П'ять причин невдачі збірної України

 

Для збірної України ЄВРО закінчилось досить швидко. В чому причина невдачі, хто винен? Пропоную п'ять причин фіаско нашої збірної  на нашому ж євромундіалі.

 


1. Збірна без постійного тренера

Маркевич, Калитвенцев, Блохін......зупинились саме на Олегу Володимировичу. Ця епопея з призначенням головного тренера збірної тривала приблизно чотири роки. Спочатку Маркевич, потім Калитвенцев. Саме Мирон Богданович розпочав будівництво справді української збірної. Збірної, яка навчилась співати гімн, збірна, яка билась у кожному матчі, збірна у якій навіть Алієв з Мілевським корисно грали.

Але Суркіса та компанію не влаштовувала зайва патріотичність у роботі Мирона Богдановича, і кермо національної збірної вони передали зовсім недосвідченому Калитвенцову. І знову команда посипалася до низу. В той час кого лише не сватали на пост керманича націоналки: Капелло, Ліппі...ну і хто як не Блохін. Але призначення володаря "золотого м'яча" відбулося лише за кілька місяців до початку єврочемпіонату.

Тож звідси виникає питання: як Блохін за кілька місяців мав встигнути підготувати добротну команду. Тож він був змушений працювати за схемами та підбором виконавців попередніх тренерів.

 

2. Команда, яка не знає гімну своєї країни - не команда

 Коли вже наша збірна навчиться співати гімн як належиться, а не бурмотати собі щось під ніс. Українцям перед сном треба було показувати відео з виконанням гімну гравцями італійської збірної.

Та й взагалі складається враження, що десь чверть наших збірників не знають гімну, а ще чверть під час його викоання співають свої власні співомовки. Саме з виконання гімну, з представлення команд розпочинається футбольна битва. І хто б це мав пояснити футболістам? Невже Блохін та його тренерська команда? Патріотизм має бути всередині, він має бути закладений з дитинства.

Про що можна говорити, якщо з тренерського штабу лише Баль співає гімн, і то робить це львів'янин не з ососбливим натхненням.

 

3. Донецьк - місто донецького Шахтаря

Якого біса наша збірна грає два матчі в Донецьку? В чому справа? Балачки про те, що це не ми встановлюємо, і про те, що УЄФА саме визначило, де мають грати які збірні ні до чого. Чомусь польська збірна два свої матчі зіграла у Варшаві, третій у Вроцлаві.

У кожному матчі Кадра мала просто шалену підтримку. Натомість наша збірна мусіла вдовольнитися сонними вболівальниками з Айфонами в руках, і що найбільш зачепило російськими прапорами на щоках. Замість того, щоб в один голос співати гімн, вболівальники на Донбас Арені фотографувались та ділились враженнями від побаченого.

Без перебільшення заздрю полякам, і хоча їх команда показала гіршу гру ніж наша збірна, але вони показали світу справжню патріотичність та віру у свою країну.

Ми ж вкотре показали, що для українця патріотизм пусте місце. Впевнений, якби Україна хоча б один з двох матчів грала у Львові ми б грали у чвертфіналі.

 

4.Ключові помилки Блохіна

Незрозумілі помилки Блохіна. Я вже згадував про те, що у Блохіна було аж надто мало часу аби підготувати команду до чемпіонату. Але от доволі таки безглуздими виглядають дії тренера, коли після двох провальних матчів зі шведами та французами він і проти англійців поставив зліва в обороні Селіна, через фланг якого й був забитий той вирішалний гол британців.

Назаренко непогано виглядав у Таврії, але чи давало це підставити Олегу Володимировичу ставити його в основному складі на два перші матчі групового турніру. Лише перед матчем з англійцями тренер опам'ятався, але замість того, щоб випустити Ротаня, який провів непоагний сезон у Дніпрі, вийшов недосвідчений Гармаш. Що стосується Мілевського - то це взагалі помилка українського футболу.

Впродовж матчу з англійцями складалось враження, що з голови Артема ще не вийшов хміль з попереднього застілля. У двох перших матчах були серйозні проблеми в центрі оборони. У професіоналізмі Михалика ніхто не сумнівається, але чи готова людина, яка пропустила більшу частину сезону через травми показувати свою найкращу гру в таких відповідальних матчах. І це лише мінімальні помилки тренерського штабу, насправді їх є набагато більше.

 

 

5.Не довга згадка про збірну

Чомусь про нашу збірну ми згадуємо лише тоді, коли вона виступає на якихось серйозних змаганнях. за всю історію це було лише двічі: ЧС 2006, ЧЄ 2012.

А між цими проблисками ейфорії сумне провалля. На збірну стадіони  збирають приблизно п'ятнадцять тисяч вболівальників, це не стосується Львова. Нам варто усвідомити, що команді потрібна підтримка постійна, адже це престиж характеристика нашої країни загалом. Допоки для нас збірна України буде помітною  лише раз у десять років  ми не дочекаємося серйозних успіхів.

