Переваги й особливості використання сонячних батарей

Останнім часом дуже актуальними й популярними стають джерела відновлювальної енергії, зокрема сонячної. Їхнє використання можливе не лише для потреб підприємств, а й на побутових об’єктах, наприклад у приватних будинках, дачних котеджах.Для отримання енергії використовують сонячні промені, їхньої потужності достатньо, щоб забезпечити потреби користувача в електриці або організувати автономний підігрів води.

Щоб користуватися відновлювальною енергією, потрібно встановити панелі, які будуть її накопичувати. Вони відрізняються за потужністю й ефективністю, монтуються в різних місцях, здебільшого на даху. Компанія Solar-Tech надає повний комплекс для встановлення й обслуговування сонячних станцій та геліосистем. Попередньо фахівці проводять енергоаудит, щоб визначити потреби об’єкта й вибрати найкраще обладнання.

Особливості придбання й використання

Новини про можливе підвищення тарифів на електроенергію лякають, особливо тих, хто проживає у власному будинку й інтенсивно користується ресурсом для різних потреб. Сонячні батареї, представлені тут https://solar-tech.com.ua/ua/solar-electricity/solar-panels/, розраховані на довготривалу експлуатацію. Саме вони перетворюють енергію денного небесного світила на електрику й генерують постійний струм, який забезпечує повну незалежність від електропостачання.

Перш ніж вибрати сонячну батарею, варто чітко визначити цілі, для яких її встановлюють. Якщо хочеться покривати потреби будинку в електриці й підключити «Зелений тариф», щоб додатково заробляти, найкраще підійдуть мережеві моделі. Достатньо встановити їх раз, щоб не отримувати рахунків на комунальні платежі й продавати згенеровані надлишки. Щоб мати постійний струм і стати повністю незалежним від централізованої мережі, варто обрати гібридні панелі на акумуляторах.

Сонячні батареї бувають автономними, такими, які використовують як постійне джерело електроенергії. Вони не працюють паралельно з централізованою системою, проте стануть оптимальним рішенням для жителів регіонів, де часто виникають проблеми з постачанням. Має значення також потужність системи, від цього показника залежить здатність пристроїв забезпечувати домогосподарство або підприємство ресурсами в потрібному обсязі.

Чому вигідно використовувати сонячну енергію

На фоні частої відсутні світла взимку багато користувачів (як корпоративних, так і побутових) почали думати про встановлення альтернативних джерел. Якщо правильно розрахувати потужність та обрати батареї, які задовольнятимуть за робочими показниками, це справді буде вигідна інвестиція. Сонячна станція дає своєму власнику велику кількість переваг:

  • зменшення чи взагалі відсутність витрат на використання електроенергії. Вона генерується окремо для об’єкта, для якого встановлена, тому цифри в платіжках за комунальні послуги або суттєво знижуються, або навіть дорівнюють нулю;
  • підвищення вартості будинку. Цей плюс оцінять ті, хто збирається в майбутньому продавати нерухомість – наявність альтернативних джерел енергії значно збільшує ціну;
  • можливість підключення «Зеленого тарифу». Якщо сумарна генерація перевищує цифри, що показують використання, це означає, що залишки можна продавати й отримувати стабільний прибуток;
  • можливість скоригувати витрати на електроенергію. Після встановлення сонячних батарей користувач стає повноцінним учасником енергетичного ринку.

Варто зазначити, що перехід на відновлювані джерела енергії – один із проявів турботи про навколишнє середовище. Якщо користувачі будуть поступово відмовлятися від паливних енергоносіїв, це знизить залежність країни від імпорту палива з-за кордону. Головне – звернутися до досвідчених фахівців, які допоможуть правильно розрахувати потужність та придбати необхідне обладнання.

Компанія Solar-Tech займається проєктуванням, встановленням та обслуговуванням сонячних станцій для підприємств чи приватних, побутових користувачів. Тут можна замовити системи, які допоможуть отримувати електрику постійно, незалежно від стабільності централізованого постачання, а також організовувати підігрів води.

Партнерський матеріал


11.05.2023 1038
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2412
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19495
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1746
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1217 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2267
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3871

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

135

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2010

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

696

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1305
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

635
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

746
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1640
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8050
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

480
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

778
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2055 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

736