
У березні-травні проведено конкурс з визначення суспільно-значущих видань, фінансування яких буде здійснюватися за кошти обласного бюджету.
На конкурс свої пропозиції надали 44 автори та видавництва з Харкова, Львова, Івано-Франківська, Коломиї та Косова, інформує Фіртка з посиланням на сайт ІФ ОДА.
Голосування здійснювалося членами експертної ради з питань книговидання таємно у два етапи. Переможцями визнано 19 видань: десять у номінації «Художня література», чотири - «Історико-патріотична література. Краєзнавство», одне - «Видання для дітей та юнацтва», по дві пропозиції у номінації «Довідкові та інформаційні видання» й «Науково-популярні видання». У розділі «Мистецтво. Образотворчі видання» прохідного балу не набрала жодна конкурсна пропозиція.
Цьогоріч серед переможців три лауреати державної Шевченківської премії – Роман Іваничук, Тарас Мельничук і Степан Пушик; класики художньої літератури та визвольного руху - Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Кирило Трильовський; сучасні прикарпатські письменники, поети, журналісти - Галина Петросаняк, Михайло Батіг, Василь Рябий, Петро Парипа. Також перемогли твори як наших знаних науковців Степана Хороба, Василя Грещука, Володимира Качкана, так і початківців – Олександри Козубаш, Олени Волосевич, Оксани Романів. Також члени експертної ради з питань книговидання підтримали проекти обласної спілки письменників: «Бібліотека спілки» та «Бібліотека галицька» з творами Миколи Васильчука та Михайла Мочульського.
Розпорядженням облдержадміністрації № 285 від 06 червня п.р. затверджено перелік видавничих проектів, друк яких здійснюватиметься за кошти обласного бюджету та буде передано у бібліотечні заклади області:
- Батіг М. «Ті, що спалахнули у небі зірками».
- Васильчук М. «От собі книжка… Записки словникаря».
- Волосевич О. (упорядник) «Битва за Україну».
- Грещук В. «Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові» Словник. Т. 1.
- Іваничук Р. «Люлька з червоного дерева».
- Качкан В. «За престолом нації. Степан Пушик в орамленні доби».
- Коцюбинський М. «Тіні забутих предків».
- Козубаш О. «Танцювали нотки в школі».
- Мельничук Т. (упорядник Лаюк М.) «Юнак милується автоматом».
- Мочульський М. (упорядник Баран Є.) «Вибране».
- Парипа П. «Між вчора і завтра. Вибрані публікації».
- Петросаняк Г. «Не заважай мені рятувати світ».
- Пушик С. (упорядник Пушик Г.) «Легенди та перекази Карпат». Т.1.
- Пушик С. (упорядник Пушик Г.) «Легенди та перекази Карпат». Т.2.
- Романів О. «Під покровом Богородиці. Жіночі історії з таборів ГУЛАГу».
- Рябий В. «Спалах світлотіні».
- Трильовський К. «З мого життя».
- Франко І. «Захар Беркут».
- Хороб С. (упорядник) «Степан Хороб: дорога до слова».