На Прикарпатті є сільські ради, з яких за час часткової мобілізації не призвано жодного військовозобов’язаного

 

/data/blog/83923/355c3910db423cf42ce692aa48290016.jpg

 

Добігає кінця 6-та черга часткової мобілізації на території нашої держави.

 

Затишні домівки Прикарпаття, рідні і найдорожчі люди з нетерпінням чекають своїх воїнів, своїх чоловіків, батьків, дітей, котрі більше року тому вступили до лав українського війська щоб дати відсіч агресору, виконати священний чоловічий обов’язок - захистити Батьківщину, повідомляє кореспондент Фіртки.

 

І, здавалось би, ніщо не може стати на заваді цій довгоочікуваній зустрічі, адже гідні сини Прикарпаття, котрі з честю виконали визначені державою завдання вже мали б демобілізовуватись, та тут постає дуже цікаве питання: а хто ж їх замінить?

 

Безперечно, є частина свідомих івано-франківців, що зголосились добровольцями, велику роботу по мобілізації проводить і обласна державна адміністрація, і деякі районні адміністрації, і військові комісаріати. Та, на жаль, в прикарпатській «бочці меду» чомусь є і не одне «відро дьогтю». Так- так, саме не «ложка», а «відро», чому - самі побачите.

 

Неймовірно - але факт, в нашій області є значна кількість сільських рад, з яких протягом шести черг часткової мобілізації не призвано жодного військовозобов’язаного. Ось вони, «герої»: Рогатинський район - сільські ради Григорівська, Вишнівська, Дегівська, Кліщівнянська, Колоколинська, Підвинянська, Потіцька, Світанківська, Чернівська, Юнашківська, Явченська, Рожнятівський район - сільські ради Ясеньська, Грабівська, Осмолодівська, Дубівська, Каміньська, Красненська, Луганська, Небилівська, Петранківська, Вільхівська, Тисменецький район - сільські ради Посічська, Узинська, Тлумацький район - сільські ради Будзинська, Гарасимівська, Гринівецька, Грушківська, Колінецька, Надорожнянська, Петрівська, Тарасівська, Тисменецький район - сільські ради Кулачківська, Олешківська, Красноставська, Городенківський район - сільські ради Вікнянська, Торговицька, Семаківська, Слобідська, Чортовецька, Вільхівська, Косівський район - сільські ради Акрешорська, Городянська, Прокуравська, Річківська, Шепітська, Верховинський район - сільські ради Довгопільська, Замагірська, Перехресненська, Надвірнянський район - сільські ради Цуцилівська, Чорноославська, Добротівська, Долинський район - Розточківська сільська рада та Поляницька сільська рада Яремчанської міської ради.

 

Та є в області і справжні патріоти своєї країни, які не словом, а ділом доводять, що коли стоїть питання захисту свого народу, своєї землі, своєї домівки, то стояти осторонь цих подій не має права ніхто.

 

Так, на противагу сільським радам з нульовим показником наводимо приклад сумлінного та відповідального ставлення посадових осіб нижче перелічених колективів до забезпечення обороноздатності країни: Галицький район - Більшівцівська та Залуквянська сільські ради, Коломийський район - Воскресінська та Отинійська сільські ради, Калуський район - Кропивниківська сільська рада, Тисменицький район - сільські ради Підлісська та Черніївська, з сіл, що перебувають в зоні відповідальності Івано-Франківського міського військового комісаріату - Крихівецька сільська рада, Косівський район - Рожнівська сільська рада, Надвірнянський район - Краснянська, Тисменичанська сільські ради, Долинський район - Вигодська сільська рада.

 

Що ж стосується загальної тенденції виконання заходів 6-ї черги часткової мобілізації по районах, то вона виглядає так: відносно кращий показник наразі по місту Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому та Долинському районах, а вкрай незадовільний стан цієї роботи у Верховинському, Косівському, Рожнятівському та Богородчанському районах області.


12.08.2015 497 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2835
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20977
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1928
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1313 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2334
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4001

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

638

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2108

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

787

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1380
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

56
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

440
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

973
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

63
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

713
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

712
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

658
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8152
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

724 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

848
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2130 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

796