Переможці шкільного КВН в Калуші вперше не поїдуть за кордон


Переможці шкільного КВН вперше не поїдуть за кордон

 

Відбувся фінальний етап шкільного чемпіонату із КВН, у якому змагалися 6 команд. На відміну від минулих років, школярі не знали, який приз очікує переможця, адже міський голова Ігор Насалик до останнього зберігав це у таємниці.

 

У результаті — 4 команди поїдуть на відпочинок до Криму. Такий відпочинок вибрали самі переможці, помінявши одноосібну поїздку на Канарські острови на відпочинок для 4-х команд у Криму.

 

Фіналісти шкільного КВН змагалися в уже традиційних конкурсах “Візитка”, яка цього разу мала назву “Хто б міг подумати?”, “Розминка” — “Очевидне й неймовірне” та “Домашнє завдання” — “Давні мрії збуваються”.

 

У фіналі змагалися 6 команд: “Гі-га-гу” (команда гімназії), “В десятку” (ЗОШ №10), “Гламур” (ЗОШ №6), “5 квартал” (ЗОШ №5), Don’t stop” (ЗОШ №2), “Хотінський квартал” (ЗОШ №9).

 

Загалом, варто відзначити позитивну тенденцію до зменшення жартів про міську владу. Якщо кілька років тому шкільні КВНи нагадували звіт про суспільно-політичне життя міста, то зараз вони “подитячішали”. КВНники жартували на теми кохання, шкільного та громадського життя, підліткових проблем.

 

 

Міський голова Ігор Насалик відзначив тему “гоп-стопу”, до якої звернулися кілька разів. Оскільки “правопорушниками” випадало бути школярам не надто грізного вигляду, то мер запропонував їм “качатися або віддати гроші”.

 

Два лідери “вималювалися” вже за результатами “Візитки”: “В десятку” та “Гламур”. Першу з них міський голова навіть оцінив додатковим балом, на який він мав право як голова журі (максимальний бал — “10”).

 

Удруге додатковим балом голова журі скористався, оцінивши виступ “Гламуру” у домашньому завданні.

 

Традиційно слабкими були виступи команд у “Розминці”, і найбільш виграшними — у домашньому завданні.

 

Перше місце у КВН посіла команда “В десятку”, перегнавши “Гламур” всього на 5 балів. Парадоксально, але ці дві команди повторили свої минулорічні результати, щоправда, не за кількістю балів, а — за загальними результатами змагань. ЗОШ №10 утримує свої позиції впродовж кількох років: у перший рік КВН-у та у 2010 році команда отримала “срібло”; 2009, 2012-2013 — золото.

 

”Гламур” на передових позиціях вперше “вималювався” у 2008 році, посівши друге місце у фіналі. Команда жодного разу не отримувала найвищої перемоги, щоразу задовольняючись “сріблом”. Свої досягнення вона стабільно утримує з минулого року. Гімназія, яка цього року посіла третє місце, на 1 сходинку поліпшила свої результати порівняно з минулим роком.

 

Перемогу команда “Гі-га-гу” святкувала тільки раз — у 2011 році. А у перший рік змагань — гімназія посіла друге місце.

 

Don’t stop 2 роки поспіль стабільно утримує позиції аутсайдерів, цьогоріч навіть погіршивши свої результати порівняно із минулим роком. І уже упродовж 2-х років команда ЗОШ №9, незважаючи на загальне несприйняття залу, обганяє команду ЗОШ №2. Найбільшим досягненням КВНівців ЗОШ №2 можна вважати третє місце, яке вони посіли у 2008 році.

 

“5 квартал”, який цього року посів 4 місце, може вважати цьогорічний КВН своїм найкращим результатом. Команда ЗОШ №5 з’явилася у фіналі тільки у 2011 році, і тоді була п’ятою серед усіх команд. Цього року команда розташувалася одразу після переможців, мабуть, тільки за рахунок позитивного ставлення голови журі, який у коментарі зауважив: мають перспективу за рахунок окремих гравців.

 

”Хотінський квартал” у фінал потрапляє вже 5 років поспіль, однак, жодного разу команді не вдалося піднятися вище четвертого місця (воно стало найвищим здобутком команди з 2011 року. — Авт.). Уже 2 роки поспіль до фіналу не проходить команда ЗОШ №3 “Голодранці”. Минулих років ця команда показувала хороші результати гри, посівши у 2007, 2008, 2010 роках перші місця, а у 2009 та 2011 — треті.

 

Цього року міський голова Ігор Насалик, який є стабільним спонсором шкільного КВН, до останнього моменту тримав у таємниці приз переможцю. Наприкінці озвучив: команда “В десятку”, яка посіла I місце, мала обрати з-серед кількох варіантів: одноосібну поїздку на Канарські острови; відпочинок для 2-х команд у Туреччині; для 3-х — у Болгарії; або ж відпочинок 4-х команд у Криму. На роздуми дали небагато — всього півхвилини. Проте, команді не знадобилося і стільки. Відтак цього року вперше за всю історію відновленого КВН переможці не поїдуть за кордон.

 

Варто сказати, що до такого випробування міський голова вдається не вперше: торік школярі змагалися за поїздку на Кіпр, проте поїхали до Туреччини. У 2011 — переможці могли поїхати до Іспанії, проте також дружно відвідали Туреччину. У 2010-му мали відвідати Нью-Йорку, проте 3 команди поїхали на відпочинок до Єгипту. Практично у кожному із цих випадків переможці мали право вибору, аналогічне до цьогорічного. Тільки 3 роки тому команда, яка перемогла, вибрала одноосібну поїздку до Нью-Йорка, проте, дуже швидко змінила свою думку.

 

Наймасовішим відпочинок переможців шкільного КВН був торік — тоді до Туреччини поїхали усі 9 команд, які вийшли до фіналу. У 2011 році відпочивали 5 команд: переможці — за рахунок міського голови, для володарів четвертого місця подарунок профінансувала Гюзель Насалик. “5 квартал”, посівши останнє місце, поїхав у тур до Європи завдяки спонсорським коштам. У 2009 році хороші туристичні нагороди отримали всі 7 команд-фіналістів. Поїздки фінансували міський голова, його дружина та ТОВ “Карпатнафтохім”. 4 команди, які не увійшли до фіналу, змагалися за Кубок мера, а відтак — дружно поїхали у Карпати.

 

За підрахунками, нагорода для переможців цьогорічного КВН міському голові обійдеться приблизно у 6 разів дешевше, ніж торік. Відпочинок для 4-х команд у Криму коштуватиме у межах 100-120 тис. гривень. Торік поїздка 9 команд КВН та групи супроводжуючих до Туреччини коштувала близько 640 тис. гривень.

 

Як стало відомо “Вікнам”, дві команди, які не поїдуть до Криму, все ж, без нагороди не залишаться: як повідомив міський голова, вони відпочиватимуть в Очакові.


21.05.2013 1299 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2585
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1622 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3688
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5476
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1710
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2118

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

211

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

225

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

423

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

912
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

509
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

795
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2491 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

552
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

901
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4944
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

762
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

688
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

624
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

427
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

753
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

914 2