Набори для творчого розвитку дитини: навіщо вони потрібні та як їх вибрати

Бачити свою дитину розумною, розвиненою та в майбутньому успішною – мрія всіх батьків. Але саме від дорослих багато в чому залежить, чи будуть ці очікування виправданими. Дуже просто увімкнути дитині улюблений мультсеріал або дозволити цілими днями грати в нову комп'ютерну гру, наївно вважаючи, що вона, проходячи рівень за рівнем, буде розвиватися. Дещо складніше приділити малюку час та навчити малювати ялинку або їжачка, ліпити кораблик чи вирізати квітку з паперу. Складніше, але точно ефективніше та корисніше.

Чому дітям важливо займатися творчістю

Дитині необхідно займатися творчістю. І не тільки заради задоволення. Заняття різними видами творчості розширюють кругозір, розвивають у дитини допитливість, уяву, логічне та просторове мислення, посидючість. Малювання, ліплення, вишивання допомагають тренувати дрібну моторику. Це важливо для розвитку мовлення, письма та інших навичок. Коли діти створюють щось власноруч та бачать результат своїх зусиль, це покращує їхню самооцінку. Вони починають вірити у свої здібності та пишатися досягненнями. Крім того, заняття творчістю допомагають абстрагуватися від дійсності, зняти стрес, розслабитися.

Якщо дитина малює на уроках у школі, ліпить із пластиліну чи робить аплікації в дитячому садку, це дуже добре для розвитку її творчих здібностей. А ще, крім малювання та ліплення, є квілінг, батик, оригамі, випалювання, печворк, ікебана, миловаріння, скрапбукінг, декупаж та багато інших видів творчості. Зверніть увагу на ці види діяльності, щоб дитина познайомилася і з ними. Допомогти їй у цьому можна різними способами. Наприклад, віддати у відповідний гурток. А ще краще опанувати ці техніки разом із нею удома, купивши все необхідне для творчості на сайті https://avrora.ua/tovari-dlya-rozvitku-ta-tvorchosti/.

Як вибрати товари для творчості

Асортимент товарів, призначених для всебічного розвитку та самовираження дитини, неймовірно широкий. В Аврорі можна знайти:

  • наклейки;
  • тату;
  • перебивні малюнки;
  • настільні ігри;
  • матеріали, інструменти, пристосування та набори для різних видів творчості.

Саме до готових комплектів варто придивитися всім, хто бажає познайомити свою дитину з чимось новим для неї. Купивши набір, набагато простіше отримати все необхідне, ніж вибирати кожен матеріал окремо. Це економить і гроші, і час. Та й імовірність того, що в самий розпал творчого процесу в дитини не виявиться під рукою чогось важливого, буде виключена. Але як вибрати набір?

Насамперед варто звернути увагу на зазначений віковий діапазон. Безумовно, всі діти різні. Одні в 3 роки можуть самостійно ліпити з пластиліну нескладні фігурки й впевнено тримають у руках олівці для малювання, інші тільки вчаться це робити. Але все ж вік потрібно враховувати. Дитина повинна володіти певними навичками та уявляти кінцевий результат того, що вона збирається робити. В іншому разі їй буде складно й нецікаво.

Звертати увагу потрібно й на вміст наборів. Їхня комплектація буває різною. Наприклад, у наборі для ліплення може не виявитися дощечки. Але її можна легко знайти серед товарів для розвитку дітей в Аврорі та замовити разом з вибраним комплектом пластиліну чи тіста.

Не треба забувати й про якість. Матеріали, що входять до набору, мають бути абсолютно безпечними для дитини. Щоб не сумніватися в цьому, варто надавати перевагу продукції відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Можна почитати відгуки інших покупців, придбати для ознайомлення невеликий набір тієї чи іншої торгівельної марки та на ділі переконатися в його відповідності своїм очікуванням та стандартам якості.

Важливо пам'ятати: відбити у дитини бажання займатися творчістю просто, набагато складніше долучити її до цього чудового процесу. Усе у твоїх руках!

Реклама


17.01.2095 16
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1531
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1004
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1265 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3708 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33861
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2823

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

344

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

741

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1682

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1055
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

620
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

501
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

874
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1977
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12190
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1486
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1270
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

530
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

236
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

312
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

356
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1245