ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО

 

«Моїм  щирим бажанням є,

щоб наші нащадки жили в рідній країні,

в суспільстві щасливих і впевнених у майбутньому людей.

Вірю в те, що роблю, і не боюсь перешкод».

 

Олександр Шевченко

 

 

 Політична реклама

 

Чому відомі українці підтримують Олександра Шевченка:

 

Мустафа Джемілєв, народний депутат, лідер кримсько-татарського народу, багатолітній політв'язень радянських концтаборів:

 

Сьогодні у парламенті потрібні компетентні і професійні люди, які усвідомлюють, як важливо єднати країну, які представляють різні регіони і вміють працювати разом.

В Олександрові Шевченку відчувається політична зрілість. Це вольова людина, людина дії. Такі політики потрібні у Верховній Раді в час, коли Україна зазнала зовнішньоі агресії, коли відновлення цілісності країни залежить від позиціі і волі кожного депутата.

 

 

Легендарний воїн УПА Ілля Сливінський:

Я знав, який є Степан Бандера. Я знаю Олександра Шевченка. Вони є подібні. Мудрі, дієві, незламні. Саме тому я підтримую Олександра Шевченка, який так само є надзвичайно порядною людиною та добрим господарем, і тому я бажаю Олександру перемоги.

 

 

 

 

 

Марія Матіос, письменниця:

Знаю Олександра Шевченка, найперше, як великого життєлюба. Життєлюб Шевченко – самодостатня і впевнена у собі людина. Має добрі менеджерські здібності. А ще він співчутливий чоловік. Допомагає тим, хто потребує підтримки та милосердя. Справжній меценат. Людина командної дії. Тримає слово. Багатий на ідеї. Швидкий у сприйнятті нових тенденцій. Господар! Він із тих, про кого кажуть, що добро подеколи має бути навіть з кулаками. Одне слово - Шевченко.

 

 

 

Юлій Мамчур, легендарний командир командир кримської бригади тактичної авіації у Бельбеку:

Олександр Шевченко належить до тієї команди, яка допомагає армії та батальйонам не на словах, а на ділі. Якби не такі як він, то ворог би вже стояв на Дніпровських берегах. Нам важливо відчувати, що в тилу в нас є сильні, реальні люди, патріоти, здатні забезпечити нас ресурсами та політичною підтримкою. Шевченко саме така людина. Сьогодні ми не маємо належної підготовки молоді до військових дій.

 

 

Ростислав Держипільськийзаслужений артист України, директор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка:

Упродовж багатьох віків наша нація здобувала дуже багато героїчних, доблесних, позитивних рис, але, на жаль, було і таке, що у певні моменти ми часто розпорошувалися, не могли сконсолідуватися і програвали. Але останнім часом  українці довели і собі, і світові, що ми насправді сильна, дружня нація і що можемо бути єдиними. Довели у  травні, коли віддали більше 50% підтримки вже чинному президенту Петрові Порошенку. Але це був перший крок. Тепер нам потрібно зробити наступний  – обрати дієвий патріотичний парламент. Тому підтримую Олександра Шевченка як кандидата в депутати від «Блоку Петра Порошенка». 

Люди мистецтва, окрім раціо, дуже часто роблять вчинки інтуїтивно. І на цьому рівні я вірю, що наш земляк Олександр Шевченко, який справді любить Прикарпаття, буде чесно, гідно, добросовісно не тільки словом, а й справами захищати наші інтереси.  Я, як людина мистецтва і культури, у цьому  готовий допомогти Олександру Шевченку.

 

Юрій Береза, командир батальйону "Дніпро-1":

Зараз по всіх ЗМІ пішов-поплив «сірий шум» - важко розібратись хто є хто. Але попри всіх крикливих маргіналів і тих, що спекулюють на війні і героїзмі, справжнім героїзмом є щоденна реальна робота по перетворенню корумпованої держави на модерну і динамічну. По справах їхніх пізнаєте їх. 
Замість балачок і гасел Україні потрібні ефективні менеджери. 
Зараз, за сприяння одного з таких менеджерів – мого доброго товариша, нардепа з Прикарпаття Олександра Шевченка, ми відправляємо на реабілітацію групу бійців «Дніпра-1». Я сам невдовзі приїду в Івано-Франківськ до Шевченка (є реальні теми для розмови), серед іншого розповім хто є хто (хто герой, а хто лише косить під героя) і кого нам треба у ВР. Точно, що не тих хто "косить", а таких як Шевченко. 
В нас в Україні вже є території, де немає місця крупції. Виявилося, що можна економити сотні мільйонів на державних закупівлях, що можна ефективно управляти регіонами. Шевченко належить до тієї команди, яка показала приклад. І я вірю, що йому вдасться з часом змінити Прикарпаття.
Наш народ часто робить вибір не "включаючи" голову. Пора і тут ставати європейцями і голосувати розумом, а не емоціями. Я на місці франківців підтримав би Олександра Шевченка і нікого іншого.

 

Олександра Мечева, педагог, громадський діяч:

Знаю Олександра Шевченка як людину, яка не тільки творить ідеї, а й впроваджує їх у життя, вміє формувати команду і переконувати. Часто можна почути думку, що молодь у нашій країні не має перспектив. Приклад діяльності Шевченка, який у 28 років почав реалізовувати свій задум – створення гірськолижного курорту, який би відповідав найвищим світовим стандартам, утверджує протилежне: добра освіта, наполеглива праця, сила волі, вміння шукати однодумців ведуть до успіху. Треба тільки не опускати рук.

