На Радбезі Путін пояснить, чому Гіркін має померти

 

/data/blog/55977/66786ec75a9d403c39dd03f848e2139c.jpg

 

Від доктрини „обложеної фортеці”, яку Володимир Путін ефективно використовував впродовж останніх шести років, російський президент переходить до наступної фази внутрішньої політики – „вороги готуються до штурму фортеці”.

 

Сьогоднішнє засідання Ради безпеки Росії буде присвячене „забезпеченню суверенітету і територіальної цілісності Російської Федерації”. Ні більше, ні менше.

 

Дивізії НАТО наче не перейшли російського кордону. Навіть в розбурханій уяві Гіркіна-Стрєлкова вони тільки-но почали намотувати на гусениці ДНРівських „повстанців”. Півмільйонна армія „озлоблених хохлобандерівців”, що збираються хвилею заполонити Ростовську область, поки що так і не вийшла далі хворобливого мозку Царьова. Ті персонажі російського медіа поля, які можуть претендувати на відсутність важких форм психічних захворювань – окрім хронічного пропагандистського психозу, говорять про „підготовку українських провокацій в Криму”.  Але Радбез говоритиме про територіальну цілісність.

 

І на цьому кривавому тлі глибоко вночі втомлений лідер великої держави записує відео звернення, в якому не згадує ні про „ДНР”, „ЛНР” чи „Новоросію”. Він говорить про переговори, про мир і про відповідальність. Говорить так, ніби це не він роздавав мавпам „Буки”, а крихкий мир може сам по собі розсипатися на сотні дрібних уламків. На сотні гарячих ДНРів – від Лісабону до Курил.

 

Не виникає сумнівів, що всі голосні фрази про „загрозу суверенітету”, старанно скопійовані російськими ЗМІ з сайту Кремля, – не більше, ніж чергова агітпропівська вистава на сцені колгоспного клубу. Суть вистави – пояснити „народу і світу”, що Росія опинилась у критичній, переломній ситуації – буквально стоїть над прірвою, підтримувана лише сильною, але стомленою і знервованою рукою Великого Вождя. Який саме зараз готується прийняти єдино правильне рішення.

 

Це пояснення максимально зручне для Путіна. Воно розширює його поле для політичного маневру в рази. Можна почати тотальну мобілізацію на війну з „бандерівцями”. Можна привести в оперативну готовність стратегічні ядерні сили – для захисту від НАТО.

 

А можна оголосити про закриття південно-східного кордону. І пояснити, що ДНР-івські терористи – правильні, „наші” хлопці – але виступили трохи зарано. Не дотерпіли до зручного моменту – чи не дочекались вказівки компетентного товариша. Тому нічого в них не виходить – не зважаючи на наші симпатії. Не зважаючи на „Буки”, „Гради” і танкові колони з Росії. І взагалі, передчасним виступом „донецькі ополченці” поставили під загрозу усю велику справу відродження Росії. А тому – мусять померти. По можливості, завдавши максимальних втрат ворогу. Останнє міркування преса не озвучить – але всі, кому треба, здогадаються самі.

 

Виглядає на те, що Великий Вождь і сам не знає, куди він піде. І це незнання дратує його більше, ніж нічні дзвінки із Заходу. Очі бігають, губи тремтять, а голос ламається. Тому й засідання російського Радбезу преса висвітлюватиме впродовж цілих 5 хвилин – не зважаючи на широкі анонси, режим буде закритим. Але складається враження, що результати цього засідання – або, радше, рішення, прийнятого за його результатами, буде значним і добре помітним. Доктрина „млявої війни”, успішно веденої впродовж трьох місяців, була зіпсована кров’ю безвинних європейців. Подальше наростання пресингу на Росію – за умови відсутності видимих результатів на сході України – не вигідне Кремлю. Конфлікт слід або нарощувати, або гасити, бо зараз час працюватиме проти Росії. І дрібненький чолов’яга у Ново-Огарьово гарячковито зважує, що йому сказати в Кремлі.

 

Прикро, що від його слів так багато залежить.


22.07.2014 344 0
Коментарі (0)

11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

1145 3
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1412
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5945 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2221
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2068
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3248

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

721

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1884

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2624

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3378
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

404
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

522
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

1097
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33933
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

846
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

984
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16483
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

689
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

706
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

672
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

454