Незвичайні готелі України: ніч в печері або на баржі?

 

Жоден турист-мандрівник не може подорожувати по світу без зупинок на відпочинок. Варіантів для привалу на сьогодні існує безліч: від найдешевших хостелів до фешенебельних готелів, що лякають своєю дорожнечею і нав’язливим сервісом. Але є і такі готелі, які підкорюють, насамперед, своєю родзинкою і доступністю для середнього гаманця.

 

Про одні цікаві готелі ви вже дещо чули, в інших, можливо, навіть неодноразово зупинялися. У цьому зв’язку IGotoWorld.com підібрав кілька найбільш незвичайних готелів України, де хоч раз прагне побувати кожен українець.

 

Готель «Історія», Поляниця

Ідея готелю: 4-поверховий дизайн-готель є концептуальним, оскільки присвячений історії України на різних етапах. Він являє собою темно-сіру будівлю, яка у вечірній і нічний час підсвічується ліхтарями і схожа на казковий будиночок. Усі номери мають назви того чи іншого періоду в українській історії та відповідно оформлені: Печера, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпосне право, Княжий, Козацтво, УПА і Класика. Це, мабуть, один з найбільш незвичайних готелів в Україні.

Джерело фото: booking.com.

Вартість номерів. Ціни залежать від сезону, максимум досягається в період новорічних та різдвяних свят:

  • напівлюкс – від 450 до 1350 грн/доба;
  • люкс – від 600 до 1500 грн/доба;
  • люкс дворівневий – від 600 до 1500 грн/доба.

Де знаходиться і як дістатися: Івано-Франківська область, с. Поляниця, урочище Подина. Дістатися можна від івано-франківського автовокзалу на автобусі, що прямує в Буковель. Зупинка – біля магазину «Лісовий». Якщо на машині, то за магазином повернути праворуч, проїхати приблизно 200 м до готельного паркінгу. До самого готелю під’їхати складніше, тому від паркінгу простіше дійти пішки.

Замовити номер у готелі «Історія» можна тут.

Джерело фото: booking.com.

Дизайн-готель 11 Mirrors, Київ

Ідея готелю: цей столичний готель знаходиться в самому центрі Києва, по сусідству з Володимирським собором і Національною оперою. Ідея дизайн-готелю – баланс стилю і краси, тобто строгість і нейтральні тони, що, на думку творців, чудово сприяє як підтриманню робочого настрою, так і відпочинку. Ця концепція дотримана і в екстер’єрі, і в інтер’єрі. У всіх категоріях номерів є доступ до Інтернету, плазмові телевізори, сейфи, міні-бари.

Джерело фото: booking.com.

Вартість номерів:

  • Courtyard Standard Room – від 5434,01 грн/ніч;
  • Incognito Superior Room – від 7969,88 грн/ніч;
  • Desire Deluxe Room – від 9901,97 грн/ніч;
  • Signature Premium Room – 10988,77 грн/ніч.

Де знаходиться і як дістатися: Київ, вул. Хмельницького, 34. Доїхати можна до станції метро «Театральна» або «Золоті ворота». У 2 хвилинах ходьби від готелю розташований Володимирський собор, в 15 хвилинах – Майдан Незалежності. Від центрального залізничного вокзалу до готелю – дві зупинки метро.

Забронювати номер в готелі «11 Mirrors» можна тут.

Джерело фото: booking.com.

Арт-готель «Баккара», Київ

Ідея готелю: цей готель став першим досвідом готельного бізнесу мережі ресторанів «Козирна карта». Його головна відмінність від інших полягає в тому, що готель розташований на воді. Тобто це плавуча баржа, перетворена в затишний готель, з вікон якого можна милуватися чудовою панорамою дніпровських берегів; з іншого боку вікна номерів виходять на парк. Зовні готель нагадує океанський лайнер з дахом синього кольору, а в цілому здалеку готель схожий на кольоровий вітраж. В інтер’єрі переважають світлі тони, основою обстановки є зручні меблі у вінтажному стилі. Сміливо можна сказати, що цей арт-проект входить до списку найбільш цікавих готелів України.

Джерело фото: booking.com.

Вартість номерів:

  • стандартний (вид на парк) – 730 грн/ніч;
  • класичний (вид на річку) – 1260 грн/ніч;
  • делюкс (вид на парк) – 1595 грн/ніч;
  • люкс (вид на річку) – 3575 грн/ніч.

