Надійно та з гарантією: у Надвірній виготовляють асфальт, яким можна якісно ремонтувати дороги

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка.

Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

Цьогоріч на Прикарпатті, згідно з нещодавнім розпорядженням голови ОДА, мають відремонтувати 57,5 кілометра доріг, 205 погонних метрів мостів, 23150 кв метрів вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах. А також заплановано ремонт чотирьох мостів.

У цій ситуації постає питання якісного матеріалу, яким будуть вистелені прикарпатські дороги.

Вже більше ніж рік, як у Надвірній ТОВ «Надвірнянська автобаза» відновила роботу місцевого асфальтного заводу «ДС-185». І у нового керівництва – великі амбіції. Тут наголошують, що мають переваги над конкурентами. Про які саме - далі.

Якість понад усе

Запорука успішної діяльності будь-якої компанії – підхід до якості робіт, які виконуються. У нашому випадку – це асфальтобетон, який виробляє завод.

Для того, щоб виготовити кожен із видів асфальту мають бути відповідні підбори, тобто рецепти. В залежності від типу дороги – чи це місцевого значення, чи магістральні чи інші є вимоги, а під них і відповідний асфальт - його марка і тип.

Фахівці підприємства виїжджають на ділянку, яку потрібно буде асфальтувати, і проводять обстеження – геологічні та геодезичні вишукування.

«Визначаємо стан дороги за рахунок вишукування грунтів і навантаження на них. Якщо ми не розуміємо, що є у землі, то ми не можемо прорахувати конструкцію дорожнього одягу – тобто наскільки її міцною слід зробити», - пояснюють на заводі.

Повний цикл виробництва та сучасні технології

Надвірнянський асфальтобетонний завод – частина великого циклу - починаючи від кар’єрів, виробництва матеріалів та закінчуючи технікою з укладання асфальту.

Щебінь, бітум та інші матеріали доставляються на завод транспортом. Бітум використовують закордонного виробництва, що підвищує якість продукції.

Щоб отримати якісну асфальтобетонну суміш, завод оснащений найбільш прогресивним і ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами і комп'ютерними програмами.

Виробництво виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

«Для того, щоб отримати високоякісний асфальтобетон, мають бути хороші матеріали. Мова про фракцію щебня, лещатність... Ми впевнені у тому, що працюємо саме з такими матеріалами і гарантуємо якість продукції нашим замовникам», - говорять на заводі.

Сировина проходить відповідні дослідження у сертифікованих лабораторіях Івано-Франківська або Львова, що забезпечують виконання усіх необхідних нормативних вимог до виробництва асфальтобетону.

«Після того як ми провели дослідження дорожнього стану, прийняли проектне рішення, - визначаємося з маркою і типом асфальту, які найкраще підійдуть для даної ділянки дороги. І тоді вже лабораторія нам визначає підбори, за якими ми виготовлятимемо продукт», - пояснюють фахівці.

Логістика

Надвірна – географічно розташована фактично у центрі Івано-Франківської області. Відтак, це гарантує добру логістику роботи заводу і забезпечує вчасний довіз асфальтобетонних сумішей з відповідною температурою для укладання в усі куточки Прикарпаття.

«Коли йде виробництво асфальту, важливо його доставити при відповідній температурі на ділянку облаштування. Тому тут вигідне розташування, як ніколи грає на руку заводу і нашим замовникам», - відзначають на підприємстві.

Техніка

Парк техніки АБЗ «ДС-185» - машини та механізми відомих світових виробників.

Машини, агрегати та транспорт, наголошують на підприємстві, не тільки відповідають технічним вимогам та стандартам України, а й дозволяють досягати максимальних показників якості виконаних робіт.

Податки у місцевий бюджет

Сировина для асфальту, головним чином місцева. І сам асфальтобетон виробляється у Надвірній. А це – фінансові надходження у бюджет Прикарпаття, сплата податків та зборів.

Особливо актуальним це питання є у час карантину, коли бюджет області недоотримує через вимушену зупинку роботи деяких підприємств.

У пріоритеті - фахівці та створення нових робочих місць

Команда, яка працює на заводі - висококваліфіковані фахівці. Всі керівники та спеціалісти мають вищу освіту та досвід роботи у галузі.

«Ми створюємо робочі місця для тих, хто готовий працювати в Україні, а не виїжджати закордон. Для цього ми забезпечуємо гідну оплату праці, нічим не гіршу ніж у Європі, а також гарантуємо повний соціальний пакет нашим працівникам», - наголошують у компанії.

Навчання та підвищення кваліфікації – один із ключових напрямків кадрової політики підприємства. Тут немає вікового цензу при прийомі на роботу, головне – бажання працювати та вдосконалюватись.

«Ми створюємо робочі місця і готові брати до себе на підприємство молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися за цим напрямком», - додають на заводі.


Сучасний асфальтобетонний завод, який виготовляє якісний асфальт з дотриманням усіх відповідних умов та стандартів, - ключовий інфраструктурний об'єкт.

Адже добрі дороги - запорука розвитку ринкової економіки та поглиблення економічної інтеграції країни загалом та Прикарпаття, зокрема. Закордоном це збагнули давно. Україна ще на шляху. Відтак, побудова автошляхів, і тут мова не тільки про автомагістралі, але й дороги у містах, містечках та селах, має бути у пріоритеті.


Замовлення та консультації за номером телефону: +380 (96) 749 97 61‬ (Іван, менеджер зі співпраці з замовниками)


22.05.2020 1446
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1180
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2507
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2104
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2157
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6519 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2445 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

329

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1137

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1270

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1389
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

265
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

579
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2055
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26504
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

545
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10452 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8002
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

528
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

391
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

538
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

615
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1568