Студентка першого курсу спеціальності «Дизайн» Університету Короля Данила Анастасія Гребенюк отримала державний грант на навчання завдяки високим результатам НМТ.
Вона розповіла, як відбувалася підготовка до тестування та що спричинилося до вибору майбутньої спеціальності.
Анастасія навчалася у Фаховому коледжі УКД. Зауважує, що ключову роль в успішному складанні НМТ відіграли саме викладачі закладу.
Зокрема, Вікторія Фінів, викладачка української мови, яка організувала гурток для підготовки до тестування. Українську літературу студентка готувала під час занять і самостійно, використовуючи застосунки із типовими тестами, телеграм-канали та короткі відео в соцмережах.
«Складність НМТ полягала не лише в завданнях, а й у тому, що всі чотири предмети потрібно було складати одночасно.
Найбільш важкими для мене виявилися математика та історія України, особливо завдання з ілюстративними матеріалами.
Четвертий предмет загалом дався нелегко, і це, як виявилося, стало властивим і для багатьох моїх друзів. Проте я впоралася», - зізнається Анастасія.
Після навчання в коледжі за спеціальністю «Дизайн» Настя обирала між кількома іншими напрямами:
«Я розглядала можливість одночасно здобувати освіту за ОП «Графічний дизайн» та «Акторська майстерність», проте після творчого конкурсу з акторської майстерності вирішила продовжити опановувати винятково дизайн, а сценічне мистецтво розвивати як хобі».
«Обираючи університет, не сумнівалася, оскільки для мене УКД став місцем, де я не тільки здобула нові знання, а й росла як особистість та зустріла людей, з якими завжди цікаво. Тому навчатися тут через грантову програму - додаткова перевага.
Крім того, цінним для мене є й те, що УКД сприяє майбутньому кар'єрному розвитку студентів і заохочує їх до комунікації з потенційними роботодавцями. Хочу зазначити, що з коледжем у мене повʼязані дуже теплі спогади.
Сподіваюся, що в університеті їх буде не менше», - ділиться студентка.
До слова, за даними Міністерства освіти та науки, Університет Короля Данила в трійці топових закладів серед приватних ЗВО за кількістю студентів, які отримали державні гранти.
Таку інфографіку МОН оприлюднив під час онлайн-наради «Приватна вища освіта в контексті сучасних викликів».
Реклама