На Прикарпатті відбувся 16-ий всеукраїнський табір для молоді "Полум'яна країна" (фото)

 

 

Цілий тиждень 160 мальтійців та їх друзів з усієї України обмінювались досвідом та позитивними емоціями.

 

Гаслом "Полумяної країни" став вислів «Май в серці те, що не згасає!», інформує Фіртка з посиланням на прес-службу Мальтійської служби допомоги.

 

Під цим гаслом організатори підрозумівали всі ті, щирі переживання та емоції, які нікуди не діваються навіть з роками, тут вкладали ту палку надію на краще та віру у перемогу, українські багаті традиції, сімейні та християнські цінності, палку любов та відданість до Батьківщини і батьків, всеперемагаюче кохання та вірність до друзів…

 

За тиждень у таборі молоді мальтійці будували свою «полум’яну» країну, сповнену позитивними емоціями, щирими посмішками, вірними друзями та жагучими почуттями. Організатори хотіли запалити та донести вогник надії та ентузіазму до змін на краще! Задля цього кожен день у таборі був іншим, з різноманітними завданнями та цікавими розвагами.

 

Надзвичайно повчальним було й те, що у таборі беруть участь учасники віком від 3 і до … Виконуючи різноманітні завдання всі вчились одні у одних, адже на змаганнях потрібно було пристосовуватись, але всі справлялись.

 

Цього року вперше на таборі провели квест з картами. Цікаво було спостерігати як всі команди розбіглись у пошуках за своїми скарбами, як шукали підказки «спраглі» перемоги. Далі була польова кухня та навчання. Для молодших були простіші практичні навчання, а старші бажаючі коротко пройшли курс молодого бійця-рятувальника. А вечері Дора «гуділа» від мальтійських танців і від запальних Ді-джея Вацика та МС Чепіля. Танцювали всі, адже просто стояти було неможливо.

 

А у середу вражені спортивними змаганнями, ніхто й подумати не міг, що так круто пройде інсценізація українського весілля. Так-так, ми мали справжніх наречених, їх батьків, дружбів та дружок, тамаду, старостів та стростін, реєстраторку у Мальтійському «рацсі». Зі сміхом та жартами всі мали змогу побачити прекрасні традиції, які здійснюються на нашому весіллі. Потім була мандрівка на «Білий камінь».

 

А у п’ятницю мали ярмарок воркшопів. Вчились майструвати дощечки для нарізання, плели серця з соломи, валяли вовну та вчились розрізняти карпатські трави та робити смачні та корисні трав’яні чаї. Був ще один воркшоп, який тягнувся від початку і до кінця табору. Не знаємо чи це правильно назвати просто воркшопом. Тут вкладали всю душу, молитви, надії та переживання. За табір мальтійці сплели маскувальну сітку для наших хлопців у зону АТО. Щиро впевнені, що вся та любов, яку вкладало так багато учасників буде мати рятувальну силу.

 

 А після обіду традиційно вже розпочали «день духовності». Окрема подяка отцю за шоденні Служби Божі, науки, та постійну присутність та старання бути по-максимуму з учасниками табору. Думаємо, що нікого не залишили байдужими вечірня Хресна дорога, яка була підготовлена самостійно учасниками, та вистава після Хресної дороги. Вечір п’ятниці був спокійним, сповненим вечірніми роздумами та релігійними піснями. Після такої доброї духовної підготовки була посвята у Мальтійці. Ще двоє мальтійців дали присягу перед Богом назавжди залишатись вірними незмінному гаслу суверенного мальтійського ордену : «Збереження віри та допомога потребуючим». Це, як завжди, було надзвичайно чуттєво та емоційно.

 

А у останній вечір всі змагались у знаннях українських традицій – співали пісні, вгадували українських відомих особистостей та показували народні фразеологізми. А звершили все дискотекою та яскравою кольоровою «королівською ніччю».

 

Табір завершували, як і починали, урочистою лінійкою з опусканням прапорів під гімн України та гімн Івано-Франківських Мальтійців.

 

 

 

 

 

 


14.07.2015 719 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1155
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2852
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1007
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1065
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1072 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3160 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

927

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

799

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

373

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1102
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

170
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2364
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1162
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

465
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15085
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7396
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

828
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

392
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

303
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

388
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

674
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1123