Обласний дерматовенеролог виграла грант на цьогорічну Мюнхенську літню школу (фото)

 
 
 
Нещодавно головний лікар обласного клінічного шкірновенерологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з дерматовенерології Іванна Цідило взяла участь у триденному весняному симпозіумі, організатором якого була Європейська академія дерматовенерології. Захід проходив у Брюсселі.
 

Щоб послухати про інноваційні методи лікування в сфері дерматології на конференцію з’їхались не тільки фахівці з європейських країн, а й інших держав світу, інформує прес-служба ІФ ОДА.

 

Під час конгресу одночасно працювало 6 залів, кожен з яких мав свою тему щодо висвітлення проблем з даного напрямку.

 

Основними доповідями цього симпозіуму стали тематики з проблем лікування дерматологічних захворювань та онкодерматології. Також велику увагу приділили новинкам у сфері косметології. Зокрема, мовилось про використання філлерів та біоревіталізантів, ускладнення від тих чи інших ін’єкційних процедур і їх лікування.

 

На симпозіумі учасникам була представлена і виставка найновішого обладнання та сучасних розробок серед препаратів, які вже є на ринку.

 

За словами Іванни Цідило, найцікавішим було почути про новинки дерматології, оскільки ця галузь набирає неабиякого розмаху у розвитку. Спеціаліст повідомила, що польські колеги представили на симпозіумі дерматоскопічні ознаки диференціальної діагностики псоріазу, дерматиту, рожевого лишаю.

 

«Раніше дуже часто нам треба було застосовувати біопсію для того, щоб в кінцевому результаті поставити діагноз, - говорить головний лікар ОКШВД. – Зараз ми маємо дерматоскопічні критерії, завдяки яким, при використанні неінвазивної методики – дерматоскопії – можна поставити діагноз відразу. Навіть, незважаючи на те, що світ рухається вперед і популярності набирають імуногістологічні та молекулярні методи діагностики при пухлинах шкіри і лімфомах, та все ж актуальними залишаються біопсії. Такий досвід щодо використання даної методики ми перейняли в найкращих європейських клініках і застосовуємо його кваліфіковано у себе в закладі на практиці».

 

Серед цікавинок симпозіуму Іванна Цідило називає інтерактивну частину. Її задум полягав в тому, що присутні в залах, зокрема і доповідачі, мали можливість прослухати ту чи іншу доповідь відповідати на запитання. Через спеціальні додатки, які були завантажені в телефон учасники могли голосувати і звірити правильність свого варіанту відповіді.

 

«У таких симпозіумах потрібно брати участь всім, особливо дерматовенерологам, - додає обласний спеціаліст. – У Європі лікарі-інтерни, так звані резиденти, мають право відвідувати ці конференції безкоштовно. Оскільки минулого року я виграла грант, то реєстраційний внесок був значно менший, аніж коштував конгрес».

 

Слід зазначити, що головному лікарю обласного клінічного шкірновенерологічного диспансеру  Іванні Цідило вдалося виграти грант на цьогорічну Мюнхенську літню школу, що забезпечує абсолютно безкоштовне навчання. Загалом в літній школі візьме участь 80 дерматологів з України.


12.06.2017 808 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1091
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1630 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2400
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2249 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7533
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15246 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

303

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1027

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1097

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1880
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

275
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

654
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

894
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3121
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

913
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1946
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1000
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35148 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

259
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

477
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

618
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

942