Перець чилі та цибульний фреш. Як борються з грипом в країнах Європи та Азії

 

В Україну разом зі снігом і морозами прийшов і грип. В українців є свої перевірені народні методи лікування і профілактики захворювання, а ось як лікуються в інших країнах?

 

Застуда - явище інтернаціональне, і навіть там де зими не буває, а тільки пекуче сонце - жителі борються із застудою. ТСН.uа зібрав найефективніші види лікування та профілактики грипу, які використовують інші національності.

 

В Кореї та Індії

 

Як відомо, корейці славляться своєю національною кухнею, де використовують сотні гострих прянощів і спецій. Тому не дивно, що з застудою вони борються саме таким способом. Один з ефективних способів лікування і профілактики - імбирний чай. Він містить велику кількість вітаміну С, тому корейці за перших ознак захворювання заварюють гострий імбирний чай, додаючи туди червоний перець, кардамон і трохи молока, щоб пом'якшити смак.

 

 

засоби від застуди_3
 

 

Індія відома своїми чаями і травами. Там, імбирний чай вважається народним методом, яким цілі покоління рятувалися від застуди. Тим не менш, найефективнішим засобом досі є - андрографис. Це трав'яниста рослина, яка росте в Індії та інших країнах Азії. Раніше була відома як "індійська ехінацея". Вона отримала популярність ще з часів індійської епідемії грипу в 1919 році, до заслуг рослини заарахували припинення пандемії.

 

 

 

 

В Японії

 

В Японії ж, пропонують лікуватися за допомогою зеленого чаю. Безперечно, зелений чай визнаний одним з найкорисніших напоїв. У ньому міститься багато вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Японці стверджують, головне - дотримуватися постільного режиму, щоб організм відпочивав, також необхідно в день випивати мінімум 10 чашок міцного зеленого чаю.

 

Але на цьому жителі Японії не зупинилися, і нещодавно вчені винайшли засіб, який "вбиває" грип за добу (у разі звичайного лікування організм бореться з інфекцією мінімум 5 днів). Цей препарат пройшов всі необхідні експерименти. Першу партію вчені збираються випустити в 2018 році.

 

В Ізраїлі

 

Ізраїль відомий своєю медициною. Однак, жителі країни не відразу біжать за антибіотиками, а воліють пити апельсиновий сік і їсти буряк.

 

Апельсиновий сік містить в собі лимонну та аскорбінову кислоти, калій, фосфор і вітамін Р, що є відмінним засобом для профілактики. Тоді як буряк за своїми лікувальними властивостями поступається лише часнику і містить в собі вітаміни В, Р і антиоксиданти.

 

В Греції

 

 

засоби від застуди_2
 

 

У Греції пропонують лікуватися глінтвейном. Ще давні греки варили червоне вино з додаванням спецій і трав. Завдяки мікроелементам, які містяться у вині, воно має тонізуючу дію, зміцнює імунну систему та збагачує амінокислотами.

 

Глінтвейн радять готувати з червоного сухого вина, при цьому його не можна кип'ятити, а потрібно випарювати на маленькому вогні, додавши туди лимон, апельсин, гвоздику, мед і корицю.

 

 

Читайте також: Україну атакує грип: чиновники звітують про десятки смертей

 

В Британії

 

Британці воліють лікуватися смачно та корисно. Так, у разі захворювань, вони випивають в день не менше літра свіжого соку.

 

Цей потужний коктейль з вітамінів, пропонують готувати з апельсинів, лимонів, грейпфрутів, мандаринів та з додаванням імбиру. Також, рекомендують додавати в фреш кислі зелені яблука.

 

В Стародавній Русі

 

 

засоби від застуди_4
 

 

В Стародавній Русі, за перших ознак грипу відразу приймали "бронебійний" коктейль. Напій складався з трьох компонентів: мед, цибуля та часник. Люди ще багато століть тому знали про лікувальні властивості цих продуктів.

 

Таким чином, мед брали з перетертим часником, по столовій ложці перед їжею. А найтерплячішим пропонували натирати цибулю і часник на тертці і вдихати пари носом і ротом. Для дітей, готували спеціальну суміш з води та соку цибулі, її використовували як краплі для носа - цей спосіб досі використовують у ХХІ столітті.

 

В Скандинавії

 

Цей спосіб найбільше сподобається чоловікам. З давніх часів, скандинави відомі своїм здоров'ям і силою, незважаючи на те, що багато чоловіків більшість часу проводили в морських походах. Щоб не замерзнути від холоду, моряки пили гаряче пиво з додаванням лікарських трав.

 

 

 

Краще всього підійде нефільтроване пиво, його не потрібно кип'ятити, а всього лише підігріти до 50 градусів, туди ж бажано додати горошок гірчиці або корінь хрону. Після чого, рекомендується йому дати трохи "відпочити", щоб напій настоявся.

 

У Фінляндії

 

Всі знають про фінські лазні. Тому, саме так фіни пропонують боротися з грипом і застудою. Перед відвідуванням "сухої парильні" радять випити чай з липи зі смородиною і обліпихою або малиною - всі ці компоненти вважаються потогінними, що ще більше посилить зігріваючий ефект і пришвидшить процес одужання.

 

Лікарі ж, суперечливо ставляться до такого способу та не рекомендують з температурою йти до лазні.

 

В Мексиці

 

 

 

Мексика - батьківщина червоного перцю чилі. Саме він допоможе позбутися захворювання. Чилі - відмінне джерело вітаміну А і бета-каротину.

 

Мексиканці звикли до гострого смаку, й за перших ознак захворювань відразу кладуть на язик перетертий перець, після чого запивають водою. У Мексиці переконані - кращого способу не існує.

 

В Африці

 

Африка відома своїм низьким рівнем медицини та частотою захворювань. Незважаючи на те, що в Африці жаркий клімат - місцеві частіше хворіють грипом ніж в інших країнах. Всім відомо, що мікроби в теплій атмосфері розповсюджуються швидше. Це одна з причин, чому в Африці безліч захворювань та інфекцій.

 

 

 

Головними ліками проти будь-яких хвороб вважається - алое. У листі містяться ефірні олії, ферменти, антраглікозиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали, полісахариди, фітонциди і саліцилова кислота. Перед використанням, рослину кілька днів не поливають, після чого зрізають тільки нижне листя. З алое потрібно вичавити сік і змішати його з медом, бажано в цю суміш додати червоне вино (краще всього підійде кагор). Після цього, необхідно засобу дати настоятися декілька днів.

 

На Тибеті

 

Що стосується мудрих тибетських лам, вони мають свій перевірений століттями засіб - часниково-спиртовий настій. Вони стверджують, що якщо настій приймати раз на місяць - ніколи не захворієш грипом.

 

ТСН

 


20.01.2016 1608 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

357
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1409
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2604 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3645
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3007
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2154

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

626

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

477

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1644

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1807
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

301
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

514
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

815
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4997
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

365
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

891
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10136
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

520
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

273
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

381
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

408
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

728