Олександр Шевченко про об'єднання громад, дурнів у владі, будівництво доріг та майбутні вибори (відео з Галичини)

 

 

 

25 липня, в прямому ефірі на ОТБ "Галичина" гостем програми «Політична студія» став народний депутат Олександр Шевченко.

 

Спершу народний обранець пояснив своє бачення доцільності територіального об’єднання, інформує Фіртка.

 

«Об'єднання громад, оптимізація роботи в плані розвитку, назріла. У мене є декілька принципів, які мають обєднати громади: добровільність, фінансова доцільність, тому що громади мають розвиватись. Сьогодні чому виникла така потреба об’єднатись – тому, що деякі громади дійсно не можуть вижити, а деякі живуть краще. Тому третій принцип - сильні громади повинні пропонувати обєднання слабшим. А слабість цього закону в тому, що для мене особисто, як для депутата Верховної Ради незрозуміло для чого він? Тобто ні один з цих принципів не є прозорим», - розповів Шевченко.

 

Нардеп також зауважив, що незрозумілою є остаточна ціль об’єднання, мовляв «можна зменшити кількість місцевих рад, в тому числі і сільських, для того, щоб набагато простіше було поставити своїх політичних діячів-популістів в кабінети, щоб управляти більшою громадою. І так сьогодні відбувається».

 

За словами Олександра Шевченка, депутатами, міськими або сільськими головами мають бути люди, які досягнули успіху у чомусь іншому.

 

«Не можна помахати просто прапором десь, покричати правильні фрази і зайняти якийсь владний кабінет. Тому що влада в першу чергу це державний менеджмент, тобто управління державою», - впевнений народний депутат.

 

Олександр Шевченко також заявив, що головними проблемами в Івано-Франківську на даний момент є дурні у владі та будівництво доріг. Адже, переконаний Олександр Шевченко, до цього часу на будівництві доріг крадуться мільярди гривень.

 

«Я здивований, що після Майдану жодних змін не відбулось. Скоріше всього ще більші ідіоти прийшли до різноманітних високих кабінетів. В першу чергу маю на увазі у нас в області. Тому, хочу сказати, що заважаю їм дуже простими речами. До прикладу тендер у Львові був відкритий з вартістю 388 мільйонів, відбувся тендер за 244 мільйони. Ну заважає Шевченко, потрібен я комусь у такій владі?, - зауважив Шевченко, - Я хочу побудувати вени для економіки, які дадуть можливість залучити інвестиції, і щоб люди, ті, які живуть поруч зі мною, стали трохи багатшими, заможнішими, успішнішими, щоб кожен міг проявити себе,якщо не особисто, побудувавши якийсь об’єкт, а отримавши достойну заробітню плату за свою роботу. Тобто, коли людина знає, що вона утримує свою сім’ю, коли вона знає, що прийде додому і інша половинка не буде сварити, що «от ти нічого не заробляєш і ти нікчемний». От я за це і борюсь, щоб люди стали самодостатні, щаможні і щоб нарешті стали посміхатись щиро. Тому, що сьогодні майже всі люди посміхаються від безвиході. Сьогодні людей зробили рабами, це якийсь феодальний устрій, довели до такого стану, що відверто кажучи, не знаєш, як це все буде далі. А для того, щоб такі питання не виникали, тому моя основна мотивація прибрати дурнів від влади, а побудувати дороги».

 

При цьому, як зазначив політик, йому вдається будувати дороги, незважаючи на дурнів у владі, яких, як сказав Олександр Шевченко, в Івано-Франківську чимало, з чим важко не погодитись.

 

Відтак, народний депутат звернувся до громадян з проханням, щоб на майбутніх виборах вони не зробили помилку, про яку шкодуватимуть.


27.07.2015 511 0
Коментарі (0)

04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

4523 2
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1456
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1531
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2643
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2363
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2292

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

269

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1501

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2248

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2991
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

569
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

721
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

693
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

537
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15995
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2887
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1158
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26638 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1015
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

876 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

680