Особливості вибору та нові технології при створенні телевізорів

Зараз у магазинах електроніки величезна кількість телевізорів, що відрізняються не лише розмірами, технічними характеристиками, а й дизайном. Найбільш сучасними вважаються телевізори Samsung, які дуже схожі на картини. Це дизайнерські вироби, які дуже складно відрізнити від творів відомих художників. Проте не лише дизайном дивують сучасні телевізори. Зараз на ринку безліч розумних пристроїв, які поєднують в собі одразу кілька електронних приладів. Насамперед це телевізор, монітор, ретранслятор, проектор для показу презентацій, а також апарат, що дозволяє навчатися онлайн. Справа в тому, що практично всі сучасні телевізори доповнені функцією доступу до Wi-Fi. На багатьох з них встановлені операційні системи, зокрема Андроїд. Це дозволяє зробити техніку розумною і використовувати її не лише для перегляду серіалів, але й для показу відео з Ютуб.

З якою діагоналлю придбати телевізор?

Великою популярністю зараз користуються пристрої з діагоналлю 45-65 дюймів. Багатьом може здатися, що діагональ 65 — надто величезний екран. Але для великих приміщень та вітальні, такого розміру буде цілком достатньо. Пристрої підійдуть для тих, хто хоче насолодитися картинкою.

Обираючи такі величезні екрани, необхідно розуміти, що техніка повинна характеризуватись високою піксельністю та відмінною якістю зображення. Саме тому телевізор бажано купувати офлайн, ретельно переглянувши та протестувавши пристрій.

Параметри вибору телевізорів:

  • У магазині можна оцінити яскравість картинки, а також кут огляду, підійшовши до телевізора збоку.
  • Величезне значення має роздільна здатність екрана. Саме тому зараз більшість покупців, які бажають витратити пристойну суму на придбання телевізора, віддають перевагу пристроям, які можуть транслювати ролики в режимі 8К.
  • Це система, яка гарантує чудове відтворення кольору та деталізацію. У виготовленні таких пристроїв досягли успіху компанії Samsung, LG та Sony.

Нові технології у створенні телевізорів

Потрібно звертати увагу на особливості екрану. Максимальною популярністю користується пристрій з технологією Crystal UHD. Це сучасні прилади, що відрізняються наявністю нескінченної кількості наночастинок, що гарантують максимально якісне зображення. Саме ця технологія використовується для створення телевізорів Samsung. Компанія LG винайшла щось схоже, проте ця технологія отримала назву Nanocell. В основі цієї технології лежить використання поглинання світлових хвиль наночастинками.

Якщо ви використовуєте телевізор виключно для перегляду роликів на Ютуб при приготуванні їжі, то немає необхідності обирати пристрій з надсучасними екранами та можливістю відтворення відео в 8К. В основному пристрої створені для кіноманів та людей з відмінним смаком. Такі пристрої часто купують люди, що займаються створенням фото та відео. За допомогою великого екрану можна оцінити всю красу якісної зйомки та перевірити відео на відсутність похибок.

Партнерський матеріал


01.08.2022 833
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

716
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2282
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2006
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2032
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6105 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2314 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

190

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1003

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

999

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1259
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

102
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

487
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1947
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26374
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

433
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10347 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7891
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

439
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

287
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

447
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

518
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1452