Обласна клінічна лікарня Івано-Франківська.

Отже, мікрорайон Пасічна пропонує всі необхідні умови для комфортного життя, зокрема для сімей з дітьми.

Близькість до природи

Розташування поблизу річки Бистриця-Солотвинська надає мешканцям району можливість насолоджуватися природними ландшафтами та проводити час біля води, у теплу пору року купатися та засмагати на березі.

Також у Пасічній є облаштовані зелені зони для прогулянок та дозвілля. Це важливо для сімей з дітьми, адже у районі можна знайти спокійні куточки для дозвілля на природі. Наприклад, сквер «Первоцвіт», дворовий скверик на вулиці Тролейбусна, 7.

Варто звернути увагу на сквер «Первоцвіт», адже це не лише красиве місце для повільних прогулянок, але й простір для активного відпочинку.

Там облаштовані спеціальні зони для занять спортом, футбольне та волейбольне поле, є тенісний стіл, а також тренажери просто неба для тренування різних груп м’язів. Тут і дорослі, і діти знайдуть можливість для щоденних тренувань. Й що важливо, людям з обмеженими можливостями також буде зручно займатися на тренажерах. 

Тож у районі Пасічна точно знайдеться місце для спокійного відпочинку на природі або для активного проведення часу.

Нові житлові комплекси

Зараз Пасічна змінює стиль своєї житлової забудови. У нових комплексах проєктуються квартири з функціональними плануваннями та зручними рішеннями. Враховуються потреби сучасних сімей, наявні двори з функціональними спортивними полями та дитячими майданчиками, комерційна інфраструктура на перших поверхах, підземні паркінги та навіть зарядні станції для електросамокатів. Крім цього, будівлі зводяться з урахуванням сучасних стандартів енергоефективності, що дозволяє зменшити витрати на комунальні послуги.

Такі характеристики Пасічної спонукають до того, щоб розглянути купівлю нерухомості в цьому районі, зокрема від компанії blago, яка будує тут три по-справжньому комфортних ЖК.

Де купити квартиру у Пасічній? Ділимося найкращими варіантами новобудов.

Comfort Lite – невеликий комплекс комфорт-класу, який складатиметься з двох секцій на дев'ять житлових поверхів. Особливість цього ЖК — цегляне будівництво одного з будинків та невелика кількість квартир.

Розташування: вул. Хіміків, 31.

Клас енергоефективності В, індивідуальне опалення у кожній квартирі, утеплений фасад та якісні енергозберігаючі вікна.

Зовнішні стіни у секції 1 зводяться з цегли, у секції 2 з керамоблоку, внутрішньоквартирні перестінки зводяться з газоблоку, перестінки між квартирами газоблок і мінеральна вата.

На перших поверхах передбачені гаражні бокси, у дворі буде створений ландшафтний дизайн, функціональний дитячий майданчик.

Такі ранкові краєвиди відкриваються з найвищих поверхів комплексу:

ЖК знаходиться на етапі будівництва. Секція 1 повністю зведена, змуровані зовнішні стіни всіх поверхів. У секції 2 поверхи 6-7 виконані конструктивами на 100%.

Переглянути темпи будівництва ЖК Comfort Lite можна тут.

Вартість квартир: від 30 000 грн/м² (станом на жовтень 2024).

Розтермінування від 3 до 24 місяців, перший внесок від 20%.

Планування: від 38 до 83 м².

ЖК Comfort Houseце смартжитло зі зручностями класу комфорт. Однією з важливих переваг цього комплексу є двір без автомобілів, що забезпечить безпеку і спокій. Для власників авто передбачені підземний паркінг і гаражні бокси на першому поверсі будинків.

Розташування: вул. Хіміків, 29.

Клас енергоефективності В, індивідуальна система опалення у першому будинку, інші будинки будуть опалюватися даховою котельнею.

Зовнішні стіни у будинках 1 і 2 з цегли, у всіх інших з керамоблоку. Внутрішньоквартирні перестінки в будинках 1 та 2 із залізобетону, у будинках 3 та 4 з газоблоку. Міжквартирні перестінки будуються: газоблок + мінвата + газоблок.

Будинки 1 і 2 знаходяться на фінальних етапах будівництва, будинок 3 і 4 на початковому етапі. Детальніше про темпи будівництва ЖК Comfort House можна ознайомитися тут.

Вартість квартир: від 31 500 грн/м² (станом на жовтень 2024 року).

Розтермінування від 3 до 24 місяців, перший внесок від 20%.

Планування: від 38 до 90 м².

ЖК Comfort Park – це сучасний комплекс з ергономічними плануваннями, що дозволяють максимально ефективно використовувати простір. На кожному поверсі є кімнати для зберігання колясок і велосипедів. Секції формують напівзакриті двори з інклюзивною територією, озелененими зонами, майданчиками для мініфутболу, баскетболу та відпочинковими зонами. Особливу увагу приділено дитячим майданчикам.

Розташування: вул. Хіміків, 28.

Енергоефективність будівель класу В, опалення індивідуальне, у секціях 19-22 опалення від дахової котельні.

Зовнішні стіни зводяться з керамоблоку, внутрішньоквартирні перестінки з газоблоку, міжквартирні газоблок і мінеральна вата.

У цьому ЖК можна обрати квартиру на етапі будівництва або у зданому будинку. Відстежити роботи на будівельному майданчику можна на сайті.

Вартість квартир: від 33 800 грн/м² (станом на жовтень 2024 року).

Розтермінування до 12 місяців, перший внесок від 20%, доступна програма єОселя під 3% і 7% річних.

Планування: від 39 до 101 м².

Такі варіанти новобудов у Пасічній від blago можна розглядати, як для купівлі квартири для себе, так і під інвестицію, оскільки ЖК знаходяться на етапі будівництва та мають безліч переваг, які приваблюють.

Та й сам район Пасічна зі своїми плюсами входить у 10 найкращих місць для життя у Франківську.

Реклама


11.10.2024 549
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

584
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

790
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2399
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1788
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2075
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5680 16

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

108

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

231

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1191

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1209
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

948
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

797
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14620
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

640
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10446
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6146
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

671
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7632
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2879
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

610
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

691
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

517