Павло Гудімов на "PORTO Frankо": Івано-Франківськ - це місто для формування нового контексту (фото+відео)
15.06.2017, 15:10
Сьогодні, 15 червня в рамках міжнародного фестивалю сучасного мистецтва "Порто Франко" на веранді кінотеатру "Люм'єр" відбулась зустріч-лекція з музикантом, колекціонером мистецтва та арт-менеджером Павлом Гудімовим.
"Івано-Франківськ - це місто для формування нового контексту. Франківськ змінюється. Ми живемо в час, коли зміна є традицією, і швидше за все ніколи вже не буде часу без поняття змін. Мене турбують такі напрямки в культурі як урбаністичне середовище", - розповів на початку розмови Гудімов.
За словами Павла Гудімова такі фестивалі, як Порто Франко, - це свого роду акценти.
Павло Гудімов розповів, що зайнявся рок-музикою після відвідин подібного фестивалю, він був вражений, що у нашій країні тоді був пласт музичної культури.
"На сьогодні розмивання кордонів більш потрібне. Сучасного мистецтва не існує - це мистецтво нашого часу. Тому мені цікаво подивитися на проект Палацу Потоцького", - зазначає Павло.
"Я виступаю проти музеїв сучасного мистецтва часів 90-х. Це скучно, це такий собі шоу-рум", - відмітив Гудімов. - Ми вільні адже у нас немає ринку, який заганяє в певні рамки".
"Нам потрібно виховати аудиторію, яка б споживала та любила мистецтво. Проте потенціал у нас вже є. Адже молодь до 30 років відвідує Мистецький Арсенал, купує книжки, відвідує концерти. Це величезний позитив", - впевнений Гудімов.
"Я безнадійно люблю покоління, якому зараз 20-25. Вони такі вільні та вибагливі, - каже Гудімов. - Ми стаємо трошки більш чутливими, розумними і мобільними - це дуже важливо. Слава Богу, що ринку нема".
Усі три покоління повинні комунікувати між собою, оскільки сегментація призводить до недоліків.
"Я проти змішування культури і креативу в плані індустрії", - резюмував Павло Гудімов.
Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.
У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?
Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.
Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.
Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.
Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.
Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.
Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.
Нам фактично все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.
«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.
На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.
Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.