Де знаходиться і як дістатися: Київ, Венеціанський острів, 1. Найближча станція метро – «Лівобережна», поруч з якою знаходиться Міжнародний виставковий центр, від нього до готелю 10–15 хвилин ходьби.

Замовити номер у готелі «Баккара» можна тут.

Джерело фото: booking.com.

Замок «Радомисль», Радомишль

Ідея готелю: готель є невід’ємною частиною музейного комплексу «Радомисль». Номери виконані в аскетичному стилі раннього модерну і дещо нагадують чернечі келії, але оформлені в теплих світлих тонах з підкресленими елементами цегляної кладки. Меблі в номерах – дерев’яні і плетені, що дозволяє повною мірою відчути себе в епосі 17–18 століть.

Джерело фото: primetour.ua.

Вартість номерів (вказані ціни в будні / вихідні та святкові дні):

  • гостьова кімната – 1300/1500 грн/ніч;
  • покої принцеси – 1800/2000 грн/ніч;
  • покої молодят – 2000/2500 грн/ніч;
  • королівські покої – 2800/3000 грн/ніч.

Де знаходиться і як дістатися: Житомирська область, Радомишль, вул. Щорса, 15. До залізничного вокзалу Києва – 100 км, до аеропорту «Бориспіль» – 140 км. Від ж/д вокзалу ходять автобуси, але можна домовитися і з таксистами.

Більше про замок «Радомисль» можна дізнатись тут.

Джерело фото: radozamok.com.ua.

Готель «Тридев’яте царство», смт Скала-Подільська

Ідея готелю: зовні цей готель дійсно нагадує казковий замок, він так само виконаний з каменю і дерева. Схожості зі старовинним житлом лицарів додає і особлива форма вікон, а також невеликий кам’яний паркан, який є елементом ландшафтного дизайну.

Джерело фото: carstvo.at.ua.

Вартість номерів:

  • стандарт (двомісний) – 400 грн/ніч;
  • напівлюкс – 500 грн/ніч;
  • люкс (дворівневий) – 700 грн/ніч.

Де знаходиться і як дістатися: Тернопільська область, Борщівський район, смт Скала-Подільська, вул. Юрдига, 19. Готель знаходиться недалеко від траси Тернопіль – Кам’янець-Подільський. У 30 км у селі Кривче знаходяться карстові печери. До курорту Буковель – 180 км.

Більше про комплекс «Тридев’яте царство» можна дізнатись тут.

Джерело фото: carstvo.at.ua.

Еко-готель «Friend House», смт Кіровське

Ідея готелю: головна родзинка в тому, що цей еко-готель побудований за спеціальним проектом з біорозкладаних матеріалів. Перед будівництвом було проведено спеціальний аналіз інформаційно-енергетичного поля. В результаті готель став виглядати так, ніби він з’явився сам по собі. Матеріали, з яких побудовано будівлю, виключно екологічно чисті: глина, дерево, камінь, очерет. Ширина вікон така, що дозволяє підтримувати рівень освітленості такий же, як на вулиці. Інтер’єр номерів місцями нагадує печеру з численними отворами, куди проникає сонячне світло, що створює в кімнаті особливу атмосферу.

Джерело фото: plus.google.com.

Незважаючи на завершення будівництва ще в 2007 році, готель досі не зданий в експлуатацію, і про ціни на номери нічого не відомо. Є інформація про те, що замовники нібито вирішили після побаченого результату оселитися в готелі самі. Але це тільки припущення.

Де знаходиться: Дніпропетровська область, смт Кіровське, вул. Орільська. Відстань від центру Дніпропетровська – 30 км

Джерело фото: yunews.com.ua.

В Україні є ще безліч незвичайних і оригінальних готелів, і ця стаття – огляд лише малої частини всього існуючого різноманіття. Куди їхати, де поселитися і що подивитися – вибір суто індивідуальний, але головне – щоб перебування в готелі принесло справжнє задоволення, комфорт та зручність у всьому.

 

ua.igotoworld.com


03.08.2015 2779 0
Коментарі (0)

28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

623
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1085
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2169
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2027
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1969
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5980

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1183

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1913

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2675

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2609
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи надають поради про особливості харчування після операції

117
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

363
20.09.2024

У серпні приріст споживчих цін до попереднього місяця на 0,2–1,2% зафіксували у всіх регіонах України.  

808
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15057
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2533
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

828
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2776
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26266 1
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

389
21.09.2024

"За" звернення проголосували 56 депутатів, один — утримався, семеро — не голосували.  

842
19.09.2024

Верховна Рада 19 вересня ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів та районів.  

924
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

1146