Набори для творчого розвитку дитини: навіщо вони потрібні та як їх вибрати

Бачити свою дитину розумною, розвиненою та в майбутньому успішною – мрія всіх батьків. Але саме від дорослих багато в чому залежить, чи будуть ці очікування виправданими. Дуже просто увімкнути дитині улюблений мультсеріал або дозволити цілими днями грати в нову комп'ютерну гру, наївно вважаючи, що вона, проходячи рівень за рівнем, буде розвиватися. Дещо складніше приділити малюку час та навчити малювати ялинку або їжачка, ліпити кораблик чи вирізати квітку з паперу. Складніше, але точно ефективніше та корисніше.

Чому дітям важливо займатися творчістю

Дитині необхідно займатися творчістю. І не тільки заради задоволення. Заняття різними видами творчості розширюють кругозір, розвивають у дитини допитливість, уяву, логічне та просторове мислення, посидючість. Малювання, ліплення, вишивання допомагають тренувати дрібну моторику. Це важливо для розвитку мовлення, письма та інших навичок. Коли діти створюють щось власноруч та бачать результат своїх зусиль, це покращує їхню самооцінку. Вони починають вірити у свої здібності та пишатися досягненнями. Крім того, заняття творчістю допомагають абстрагуватися від дійсності, зняти стрес, розслабитися.

Якщо дитина малює на уроках у школі, ліпить із пластиліну чи робить аплікації в дитячому садку, це дуже добре для розвитку її творчих здібностей. А ще, крім малювання та ліплення, є квілінг, батик, оригамі, випалювання, печворк, ікебана, миловаріння, скрапбукінг, декупаж та багато інших видів творчості. Зверніть увагу на ці види діяльності, щоб дитина познайомилася і з ними. Допомогти їй у цьому можна різними способами. Наприклад, віддати у відповідний гурток. А ще краще опанувати ці техніки разом із нею удома, купивши все необхідне для творчості на сайті https://avrora.ua/tovari-dlya-rozvitku-ta-tvorchosti/.

Як вибрати товари для творчості

Асортимент товарів, призначених для всебічного розвитку та самовираження дитини, неймовірно широкий. В Аврорі можна знайти:

  • наклейки;
  • тату;
  • перебивні малюнки;
  • настільні ігри;
  • матеріали, інструменти, пристосування та набори для різних видів творчості.

Саме до готових комплектів варто придивитися всім, хто бажає познайомити свою дитину з чимось новим для неї. Купивши набір, набагато простіше отримати все необхідне, ніж вибирати кожен матеріал окремо. Це економить і гроші, і час. Та й імовірність того, що в самий розпал творчого процесу в дитини не виявиться під рукою чогось важливого, буде виключена. Але як вибрати набір?

Насамперед варто звернути увагу на зазначений віковий діапазон. Безумовно, всі діти різні. Одні в 3 роки можуть самостійно ліпити з пластиліну нескладні фігурки й впевнено тримають у руках олівці для малювання, інші тільки вчаться це робити. Але все ж вік потрібно враховувати. Дитина повинна володіти певними навичками та уявляти кінцевий результат того, що вона збирається робити. В іншому разі їй буде складно й нецікаво.

Звертати увагу потрібно й на вміст наборів. Їхня комплектація буває різною. Наприклад, у наборі для ліплення може не виявитися дощечки. Але її можна легко знайти серед товарів для розвитку дітей в Аврорі та замовити разом з вибраним комплектом пластиліну чи тіста.

Не треба забувати й про якість. Матеріали, що входять до набору, мають бути абсолютно безпечними для дитини. Щоб не сумніватися в цьому, варто надавати перевагу продукції відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Можна почитати відгуки інших покупців, придбати для ознайомлення невеликий набір тієї чи іншої торгівельної марки та на ділі переконатися в його відповідності своїм очікуванням та стандартам якості.

Важливо пам'ятати: відбити у дитини бажання займатися творчістю просто, набагато складніше долучити її до цього чудового процесу. Усе у твоїх руках!

Реклама


19.01.2025 167
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

956 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

833
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1650
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2279
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4262 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3259

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

243

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

480

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

425

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

886
22.02.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

8004
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

664
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

703
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1116
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

703
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6288
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1778
23.02.2025

Нова програма "Ти даруй мені квіти" обіцяє стати справжнім святом весни та кохання, даруючи слухачам незабутні емоції та враження, зазначає артистка.

190
20.02.2025

Президент США Дональд Трамп назвав президента України Володимира Зеленського диктатором і заявив, що Зеленський повинен діяти швидко, якщо Україна хоче вижити як країна.  

255
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1593
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

792 1