Переможці шкільного КВН в Калуші вперше не поїдуть за кордон


Переможці шкільного КВН вперше не поїдуть за кордон

 

Відбувся фінальний етап шкільного чемпіонату із КВН, у якому змагалися 6 команд. На відміну від минулих років, школярі не знали, який приз очікує переможця, адже міський голова Ігор Насалик до останнього зберігав це у таємниці.

 

У результаті — 4 команди поїдуть на відпочинок до Криму. Такий відпочинок вибрали самі переможці, помінявши одноосібну поїздку на Канарські острови на відпочинок для 4-х команд у Криму.

 

Фіналісти шкільного КВН змагалися в уже традиційних конкурсах “Візитка”, яка цього разу мала назву “Хто б міг подумати?”, “Розминка” — “Очевидне й неймовірне” та “Домашнє завдання” — “Давні мрії збуваються”.

 

У фіналі змагалися 6 команд: “Гі-га-гу” (команда гімназії), “В десятку” (ЗОШ №10), “Гламур” (ЗОШ №6), “5 квартал” (ЗОШ №5), Don’t stop” (ЗОШ №2), “Хотінський квартал” (ЗОШ №9).

 

Загалом, варто відзначити позитивну тенденцію до зменшення жартів про міську владу. Якщо кілька років тому шкільні КВНи нагадували звіт про суспільно-політичне життя міста, то зараз вони “подитячішали”. КВНники жартували на теми кохання, шкільного та громадського життя, підліткових проблем.

 

 

Міський голова Ігор Насалик відзначив тему “гоп-стопу”, до якої звернулися кілька разів. Оскільки “правопорушниками” випадало бути школярам не надто грізного вигляду, то мер запропонував їм “качатися або віддати гроші”.

 

Два лідери “вималювалися” вже за результатами “Візитки”: “В десятку” та “Гламур”. Першу з них міський голова навіть оцінив додатковим балом, на який він мав право як голова журі (максимальний бал — “10”).

 

Удруге додатковим балом голова журі скористався, оцінивши виступ “Гламуру” у домашньому завданні.

 

Традиційно слабкими були виступи команд у “Розминці”, і найбільш виграшними — у домашньому завданні.

 

Перше місце у КВН посіла команда “В десятку”, перегнавши “Гламур” всього на 5 балів. Парадоксально, але ці дві команди повторили свої минулорічні результати, щоправда, не за кількістю балів, а — за загальними результатами змагань. ЗОШ №10 утримує свої позиції впродовж кількох років: у перший рік КВН-у та у 2010 році команда отримала “срібло”; 2009, 2012-2013 — золото.

 

”Гламур” на передових позиціях вперше “вималювався” у 2008 році, посівши друге місце у фіналі. Команда жодного разу не отримувала найвищої перемоги, щоразу задовольняючись “сріблом”. Свої досягнення вона стабільно утримує з минулого року. Гімназія, яка цього року посіла третє місце, на 1 сходинку поліпшила свої результати порівняно з минулим роком.

 

Перемогу команда “Гі-га-гу” святкувала тільки раз — у 2011 році. А у перший рік змагань — гімназія посіла друге місце.

 

Don’t stop 2 роки поспіль стабільно утримує позиції аутсайдерів, цьогоріч навіть погіршивши свої результати порівняно із минулим роком. І уже упродовж 2-х років команда ЗОШ №9, незважаючи на загальне несприйняття залу, обганяє команду ЗОШ №2. Найбільшим досягненням КВНівців ЗОШ №2 можна вважати третє місце, яке вони посіли у 2008 році.

 

“5 квартал”, який цього року посів 4 місце, може вважати цьогорічний КВН своїм найкращим результатом. Команда ЗОШ №5 з’явилася у фіналі тільки у 2011 році, і тоді була п’ятою серед усіх команд. Цього року команда розташувалася одразу після переможців, мабуть, тільки за рахунок позитивного ставлення голови журі, який у коментарі зауважив: мають перспективу за рахунок окремих гравців.

 

”Хотінський квартал” у фінал потрапляє вже 5 років поспіль, однак, жодного разу команді не вдалося піднятися вище четвертого місця (воно стало найвищим здобутком команди з 2011 року. — Авт.). Уже 2 роки поспіль до фіналу не проходить команда ЗОШ №3 “Голодранці”. Минулих років ця команда показувала хороші результати гри, посівши у 2007, 2008, 2010 роках перші місця, а у 2009 та 2011 — треті.

 

Цього року міський голова Ігор Насалик, який є стабільним спонсором шкільного КВН, до останнього моменту тримав у таємниці приз переможцю. Наприкінці озвучив: команда “В десятку”, яка посіла I місце, мала обрати з-серед кількох варіантів: одноосібну поїздку на Канарські острови; відпочинок для 2-х команд у Туреччині; для 3-х — у Болгарії; або ж відпочинок 4-х команд у Криму. На роздуми дали небагато — всього півхвилини. Проте, команді не знадобилося і стільки. Відтак цього року вперше за всю історію відновленого КВН переможці не поїдуть за кордон.

 

Варто сказати, що до такого випробування міський голова вдається не вперше: торік школярі змагалися за поїздку на Кіпр, проте поїхали до Туреччини. У 2011 — переможці могли поїхати до Іспанії, проте також дружно відвідали Туреччину. У 2010-му мали відвідати Нью-Йорку, проте 3 команди поїхали на відпочинок до Єгипту. Практично у кожному із цих випадків переможці мали право вибору, аналогічне до цьогорічного. Тільки 3 роки тому команда, яка перемогла, вибрала одноосібну поїздку до Нью-Йорка, проте, дуже швидко змінила свою думку.

 

Наймасовішим відпочинок переможців шкільного КВН був торік — тоді до Туреччини поїхали усі 9 команд, які вийшли до фіналу. У 2011 році відпочивали 5 команд: переможці — за рахунок міського голови, для володарів четвертого місця подарунок профінансувала Гюзель Насалик. “5 квартал”, посівши останнє місце, поїхав у тур до Європи завдяки спонсорським коштам. У 2009 році хороші туристичні нагороди отримали всі 7 команд-фіналістів. Поїздки фінансували міський голова, його дружина та ТОВ “Карпатнафтохім”. 4 команди, які не увійшли до фіналу, змагалися за Кубок мера, а відтак — дружно поїхали у Карпати.

 

За підрахунками, нагорода для переможців цьогорічного КВН міському голові обійдеться приблизно у 6 разів дешевше, ніж торік. Відпочинок для 4-х команд у Криму коштуватиме у межах 100-120 тис. гривень. Торік поїздка 9 команд КВН та групи супроводжуючих до Туреччини коштувала близько 640 тис. гривень.

 

Як стало відомо “Вікнам”, дві команди, які не поїдуть до Криму, все ж, без нагороди не залишаться: як повідомив міський голова, вони відпочиватимуть в Очакові.


21.05.2013 1308 0
Коментарі (0)

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1216
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6864
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14908 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1824
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1073
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6547

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

874

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1667

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1470

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1336
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

438
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

700
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

859
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

667
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1762
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

785
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1088
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34920 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

265
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

441
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

752
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

666