П'ять причин невдачі збірної України

 

Для збірної України ЄВРО закінчилось досить швидко. В чому причина невдачі, хто винен? Пропоную п'ять причин фіаско нашої збірної  на нашому ж євромундіалі.

 


1. Збірна без постійного тренера

Маркевич, Калитвенцев, Блохін......зупинились саме на Олегу Володимировичу. Ця епопея з призначенням головного тренера збірної тривала приблизно чотири роки. Спочатку Маркевич, потім Калитвенцев. Саме Мирон Богданович розпочав будівництво справді української збірної. Збірної, яка навчилась співати гімн, збірна, яка билась у кожному матчі, збірна у якій навіть Алієв з Мілевським корисно грали.

Але Суркіса та компанію не влаштовувала зайва патріотичність у роботі Мирона Богдановича, і кермо національної збірної вони передали зовсім недосвідченому Калитвенцову. І знову команда посипалася до низу. В той час кого лише не сватали на пост керманича націоналки: Капелло, Ліппі...ну і хто як не Блохін. Але призначення володаря "золотого м'яча" відбулося лише за кілька місяців до початку єврочемпіонату.

Тож звідси виникає питання: як Блохін за кілька місяців мав встигнути підготувати добротну команду. Тож він був змушений працювати за схемами та підбором виконавців попередніх тренерів.

 

2. Команда, яка не знає гімну своєї країни - не команда

 Коли вже наша збірна навчиться співати гімн як належиться, а не бурмотати собі щось під ніс. Українцям перед сном треба було показувати відео з виконанням гімну гравцями італійської збірної.

Та й взагалі складається враження, що десь чверть наших збірників не знають гімну, а ще чверть під час його викоання співають свої власні співомовки. Саме з виконання гімну, з представлення команд розпочинається футбольна битва. І хто б це мав пояснити футболістам? Невже Блохін та його тренерська команда? Патріотизм має бути всередині, він має бути закладений з дитинства.

Про що можна говорити, якщо з тренерського штабу лише Баль співає гімн, і то робить це львів'янин не з ососбливим натхненням.

 

3. Донецьк - місто донецького Шахтаря

Якого біса наша збірна грає два матчі в Донецьку? В чому справа? Балачки про те, що це не ми встановлюємо, і про те, що УЄФА саме визначило, де мають грати які збірні ні до чого. Чомусь польська збірна два свої матчі зіграла у Варшаві, третій у Вроцлаві.

У кожному матчі Кадра мала просто шалену підтримку. Натомість наша збірна мусіла вдовольнитися сонними вболівальниками з Айфонами в руках, і що найбільш зачепило російськими прапорами на щоках. Замість того, щоб в один голос співати гімн, вболівальники на Донбас Арені фотографувались та ділились враженнями від побаченого.

Без перебільшення заздрю полякам, і хоча їх команда показала гіршу гру ніж наша збірна, але вони показали світу справжню патріотичність та віру у свою країну.

Ми ж вкотре показали, що для українця патріотизм пусте місце. Впевнений, якби Україна хоча б один з двох матчів грала у Львові ми б грали у чвертфіналі.

 

4.Ключові помилки Блохіна

Незрозумілі помилки Блохіна. Я вже згадував про те, що у Блохіна було аж надто мало часу аби підготувати команду до чемпіонату. Але от доволі таки безглуздими виглядають дії тренера, коли після двох провальних матчів зі шведами та французами він і проти англійців поставив зліва в обороні Селіна, через фланг якого й був забитий той вирішалний гол британців.

Назаренко непогано виглядав у Таврії, але чи давало це підставити Олегу Володимировичу ставити його в основному складі на два перші матчі групового турніру. Лише перед матчем з англійцями тренер опам'ятався, але замість того, щоб випустити Ротаня, який провів непоагний сезон у Дніпрі, вийшов недосвідчений Гармаш. Що стосується Мілевського - то це взагалі помилка українського футболу.

Впродовж матчу з англійцями складалось враження, що з голови Артема ще не вийшов хміль з попереднього застілля. У двох перших матчах були серйозні проблеми в центрі оборони. У професіоналізмі Михалика ніхто не сумнівається, але чи готова людина, яка пропустила більшу частину сезону через травми показувати свою найкращу гру в таких відповідальних матчах. І це лише мінімальні помилки тренерського штабу, насправді їх є набагато більше.

 

 

5.Не довга згадка про збірну

Чомусь про нашу збірну ми згадуємо лише тоді, коли вона виступає на якихось серйозних змаганнях. за всю історію це було лише двічі: ЧС 2006, ЧЄ 2012.

А між цими проблисками ейфорії сумне провалля. На збірну стадіони  збирають приблизно п'ятнадцять тисяч вболівальників, це не стосується Львова. Нам варто усвідомити, що команді потрібна підтримка постійна, адже це престиж характеристика нашої країни загалом. Допоки для нас збірна України буде помітною  лише раз у десять років  ми не дочекаємося серйозних успіхів.

 

Збірна України з футболу євро 2012


На останок хочеться відмітити те, що Блохіну варто прислухатись до думок журналістів, думок експертів, бо на сьогодні його погляди вже ні до чого серйозного не приводять, а нам простим українцям варто вчитись вболівати та підтримувати збірну ну хоча б у...поляків.

