Перець чилі та цибульний фреш. Як борються з грипом в країнах Європи та Азії

 

В Україну разом зі снігом і морозами прийшов і грип. В українців є свої перевірені народні методи лікування і профілактики захворювання, а ось як лікуються в інших країнах?

 

Застуда - явище інтернаціональне, і навіть там де зими не буває, а тільки пекуче сонце - жителі борються із застудою. ТСН.uа зібрав найефективніші види лікування та профілактики грипу, які використовують інші національності.

 

В Кореї та Індії

 

Як відомо, корейці славляться своєю національною кухнею, де використовують сотні гострих прянощів і спецій. Тому не дивно, що з застудою вони борються саме таким способом. Один з ефективних способів лікування і профілактики - імбирний чай. Він містить велику кількість вітаміну С, тому корейці за перших ознак захворювання заварюють гострий імбирний чай, додаючи туди червоний перець, кардамон і трохи молока, щоб пом'якшити смак.

 

 

засоби від застуди_3
 

 

Індія відома своїми чаями і травами. Там, імбирний чай вважається народним методом, яким цілі покоління рятувалися від застуди. Тим не менш, найефективнішим засобом досі є - андрографис. Це трав'яниста рослина, яка росте в Індії та інших країнах Азії. Раніше була відома як "індійська ехінацея". Вона отримала популярність ще з часів індійської епідемії грипу в 1919 році, до заслуг рослини заарахували припинення пандемії.

 

 

 

 

В Японії

 

В Японії ж, пропонують лікуватися за допомогою зеленого чаю. Безперечно, зелений чай визнаний одним з найкорисніших напоїв. У ньому міститься багато вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Японці стверджують, головне - дотримуватися постільного режиму, щоб організм відпочивав, також необхідно в день випивати мінімум 10 чашок міцного зеленого чаю.

 

Але на цьому жителі Японії не зупинилися, і нещодавно вчені винайшли засіб, який "вбиває" грип за добу (у разі звичайного лікування організм бореться з інфекцією мінімум 5 днів). Цей препарат пройшов всі необхідні експерименти. Першу партію вчені збираються випустити в 2018 році.

 

В Ізраїлі

 

Ізраїль відомий своєю медициною. Однак, жителі країни не відразу біжать за антибіотиками, а воліють пити апельсиновий сік і їсти буряк.

 

Апельсиновий сік містить в собі лимонну та аскорбінову кислоти, калій, фосфор і вітамін Р, що є відмінним засобом для профілактики. Тоді як буряк за своїми лікувальними властивостями поступається лише часнику і містить в собі вітаміни В, Р і антиоксиданти.

 

В Греції

 

 

засоби від застуди_2
 

 

У Греції пропонують лікуватися глінтвейном. Ще давні греки варили червоне вино з додаванням спецій і трав. Завдяки мікроелементам, які містяться у вині, воно має тонізуючу дію, зміцнює імунну систему та збагачує амінокислотами.

 

Глінтвейн радять готувати з червоного сухого вина, при цьому його не можна кип'ятити, а потрібно випарювати на маленькому вогні, додавши туди лимон, апельсин, гвоздику, мед і корицю.

 

 

Читайте також: Україну атакує грип: чиновники звітують про десятки смертей

 

В Британії

 

Британці воліють лікуватися смачно та корисно. Так, у разі захворювань, вони випивають в день не менше літра свіжого соку.

 

Цей потужний коктейль з вітамінів, пропонують готувати з апельсинів, лимонів, грейпфрутів, мандаринів та з додаванням імбиру. Також, рекомендують додавати в фреш кислі зелені яблука.

 

В Стародавній Русі

 

 

засоби від застуди_4
 

 

В Стародавній Русі, за перших ознак грипу відразу приймали "бронебійний" коктейль. Напій складався з трьох компонентів: мед, цибуля та часник. Люди ще багато століть тому знали про лікувальні властивості цих продуктів.

 

Таким чином, мед брали з перетертим часником, по столовій ложці перед їжею. А найтерплячішим пропонували натирати цибулю і часник на тертці і вдихати пари носом і ротом. Для дітей, готували спеціальну суміш з води та соку цибулі, її використовували як краплі для носа - цей спосіб досі використовують у ХХІ столітті.

 

В Скандинавії

 

Цей спосіб найбільше сподобається чоловікам. З давніх часів, скандинави відомі своїм здоров'ям і силою, незважаючи на те, що багато чоловіків більшість часу проводили в морських походах. Щоб не замерзнути від холоду, моряки пили гаряче пиво з додаванням лікарських трав.

 

 

 

Краще всього підійде нефільтроване пиво, його не потрібно кип'ятити, а всього лише підігріти до 50 градусів, туди ж бажано додати горошок гірчиці або корінь хрону. Після чого, рекомендується йому дати трохи "відпочити", щоб напій настоявся.

 

У Фінляндії

 

Всі знають про фінські лазні. Тому, саме так фіни пропонують боротися з грипом і застудою. Перед відвідуванням "сухої парильні" радять випити чай з липи зі смородиною і обліпихою або малиною - всі ці компоненти вважаються потогінними, що ще більше посилить зігріваючий ефект і пришвидшить процес одужання.

 

Лікарі ж, суперечливо ставляться до такого способу та не рекомендують з температурою йти до лазні.

 

В Мексиці

 

 

 

Мексика - батьківщина червоного перцю чилі. Саме він допоможе позбутися захворювання. Чилі - відмінне джерело вітаміну А і бета-каротину.

 

Мексиканці звикли до гострого смаку, й за перших ознак захворювань відразу кладуть на язик перетертий перець, після чого запивають водою. У Мексиці переконані - кращого способу не існує.

 

В Африці

 

Африка відома своїм низьким рівнем медицини та частотою захворювань. Незважаючи на те, що в Африці жаркий клімат - місцеві частіше хворіють грипом ніж в інших країнах. Всім відомо, що мікроби в теплій атмосфері розповсюджуються швидше. Це одна з причин, чому в Африці безліч захворювань та інфекцій.

 

 

 

Головними ліками проти будь-яких хвороб вважається - алое. У листі містяться ефірні олії, ферменти, антраглікозиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали, полісахариди, фітонциди і саліцилова кислота. Перед використанням, рослину кілька днів не поливають, після чого зрізають тільки нижне листя. З алое потрібно вичавити сік і змішати його з медом, бажано в цю суміш додати червоне вино (краще всього підійде кагор). Після цього, необхідно засобу дати настоятися декілька днів.

 

На Тибеті

 

Що стосується мудрих тибетських лам, вони мають свій перевірений століттями засіб - часниково-спиртовий настій. Вони стверджують, що якщо настій приймати раз на місяць - ніколи не захворієш грипом.

 

ТСН

 


20.01.2016 1623 0
Коментарі (0)

30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

986
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2586 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2172
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3017
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2623
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2345 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

478

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

482

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

981

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2200
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

679
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1947
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

2042
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

213
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

824
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5532
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7390
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1406
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

680
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1060 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1563 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1423