Переваги й особливості використання сонячних батарей

Останнім часом дуже актуальними й популярними стають джерела відновлювальної енергії, зокрема сонячної. Їхнє використання можливе не лише для потреб підприємств, а й на побутових об’єктах, наприклад у приватних будинках, дачних котеджах.Для отримання енергії використовують сонячні промені, їхньої потужності достатньо, щоб забезпечити потреби користувача в електриці або організувати автономний підігрів води.

Щоб користуватися відновлювальною енергією, потрібно встановити панелі, які будуть її накопичувати. Вони відрізняються за потужністю й ефективністю, монтуються в різних місцях, здебільшого на даху. Компанія Solar-Tech надає повний комплекс для встановлення й обслуговування сонячних станцій та геліосистем. Попередньо фахівці проводять енергоаудит, щоб визначити потреби об’єкта й вибрати найкраще обладнання.

Особливості придбання й використання

Новини про можливе підвищення тарифів на електроенергію лякають, особливо тих, хто проживає у власному будинку й інтенсивно користується ресурсом для різних потреб. Сонячні батареї, представлені тут https://solar-tech.com.ua/ua/solar-electricity/solar-panels/, розраховані на довготривалу експлуатацію. Саме вони перетворюють енергію денного небесного світила на електрику й генерують постійний струм, який забезпечує повну незалежність від електропостачання.

Перш ніж вибрати сонячну батарею, варто чітко визначити цілі, для яких її встановлюють. Якщо хочеться покривати потреби будинку в електриці й підключити «Зелений тариф», щоб додатково заробляти, найкраще підійдуть мережеві моделі. Достатньо встановити їх раз, щоб не отримувати рахунків на комунальні платежі й продавати згенеровані надлишки. Щоб мати постійний струм і стати повністю незалежним від централізованої мережі, варто обрати гібридні панелі на акумуляторах.

Сонячні батареї бувають автономними, такими, які використовують як постійне джерело електроенергії. Вони не працюють паралельно з централізованою системою, проте стануть оптимальним рішенням для жителів регіонів, де часто виникають проблеми з постачанням. Має значення також потужність системи, від цього показника залежить здатність пристроїв забезпечувати домогосподарство або підприємство ресурсами в потрібному обсязі.

Чому вигідно використовувати сонячну енергію

На фоні частої відсутні світла взимку багато користувачів (як корпоративних, так і побутових) почали думати про встановлення альтернативних джерел. Якщо правильно розрахувати потужність та обрати батареї, які задовольнятимуть за робочими показниками, це справді буде вигідна інвестиція. Сонячна станція дає своєму власнику велику кількість переваг:

  • зменшення чи взагалі відсутність витрат на використання електроенергії. Вона генерується окремо для об’єкта, для якого встановлена, тому цифри в платіжках за комунальні послуги або суттєво знижуються, або навіть дорівнюють нулю;
  • підвищення вартості будинку. Цей плюс оцінять ті, хто збирається в майбутньому продавати нерухомість – наявність альтернативних джерел енергії значно збільшує ціну;
  • можливість підключення «Зеленого тарифу». Якщо сумарна генерація перевищує цифри, що показують використання, це означає, що залишки можна продавати й отримувати стабільний прибуток;
  • можливість скоригувати витрати на електроенергію. Після встановлення сонячних батарей користувач стає повноцінним учасником енергетичного ринку.

Варто зазначити, що перехід на відновлювані джерела енергії – один із проявів турботи про навколишнє середовище. Якщо користувачі будуть поступово відмовлятися від паливних енергоносіїв, це знизить залежність країни від імпорту палива з-за кордону. Головне – звернутися до досвідчених фахівців, які допоможуть правильно розрахувати потужність та придбати необхідне обладнання.

Компанія Solar-Tech займається проєктуванням, встановленням та обслуговуванням сонячних станцій для підприємств чи приватних, побутових користувачів. Тут можна замовити системи, які допоможуть отримувати електрику постійно, незалежно від стабільності централізованого постачання, а також організовувати підігрів води.

Партнерський матеріал


11.05.2023 1001
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

1708
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

433
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14399 20
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1667
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

946
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6308

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

716

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1536

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1339

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1225
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

578
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

730
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1641
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

659
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

950
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5996
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14007
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

333
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

626
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

551
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

866 2