Навчальні заклади Богородчанщини отримали допомогу від Фонду Юрія Дерев’янка

 

 

 

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка допоміг одразу двом навчальним закладам Богородчанщини. Подарунки отримали навчально – виховний комплекс в Монастирчанах та Солотвинський НВК.

 

Коштом Фонду для дитячого садочку Монастирчанського навчально-виховного комплексу придбано новий холодильник та комплекти постільної білизни.

 

«Оновлення інвентарю у садочках є першою необхідністю. На жаль, сьогодні не усі навчальні заклади мають таку можливість. Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка всіляко допомагає освітнім закладам, адже сприятливі умови закладу –  якість навчання», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

Стефанія Суслик працює у садочку уже 15 років, розповідає, що великою потребою для садочка був холодильник, адже без справного холодильника продукти швидко псуються.

 

«Свіжі та якісні продукти – запорука здорового харчування, а для нас головне щоб діти їли свіжу та корисну їжу», - говорить Стефанія Суслик.

 

Особливо зраділи вихователі та діти постільній білизні, яка у садочку не мінялася з 1986 року.

 

«Ви зробили дві добрі справи. Завдяки Вам наші діти мають нову білизну, а стару ми передали на потреби бійців АТО, з неї вони можуть зробити маскувальну сітку чи ще щось корисне», - говорить директор НВК Микола Свідрук.

 

Працівники школи спільно з батьками та учнями постійно організовують заходи для підтримки бійців АТО. Своїми силами люди проводять акції та благодійні ярмарки для зібрання коштів на потреби армії. Крім того, учні школи та працівники брали участь у плетінні маскувальної сітки,  а також у заготівлі борщових наборів для бійців АТО, такі набори вони передаватимуть у зону АТО уже вдруге.

 

У садочку Монастирчанського НВК навчається 22 дітей, це одна група п’ятирічок. Є нагальна потреба у розширенні приміщення.

 

«Варто було б розширити приміщення, бо народжуваність у селі стабільна, це в середньому 20 дітей щороку. Для розширення потрібно провести реконструкцію приміщення. Вартість таких робіт становить в межах 200 тисяч гривень. Якщо б ці роботи провести можна було б взяти ще одну групу», - розповідає Микола Свідкур.

 

Для Солотвинського навчально – виховного комплексу Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка передав лампу для проектора.

 

«Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. В зв'язку з цим виникає нагальна потреба використання комп'ютерної техніки під час вивчення багатьох дисциплін. Важливо, щоб усі освітні заклади були забезпечені новітнім обладнанням. Солотвинська школа доволі велика, учнів багато, тому робота мультимедійного обладнання не тільки урізноманітнить учнівські уроки але й ще більше зацікавить учнів», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

 

У Солотвинкій НВК навчається близько 500 учнів. Мультимедійний клас використовують щодня. Тут проводять наочні уроки з фізики, математики, всесвітньої історії та інших предметів. Певний час проектор не використовували, через несправність лампи.

 

«Проблемним  питанням нашої школи є використання новітніх технологій при викладанні різних предметів. Один з них – це використання проектора, який дозволяє відображати будь яку інформацію, малюнки, картини, портрети на мультимедійну дошку.  Дітям дуже цікаво, адже у більшості є комп’ютери вдома, тут їм також цікаво працювати з новітніми технологіями. Без лампи проектор не працював. Сьогодні ми знову відновлюємо роботу з використанням мультимедійного обладнання», - розповідає заступник директора Солотвинського НВК Наталія Максимів.


10.02.2015 895 0
Коментарі (0)

20.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшуючі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

846
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1746 1
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7150
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15006 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1914
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1163

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

853

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

940

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1723

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1531
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

99
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

511
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

755
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3015
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

745
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1816
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

843
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34992 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

335
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

489
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

814
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

727