Небезпека втрати національної держави

Зараз багато розмов про відміну мораторію (заборони)  на продаж земель сільськогосподарського призначення, лісів, що  є останнім оплотом, форпостом національного багатства, визнаним фактом незалежності української держави і народу, який вона представляє у цивілізованому світі, не кажучи про нехтувані злочинно владою, багатьма нібито "народними" обранцями за списками нормами Конституції, що ними не вважається безальтернативною, за винятком процесів у передвиборчих компаніях, де вони про це не говорять, думаючи про майбутній прихід до влади.


        Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі, фейки на різні теми, брудні не моральні навіть проституційні, поліграф без правових наслідків та багато інших застосовуються, лиш би відвести суспільство від жорстокої дійсності, падаючої у прірву держави і не мати відповідальності за шкідливі, некомпетентні, непрофесійні у багатьох відомих випадках кримінальні дії  впродовж багатьох років, щоб збагачуватись і створювати для себе, дітей, внуків у краях "віддалених" (не в радянському змісті) рай, залишаючись лише у потрібних випадках, за назвою формально українцями.

        Тут не можна не сказати, а необхідно. Як зрозуміти, коли на фоні зубожіння багатьох верств населення тільки офіційні зарплати, правильніше доходи, особливо керівного складу державних структур, що мають відношення, чи пов"язані, впливаючи на підприємницьку діяльність державного і приватного бізнесу, сягають десятків, сотень, а в окремих осіб мільйонів гривень. Це за рахунок необгрунтованих, у кілька разів завищених тарифів на енергоносії. Черговий раз задаю питання: чому суспільству не показують склад їх собівартості і рентабельність (прибутковість)? Тоді усе стало б зрозуміло.

        На жаль це має і інші негативні наслідки. Така політика утвердження у світовому просторі безперспективності розвитку однієї із найбільших у центральній Європі державі, тим більше в умовах війни, стала причиною зниження рівня життя і залишення її мільйонів працюючих в Україні, потенційно найкращих,  які забезпечували належні податки до бюджетів і відрахування у соціальні фонди, компенсацію доходів у Пенсійний фонд із якого усі влади витрачали кошти, передбачені, необхідні  для функціонування цього Фонду і створювались колишніми і теперішніми пенсіонерами. Крім цього, поясненням спаду інвестицій, базою для закликів окремих західних політиків щодо відміни або зниження санкцій до агресора України.  

        Одним із найгірших наслідків є те, що появилась можливість розширення агресором ідеологічної основи для розколу України по регіонах і знищення її незалежності. Споконвічна мрія, яку вони за царської Росії, Радянського Союзу майже досягли  і не можуть змиритися з тим, що український народ і його земля не потребує експлуатації "старшого брата".  Тому така ненависть, особливо до Галичан,  які є основою непримеренності, генетично до завойовників і не треба їх називати фашистами. Вони нікого не завойовували, захищали свою Батьківщину, переживши Сибіри і знищення від тих хто їх так називає.

        Тепер повернемось до основного питання, що загрожує втратою незалежності і державності у даний час, замовчується новою владою, що мала б захищати норми Конституції України, яка забороняє продаж Землі без волі народу.  Так звані "наші" патріоти-політики, депутати і за спиною ті, кого вони представляють, галасливо проповідують створення ринку Землі оскільки, крім того, давно заволоділи основними активами держави, враховуючи приватизовані у свій час, із порушеннями законодавства (маю право це писати і говорити), заниженою оцінкою реальної вартості державні стратегічні та інші суб"єкти підприємництва, мають більші апетити.

        Вони уже давно практично привласнили і користуються (збагачуючись) національними народними, багатими різними ресурсами надрами, як також однією із втрачених основ державності. Залишились у цьому контексті, при ідеальних у даний час для них умовах не оформлена за безцінь, також власність народу - Земля і Ліс. Цими категоріями також давно, практично безплатно, наживаючись, володіють і зараз хочуть узаконити за мінімальними не ринковими цінами,  наголошую, для продовження власного збагачення, зневагою до думки народу, уже у перспективі, колишнього власника. Тому так інтенсивно пропихається Закон про так звану земельну реформу.