 

Збірна України з футболу євро 2012


На останок хочеться відмітити те, що Блохіну варто прислухатись до думок журналістів, думок експертів, бо на сьогодні його погляди вже ні до чого серйозного не приводять, а нам простим українцям варто вчитись вболівати та підтримувати збірну ну хоча б у...поляків.

 

Ярема Чуйко, зі Львова, спеціально для "Фіртки"

 

 

ПРИМІТКА: Редакція не завжди поділяє думки авторів публікацій)))


22.06.2012 Ярема ЧУЙКО 1006 9
Коментарі (9)

Александр 2012.06.22, 15:14
Из текста можно сделать вывод - из-за того, что Девич не пел гимн, его гол не засчитали! (не патриот). Если команда играть не может, то ни какой Львов не поможет. Игра Блохина - бей-беги. Голы только за счет мастерства Шевченко. Со "Львов-Арена" даже "Карпаты" ушли.
Степан 2012.06.22, 14:40
про гімн - повна маячня, а про донецьк ... ну нехай у львові хоч раз обіграють Францію, Англію, ане якихось молдован-румунів.
СЕРГЕЙ 2012.06.22, 14:47
А. ЧТО В ДОНЕЦКЕ УКРАИНЦЫ ВТОРОГО СОРТА?? ИЛИ НЕ ПОЛНОЦЕННЫЕ. ЧТО ТАК ИГРАТЬ НЕЛЬЗЯ!!
ВИКТОР 2012.06.22, 14:48
ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО ВО ЛЬВОВЕ ВОЗОМНИЛИ О СЕБЕ, ЧТО ТОЛЬКО ОНИ САМЫЕ ЛУЧШИЕ ПАТРИОТЫ УКРАИНЫ!! ЛУЧШИЕ ТОЛЬКО ПО БОЛТАВНЕ , А ПО ДЕЛАМ НОЛЬ!!!
ИВАН 2012.06.22, 14:50
ЧТО ВЫ ТАМ ПИШИТЕ?? ВЫ СЕБЕ СВОИМИ СИЛАМИ СТАДИОН ДАЖЕ ПОСТРОИТЬ НЕ СМОГЛИ! НАДО БЫЛО ВООБЩЕ ЕВРО НЕ ВО ЛЬВОВЕ. А В ОДЕССЕ ПРОВОДИТЬ. ТАМ СТАДИОН БЕЗ ПОМОЩИ ГОСУДАРСТВА ПОСТРОИЛИ!!
Щукар 2012.06.22, 16:31
Тут автор швидше за все хотів провести аналогію з бойовими діями,адже спорт,це все таки бій і боротьба. Колись,для захисту своєї вітчизни країни наймали і платили так званим найманцям.Ці найманці йшли в бій як на роботу - платили їм - вони воювали,не платили - розбігалися. Гімн тієї країни,яка їх наймала їм був глибоко байдужий. Навряд чи ці найманці готові були б боротися до останнього подиху за тих,хто їм платить. Звичайно,такі речі,як патріотизм,любов до тієї країни були їм абсолютно непотрібні. Можливо,вони були навіть краще підготовлені та екіперовані ніж воїни,які народилися в тій країні. А ось хто до останнього боровся б за честь країни, де народилися їхні батьки та прадіди - найманці, які навіть не знають гімна тієї країни,чи ті,хто змалку був вихований поважати та захищати рідну землю - думайте самі.
Я 2012.06.22, 18:53
От і проявився один з тяжко працюючих в інтернеті: АНДРЕЙ, він же СЕРГЕЙ, він же ВИКТОР, він же ИВАН. Строчить коменти з швидкістю 1 комент за 1,5 хвилини (дивись час). Ну-ну... Халтура!!!
Я 2012.06.22, 18:58
Щукар правильно пише. Перемога складається з багатьох чинників і навіть багатьох дрібниць. І звичайно, що будь-які найманці надриватись не будуть. А найгірше, що найманці навіть за велику платню зрадять-відступлять, коли побачать, що ризик завеликий. Це правило загальне.
Illaria 2012.06.26, 00:24
Щукар дійсно має рацію.Гімн-гІмном, а патріотизм-патріотизмом.Це різні речі.Найманці ніколи не будуть кращими,ними керує ідея збагачення а не статус кво збірної та країни.Найбільш відданими фанами на мою думку були шведи та ірландці.Вони підтримували своїх до останнього навіть розуміючи що все втратили. Не важливо місце проведення матчу,хто хотів міг - ті прийшли на стадіон не залежно від того,де проводився матч, а інші були не менш відданими у фан-зонах.Нерозумно зараз робити крайніми донецьких,вони такі ж українці як і ми,живуть з нами на одній землі і найжахливіше - це ворожнеча між своїми.
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1407
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2156
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1360
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1646 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4438 8
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

34217

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

937

На сьогодні в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

346

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

313

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

609
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1412
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1492
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

895
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

6754
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2166
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12463
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1775
21.01.2025

Національна премія України імені Тараса Шевченка (Шевченківська премія) – державна нагорода України, найвища творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

750
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

794
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

585
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1150
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

513