Отож, підтримуючи  Олександра Шевченка як кандидата у народні депутати України, хочу підкреслити, що він володіє якостями, необхідними парламентарію: має довід роботи у органах місцевого самоврядування та господарської діяльності, людина доброї освіти, вільно володіє німецькою мовою, має зв’язки серед інвесторів, добре комунікує з людьми, які приймають рішення в центральних органах влади. Саме такий депутат потрібен Івано-Франківську.

 

Віталій Мерінов, громадський діяч, чемпіон світу з кік-боксингу, доброволець АТО:

Можливо ви не так знаєте Олександра Шевченка, як я. Тому мені є про що вам розказати. Саме з такими людьми, як він, у нас є майбутнє, є майбутнє в України. Він завжди має чітке бачення і чіткий план дій. Він допомагає українській армії на Сході. Допомагає ресурсами завдяки яким українські військові мають змогу воювати не замерзати і давати гідну відповідь окупанту.

Він протидіє політичним аферистам, інколи використовуючи боксерські прийоми чіткі і результативні. Це людина, яка не зрадила ідеї Майдану. Завдяки Олександру Шевченку і в Івано-Франківську функціонує Центр військової підготовки та інформації. Тут надають безпосередню допомогу усім потерпілим учасникам АТО. Вже сотні учасників Майдану і АТО отримали допомогу. Проводяться навчання молодих хлопців та дівчат військовій справі, аби ми могли боронити Україну від окупанта.  Я підтримую Олександра Шевченка і закликаю усіх підтримати його.

 

 

Персональний сайт Олександра Шевченка: http://shevchenko.if.ua/

 

 

 

100 днів Олександра Шевченка в Верховній Раді України:

 

За дуже короткий час перебування у Верховній Раді України (з червня по жовтень 2014 року) Олександр Шевченко:

 

1. Підготував Законопроект про розірвання Угоди про дружбу з Російською федерацією,

 

2. Підготував та зареєстрував №4347а від 22.07.2014 «Про тимчасовий дозвіл органам місцевого самоврядування на відкриття рахунків в банках України», який дозволить громадам не залежати від свавілля Держказначейства,

 

3. Проект Закону № 4346а від 22.07.2014 «Про право громадян ініціювати розгляд нормативно-правових актів органами влади та місцевого самоврядування»

 

4. Розроблено та направлено пропозиції щодо зміни законодавства до відповідних комітетів Верховної ради України, а саме:

 

-- до комітету з питань освіти і науки України «Щодо вдосконалення змін до Закону України «Про вищу освіту».

-- до комітету з питань бюджету та комітету з питань податкової та митної політики «Щодо внесення змін в податкове законодавство про пільгове оподаткування за користування землеюдля приватних ЖЕО та ОСББ».

 

5. Підготував 76 депутатських звернень та запитів, більшість з яких за ініціативою мешканців Івано-Франківська,

 

6. Зламав корупційну схему по ремонту вулиці Набережної в Івано-Франківську. Замість 57 млн. гривень за застарілими технологіями на ремонт дороги буде витрачено 38 мільйонів. При чому дорога буде відремонтована за сучасними європейськими технологіями.

 

7. За сприяння Олександра Шевченка Соціальними програмами охоплено 3405 осіб,

В тому числі:

--- Соціальний табір дітей з малозабезпечених сімей – 1886 чол.,

--- Соціальний табір для дітей з особливими потребами, аутизмом та ДЦП – 420 чол.,

--- Оздоровлено учасників Майдану та АТО – 349 чол.,

--- Придбано 4 квартири для інвалідів-колясочників,

--- Надано підтримку на проведення Християнських таборів, пленерів, наукових конференцій,

-- Надано різноманітну підтримку для частин, підрозділів та військових в зоні АТО.

--- Організовано звільнення полонених мешканців Івано-Франківщини із зони АТО.

 

8. Створив Центр військової підготовки та інформації, який, який працює над проектами допомоги армії та військовослужбовцям, розшуком, звільненням полонених, навчальними програмами – військової підготовки, вивчення основ партизанської війни на прикладі ОУН-УПА, парамедицини.

 

 

Плани на майбутнє:

 

-- Підготовка пакету законопроектів з питань децентралізації влади,

-- Налагодження системи та відстоювання інтересів громади міста Івано-Франківська в центральних органах влади,

-- Розробка Концепції та пакету проектів нормативних документів щодо обмеження взаємодії громадянина з чиновником завдяки  переходу на електронний документообіг.

-- Сприяння залученню внутрішніх та закордонних інвестицій для розвитку високотехнологічних виробництв, туризму та сільського господарства, а також у транспортну, комунальну та медичну інфраструктури громад.

-- Стоврення Інституту міста Івано-Франківська, який вивчатиме пробеми розвитку Івано-Франківська, розроблятиме програми розвитку міста на десятиліття (стратегічного планування міста, генплану, гуманітарна сфера, туризм, транспорт, культура, освіта, медицина, інфраструктура, спорт, молодіжна політика, мистецтво та інші).

-- Спільно з єпархією УГКЦ погоджено створення Фонду, який дозволить навчатися в духовних закладах учням та студентам з малозабезпечених сімей.


19.10.2010 2125 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1885
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1821
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1821
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5367 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2117 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1481

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

689

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

744

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

937

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

973
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1722
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3636
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10215
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26091
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10142 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7680
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

864
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1367
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

350
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1239
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

840
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1044