        Для України із тисячолітньою практикою господарювання на Землі, а зараз планів знищення українців - власників цього генетичного коду, не типова ситуація, як  наприклад, Америки, де чужі у ті часи для неї приїжджі люди, оскільки це була ще не їх Батьківщина, внаслідок таких процесів втратили одержану, звільнену насильно від корінних народів, землю і стали безробітними пролетарями у містах, поки впродовж десятків років, поколінь не відновили внутрішню незалежність, як і статус громадян цивілізованого світу. Крім українців, і то уже не багатьох, які не втратили генетичну властивість цінності володіння Землею з покоління у покоління, через спадщину, уже у іншому світі і до тепер її обробляють, як в Україні.

        При втраті землі українці, поставлені у невигідні, невластиві для себе умови, впадуть у найгіршу прірву. Централізована її обробка, з участю невеликої кількості кріпаків,  колишніх власників, вирощування на цих територіях, що відбувається зараз, при застосуванні сучасної техніки, практично без участі селян, сільськогосподарської продукції за кордон, позбавить їх роботи і засобів для існування, як одного із небагатьох сільськогосподарських народів світу, які ще перебувають у відносному спокої, маючи власну Землю. Важко міняти психологію нав"язану іншою ідеологією.

        Позбавлення українців Землі, знищить відбудовані, благоустроєні, не гірше від міст села,  де для них не буде роботи і, як сказано вище, засобів для існування. Крім цього, негативно вплине на діяльність малого і середнього бізнесу, що прив"язаний до дрібних виробників сільськогосподарської продукції і де працюють українські громадяни та ще не покинули Україну із сіл, селищ та міст.

        Є ще одна, можливо із центральних, небезпечних проблем для нації і держави. Де у таких умовах має бути місце наших нащадків - молоді. Багато теперішніх, можливо найкращих, як наслідок не державних політичних і економічних дій влади для своєї держави,  доведення до кризового стану економіки, уже за межами України, збагачуючи своєю добросовісною працею, що характерно для українців, інші держави, підвищуючи там рівень життя.

        Як підтвердження істини негативу створення ринку продажу Землі у теперішніх умовах, не забезпеченості прожиткового рівня, особливо збіднілі сільські пенсіонери, колишні колгоспники - власники будуть змушені продавати Землю, як вказано вище за безцінь. На це  розраховують майбутні злодійські покупці - важко сказати місцеві фермери.

        А  яка доля чекає, при відсутності місцевих власників Землі, їх впливу на життєві процеси, діяльність новостворених, із хвальбою забезпечення ресурсами об"єднані територіальні громади? Не чути про це від політиків і, повторюсь, "слуг народу", які насильно із можливими наслідками втрати державності або доведення до неповноцінності, хочуть без думки народу, кому належить Земля, пропихнути Закон про її продаж на радість ворогам України з небезпекою втрати державності.


06.11.2019 Костишин Антон 28110 1
Коментарі (1)

роман 2019.12.07, 10:11

респект Автору!

Все абсолютно вірно написано: продаж с/г земель - втрата незалежності! Саме так її втратили всі інші країни світу.

Україна поки що героїчно зберегіє, у чудовій компанії разом із Кубою, Венесуелою, Таджикистаном, КНДР та Республікою КОнго, де також діє мораторій на продаж с/г землі.

Треба обробляти землю традиційним способом, як споконвіку роблять Українці: чоловік впрягається у плуг, жінка оре. І, боронь Боже, не дозволити працювати великій сучасній техніці, бо так Українці втратять роботу.

Пенсіонери-колишні колгоспники будуть "змушені" (ким???) за безцінь продати землю. І саме тому треба все залишити, як зараз: нехай вони НІКОЛИ не можуть навіть за "безцінь" продати своє майно. І отримують по 300-500 грн. на рік за гектар від орендаторів.

Українці впадуть у найгіршу прірву! Саме туди, куди попадали всі успішні нації, де існує ринок с/г земель. Давайте ж і надалі тримати Українців за крок від цієї прірви! Низький уклін автору за турботу!

Кубі, Республіці Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго, у якій продаж землі дозволений), Венесуелі, КНДР і Таджикистані.
https://24tv.ua/u_yakih_krayinah_diye_moratoriy_na_prodazh_zemli_infografika_n1232961
20.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

285
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2213
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1617
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1923
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5536 16
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

4063

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1035

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1047

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1560

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1052
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

799
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

664
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14464
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10319
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

5973
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

544
09.11.2024

Дев'ятого листопада свій 65-літній ювілей відзначає Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.  

5211 6
18.11.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

28380 1
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

411
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

543
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

383
11.11.2024

Президент США Джо Байден переконуватиме новообраного президента Дональда Трампа продовжити підтримку України, і закличе Конгрес США фінансувати допомогу Україні і після завершення його президентства.  

571