Опозиція і народ

 

Я не вірю, що опозиційні депутати не могли зірвати другу спробу голосування по мові. Я не розумію, чому опозиція мітингувала на задвірках Верховної Ради, а не з фасаду.

Я не розумію, навіщо закликати народ до спротиву з екранів телебачення і до спокою під час протистояння з "Беркутом".

Я не розумію, чому опозиція захищає лише репресованих мільйонерів, але ігнорує репресії проти активістів патріотичних груп, таких як "Патріот України", "Братство Св. Луки", "Тризуб" та інших.

Я багато чого не розумію, але ви, читачу, розумієте все. І ваш, і мій - обидва способи недовіри - розумний і нерозумний - природні.

Уявіть себе членом організованої злочинної групи, до якого ваш колега по злочинній діяльності приводить новачка і каже: це правильна людина, може постояти на стромі, не підведе.

А "правильна людина" бере, і здає на першому ж допиті. Що ви зробите з цим колегою, який привів і гарантував? Мабуть, висловите йому недовіру "середньої тяжкості", і навряд чи прислухаєтесь до його наступних пропозицій по кадрових питаннях.

Ми з вами, браття й сестри, є членами устійливої кримінальної спільноти "українці". Принаймні, так до нас ставляться на заході (куди українських гастарбайтерів пускають із меншим натхненням, аніж албанських наркоторгівців) і на Сході (де наше бажання захистити свою мову вважають ознакою нацизму).

Наші колеги привели до нас Ющенка постояти на стрьомі, і гарантували за нього так переконливо, що навіть я повірив. Частково за нас помстився Янукович.

Проте, в нас нема іншої опозиції і ми змушені підтримувати її (вірніше, її західних друзів) в її шляхетному прагненні повалити режим, який може впасти швидше, ніж ми очікуємо.

Виявляється, існує відомча інструкція, яка забороняє міліціонерам під час виконання службових обов'язків лускати насіння.

Гадаю, відтепер у них остаточно зник стимул захищати цей антинаціональний уряд. Необхідно лише пам'ятати, що одразу після повалення Януковича треба повалити тих, хто повалив Януковича. Адже, не буде зроблено нічого з того, що нам справді потрібно.

В разі вдалого перебігу осінньої політичної кризи суспільство має вирішити наступні завдання:
З болем у серці здійснити суспільну помсту. Покарати всіх, хто здійснював політичні репресії. Від організаторів до рядових виконавців. За всі попередні роки, включаючи радянський період. Багато нинішніх проблем від того, що суспільна помста не відбулася в 1991 та 2004 роках.

Максимально коректно придушити п'яту колону. Вся платна та ідейна агентура Москви має розкаятися. КПУ та Партії Регіонів варто було б припинити своє існування.

Звільнити всіх працівників репресивних органів - прокуратури, судів, МВС, СБУ, податкової. Всі ті, хто служить, або служив у них, за грузинським зразком мають потрапити під заборону на професію. Народ сформує нові органи захисту себе від своїх ворогів.

Скоротити кримінальний кодекс. Всі дискримінаційні статті мають бути виключені. В т.ч. збройні статті, статті за незаконні воєнізовані формування тощо.

Ліквідувати монополію бюрократії на насильство, позаяк і насильство, і монополія - зло.

Нажаль, першочергові проблеми, які стають перед нами, не містять нічого романтичного, їхнє розв'язання - звичайна чорна робота. Хотілося б чогось яскравого.

Для прикладу, ось описання боїв за Мадрид під час громадянської війни в Іспанії: вони змагали захопити клінічну лікарню та лікарню св. Христини, а також інститут гігієни та раку.

Їм протистояли захисники факультетів філософії та літератури. Як звучить! Клінічно-філософська війна. Це вам не нудна (хоча й необхідна) війна з регіоналами.

 

 

 

 

Bratstvo.info


13.06.2012 Bratstvo.info 991 3
Коментарі (3)

Я 2012.06.13, 15:32
Майже згоден!
так 2012.06.13, 21:57
таки згоден. треба до юльки було садити і турчинова і кожумякіна
Євген 2012.06.14, 00:53
"Ми пабєділі!!! Ура!!!" - українську мову в Україні. Окупанти тим оголосили війну українськості в Україні.
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

922 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

818
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1632
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2268
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4244 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3249

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

235

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

470

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

412

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

877
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

653
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

694
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

979
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1106
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

692
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6277
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1768
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31787 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1577
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

782 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

743