
Зберегти сім’ю після війни. На Прикарпатті відбудеться унікальна психологічна програма для родин АТО, котрі після пережитого бойового досвіду вчаться заново знайомити себе іншого одне з одним.
Що робити, коли чоловік з війни повернувся іншим? Коли його погляд далеко, коли у нього прояви агресії, депресії чи простото відсутні емоції? За останній рік Україна посіла чи не перше місце за кількістю розлучень у Європі. Причини такої статистики - війна. Психологічна реабілітація сімей – ще одна вітка волонтерської роботи.
З 5 по 17 березня 2018 року на околиці Яремче, в реколекційному-відпочинковому домі отців-редемптористів імені Андрея Шептицького села Ямне, проходитиме чергова 6-та хвиля проекту: “Родинна Реабілітація учасників АТО” !
Дана авторська психоедукаційна програма для сімей разом з дітками розроблена за підтримки канадських психологів, що використовують методологію групової терапії за принципом “рівний рівному”!
Організатор: Міжнародна асоціація підтримки України https://www.facebook.com/iasu.ua/
Проект відбувається завдяки підтримки німецьких благодійних фондів.
20 родин з дітьми – 60 осіб з Харківщини, Кіровоградщини, Дніпропетровська, Полтави, Волині та Івано-Франківська отримали змогу майже на два тижні змінити середовище, де затягнулись невирішені питання. В іншій та безпечній обстановці вони зможуть розпружитись, з ними працюватимуть психологи, волонтери-аніматори , військові капелани.
Це спеціально розроблена програма відразу для всієї родини: мами, дітей і тата, який повернувся з війни. За останні два роки у подібному проекті уже взяли участь майже 600 осіб і майже у всіх родинах є щасливе закінчення: пари вчаться слухати і розуміти один одного, прийняти нові погляди, жити в гармонії.
Участь у навчаннях для родин є БЕЗКОШТОВНОЮ.