 

Ярема Чуйко, зі Львова, спеціально для "Фіртки"

 

 

ПРИМІТКА: Редакція не завжди поділяє думки авторів публікацій)))


22.06.2012 Ярема ЧУЙКО 1032 9
Коментарі (9)

Александр 2012.06.22, 15:14
Из текста можно сделать вывод - из-за того, что Девич не пел гимн, его гол не засчитали! (не патриот). Если команда играть не может, то ни какой Львов не поможет. Игра Блохина - бей-беги. Голы только за счет мастерства Шевченко. Со "Львов-Арена" даже "Карпаты" ушли.
Степан 2012.06.22, 14:40
про гімн - повна маячня, а про донецьк ... ну нехай у львові хоч раз обіграють Францію, Англію, ане якихось молдован-румунів.
СЕРГЕЙ 2012.06.22, 14:47
А. ЧТО В ДОНЕЦКЕ УКРАИНЦЫ ВТОРОГО СОРТА?? ИЛИ НЕ ПОЛНОЦЕННЫЕ. ЧТО ТАК ИГРАТЬ НЕЛЬЗЯ!!
ВИКТОР 2012.06.22, 14:48
ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО ВО ЛЬВОВЕ ВОЗОМНИЛИ О СЕБЕ, ЧТО ТОЛЬКО ОНИ САМЫЕ ЛУЧШИЕ ПАТРИОТЫ УКРАИНЫ!! ЛУЧШИЕ ТОЛЬКО ПО БОЛТАВНЕ , А ПО ДЕЛАМ НОЛЬ!!!
ИВАН 2012.06.22, 14:50
ЧТО ВЫ ТАМ ПИШИТЕ?? ВЫ СЕБЕ СВОИМИ СИЛАМИ СТАДИОН ДАЖЕ ПОСТРОИТЬ НЕ СМОГЛИ! НАДО БЫЛО ВООБЩЕ ЕВРО НЕ ВО ЛЬВОВЕ. А В ОДЕССЕ ПРОВОДИТЬ. ТАМ СТАДИОН БЕЗ ПОМОЩИ ГОСУДАРСТВА ПОСТРОИЛИ!!
Щукар 2012.06.22, 16:31
Тут автор швидше за все хотів провести аналогію з бойовими діями,адже спорт,це все таки бій і боротьба. Колись,для захисту своєї вітчизни країни наймали і платили так званим найманцям.Ці найманці йшли в бій як на роботу - платили їм - вони воювали,не платили - розбігалися. Гімн тієї країни,яка їх наймала їм був глибоко байдужий. Навряд чи ці найманці готові були б боротися до останнього подиху за тих,хто їм платить. Звичайно,такі речі,як патріотизм,любов до тієї країни були їм абсолютно непотрібні. Можливо,вони були навіть краще підготовлені та екіперовані ніж воїни,які народилися в тій країні. А ось хто до останнього боровся б за честь країни, де народилися їхні батьки та прадіди - найманці, які навіть не знають гімна тієї країни,чи ті,хто змалку був вихований поважати та захищати рідну землю - думайте самі.
Я 2012.06.22, 18:53
От і проявився один з тяжко працюючих в інтернеті: АНДРЕЙ, він же СЕРГЕЙ, він же ВИКТОР, він же ИВАН. Строчить коменти з швидкістю 1 комент за 1,5 хвилини (дивись час). Ну-ну... Халтура!!!
Я 2012.06.22, 18:58
Щукар правильно пише. Перемога складається з багатьох чинників і навіть багатьох дрібниць. І звичайно, що будь-які найманці надриватись не будуть. А найгірше, що найманці навіть за велику платню зрадять-відступлять, коли побачать, що ризик завеликий. Це правило загальне.
Illaria 2012.06.26, 00:24
Щукар дійсно має рацію.Гімн-гІмном, а патріотизм-патріотизмом.Це різні речі.Найманці ніколи не будуть кращими,ними керує ідея збагачення а не статус кво збірної та країни.Найбільш відданими фанами на мою думку були шведи та ірландці.Вони підтримували своїх до останнього навіть розуміючи що все втратили. Не важливо місце проведення матчу,хто хотів міг - ті прийшли на стадіон не залежно від того,де проводився матч, а інші були не менш відданими у фан-зонах.Нерозумно зараз робити крайніми донецьких,вони такі ж українці як і ми,живуть з нами на одній землі і найжахливіше - це ворожнеча між своїми.
28.05.2025
Вікторія Матіїв

Фіртка порозмовляла з Сергієм Галкіним — колишнім морським піхотинуем Феодосійського батальйону. Після окупації Криму Росією у 2014 році, медики виявили в нього пухлину. Чоловіка визнали непридатним до служби. Відтоді він активно займається волонтерством: допомагає українським військовим та надає юридичні консультації.  

496
25.05.2025
Олег Головенський

Фіртка підготувала «змішаний» рейтинг задекларованих зарплат місцевих посадовців, в який входять керівники рад та державних (військових) адміністрацій Івано-Франківщини та районів області.  

2406
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

2345 4
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

2181 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2932
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2719 2

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

553

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1235

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1303

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

2114
26.05.2025

На Івано-Франківщині триває посівна кампанія.  

727
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

454
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

822
25.05.2025

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

43630
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3210
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

1140
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

2131
25.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35357 1
27.05.2025

Німеччина, а також Франція, Велика Британія та США більше не мають обмежень щодо далекобійної зброї для України.  

314
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

442
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

661
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

799