Особливості вибору та нові технології при створенні телевізорів

Зараз у магазинах електроніки величезна кількість телевізорів, що відрізняються не лише розмірами, технічними характеристиками, а й дизайном. Найбільш сучасними вважаються телевізори Samsung, які дуже схожі на картини. Це дизайнерські вироби, які дуже складно відрізнити від творів відомих художників. Проте не лише дизайном дивують сучасні телевізори. Зараз на ринку безліч розумних пристроїв, які поєднують в собі одразу кілька електронних приладів. Насамперед це телевізор, монітор, ретранслятор, проектор для показу презентацій, а також апарат, що дозволяє навчатися онлайн. Справа в тому, що практично всі сучасні телевізори доповнені функцією доступу до Wi-Fi. На багатьох з них встановлені операційні системи, зокрема Андроїд. Це дозволяє зробити техніку розумною і використовувати її не лише для перегляду серіалів, але й для показу відео з Ютуб.

З якою діагоналлю придбати телевізор?

Великою популярністю зараз користуються пристрої з діагоналлю 45-65 дюймів. Багатьом може здатися, що діагональ 65 — надто величезний екран. Але для великих приміщень та вітальні, такого розміру буде цілком достатньо. Пристрої підійдуть для тих, хто хоче насолодитися картинкою.

Обираючи такі величезні екрани, необхідно розуміти, що техніка повинна характеризуватись високою піксельністю та відмінною якістю зображення. Саме тому телевізор бажано купувати офлайн, ретельно переглянувши та протестувавши пристрій.

Параметри вибору телевізорів:

  • У магазині можна оцінити яскравість картинки, а також кут огляду, підійшовши до телевізора збоку.
  • Величезне значення має роздільна здатність екрана. Саме тому зараз більшість покупців, які бажають витратити пристойну суму на придбання телевізора, віддають перевагу пристроям, які можуть транслювати ролики в режимі 8К.
  • Це система, яка гарантує чудове відтворення кольору та деталізацію. У виготовленні таких пристроїв досягли успіху компанії Samsung, LG та Sony.

Нові технології у створенні телевізорів

Потрібно звертати увагу на особливості екрану. Максимальною популярністю користується пристрій з технологією Crystal UHD. Це сучасні прилади, що відрізняються наявністю нескінченної кількості наночастинок, що гарантують максимально якісне зображення. Саме ця технологія використовується для створення телевізорів Samsung. Компанія LG винайшла щось схоже, проте ця технологія отримала назву Nanocell. В основі цієї технології лежить використання поглинання світлових хвиль наночастинками.

Якщо ви використовуєте телевізор виключно для перегляду роликів на Ютуб при приготуванні їжі, то немає необхідності обирати пристрій з надсучасними екранами та можливістю відтворення відео в 8К. В основному пристрої створені для кіноманів та людей з відмінним смаком. Такі пристрої часто купують люди, що займаються створенням фото та відео. За допомогою великого екрану можна оцінити всю красу якісної зйомки та перевірити відео на відсутність похибок.

Партнерський матеріал


01.08.2022 960
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2521
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1188
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1115
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2296
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3735
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2720 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

973

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

828

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

780

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

734
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10457
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1311
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

344
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5455
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1166
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2958
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

549
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

402 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

843
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

730
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

781