Павло Гудімов на "PORTO Frankо": Івано-Франківськ - це місто для формування нового контексту (фото+відео)
15.06.2017, 15:10
Сьогодні, 15 червня в рамках міжнародного фестивалю сучасного мистецтва "Порто Франко" на веранді кінотеатру "Люм'єр" відбулась зустріч-лекція з музикантом, колекціонером мистецтва та арт-менеджером Павлом Гудімовим.
"Івано-Франківськ - це місто для формування нового контексту. Франківськ змінюється. Ми живемо в час, коли зміна є традицією, і швидше за все ніколи вже не буде часу без поняття змін. Мене турбують такі напрямки в культурі як урбаністичне середовище", - розповів на початку розмови Гудімов.
За словами Павла Гудімова такі фестивалі, як Порто Франко, - це свого роду акценти.
Павло Гудімов розповів, що зайнявся рок-музикою після відвідин подібного фестивалю, він був вражений, що у нашій країні тоді був пласт музичної культури.
"На сьогодні розмивання кордонів більш потрібне. Сучасного мистецтва не існує - це мистецтво нашого часу. Тому мені цікаво подивитися на проект Палацу Потоцького", - зазначає Павло.
"Я виступаю проти музеїв сучасного мистецтва часів 90-х. Це скучно, це такий собі шоу-рум", - відмітив Гудімов. - Ми вільні адже у нас немає ринку, який заганяє в певні рамки".
"Нам потрібно виховати аудиторію, яка б споживала та любила мистецтво. Проте потенціал у нас вже є. Адже молодь до 30 років відвідує Мистецький Арсенал, купує книжки, відвідує концерти. Це величезний позитив", - впевнений Гудімов.
"Я безнадійно люблю покоління, якому зараз 20-25. Вони такі вільні та вибагливі, - каже Гудімов. - Ми стаємо трошки більш чутливими, розумними і мобільними - це дуже важливо. Слава Богу, що ринку нема".
Усі три покоління повинні комунікувати між собою, оскільки сегментація призводить до недоліків.
"Я проти змішування культури і креативу в плані індустрії", - резюмував Павло Гудімов.
Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».
600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?
Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.
Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.
Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.
Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.
І це ж нас жахають Хеловіном ті самі люди, які водять Маланку і Вертепи, заводячи чорта до церкви на Різдво, скачуть через багаття і запускають віночки в ніч на Івана Купала, святять яйця і ковбасу на Пасху і яблука на Спаса?
Привиди стали головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись християнське бачення цього феномену і знайти згадки про це у Біблії.
фото: depositphotos
Зазначається, що вуглеводи з високим вмістом клітковини найкраще допомагають при гіпертонії.
Про це пише Фіртка з посиланням на УНІАН.
У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вміст
Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.
В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.
Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.
У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).