Активно долучатися до аграрного інтернет-ринку закликав керівників РДА, а в їхній особі хліборобів області голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.
Інтернет-ринок створить базу даних щодо тієї чи іншої сільгосппродукції, яка дозволить надалі програмувати її рух. З-поміж селян треба провести анкетування, аби з’ясувати, яку саме вирощену в господарстві продукцію вони пропонуватимуть на продаж, колий за якою ціною.
«Скажімо, селянин зареєструє анкету в інтернет-мережі про те, що у нього є кури, яйця, морква, картопля чи капуста. І ця анкета потрапить у загальний банк даних, з яким відповідно працюватимуть далі», – пояснив очільник області.
Відповідно суб’єкти торговельних мереж, гуртівні й переробні підприємства також подають анкети своїх щоденних потреб у сировині, і тоді працівники системи доставки зобов’язані в найкоротші терміни й за умови мінімальних транспортних затрат скерувати продукцію від виробника до покупця.
Віртуальні торги запропонував радник міністра економіки Андрій Сітник. Сьогодні він представляє відомий сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Донбас-Карпати»