На Прикарпаття вирішили "заманювати" більше туристів

/data/blog/38851/5273e10d31d5f443b64bd8ab06420bdf.jpg

З серпня Туристична Асоціація Івано-Франківщини розпочинає реалізацію проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі».

 

Проект триватиме до кінця січня 2015 року за співфінансування Європейського Співтовариства в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.



Партнери проекту - виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Коломийська міська рада, управління туризму департаменту “Євро 2012” Львівської міської ради, Люблінська регіональна туристична організація, Фундація Академія Обивательська (Польща). Проект має на метізбільшити щорічну кількість туристів, які відвідують шість обраних міст Західної України та Східної Польщі (Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Люблін, Замосць та Пшеворськ), ключових центрів міського культурного туризму Західної України та Східної Польщі.



Окремими завданнями цього проекту є підняти на новий якісний рівень туристичні можливості презентації культурної та історичної спадщини цільових міст через впровадження нових екскурсійних продуктів для відвідувачів, посилити та просунути культурну самобутність цільових міст як напрямків культурного туризму, запровадити співпрацю та обмін досвідом у сфері міського культурного туризму між зацікавленими сторонами в Україні та Польщі, і завдяки цьому об’єднати зусилля та підвищити ринкову конкурентоздатність та потенціал цих міст.


Для усіх цільових міст проекту розвиток туризму є визначальним чинником місцевого економічного розвитку та суттєво впливає на розвиток навколишніх територій. Сумарно в цих містах проживає біля 1,5 млн. населення, та приблизно така ж кількість гостей відвідує їх щороку. Тут знаходиться більше 3 тисяч визначних історичних та архітектурних пам’яток. Історичні центри Львова та Замосці, що знаходиться поруч з Любліном, включені до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Завдяки спільній історії, міста по обидва боки кордону мають багато подібних ознак, які стосуються проживання етнічно схожих громад та їхньої транскордонної економіки. Водночас, обрані міста суттєво відрізняються з т.з. розміру та розташування. Основною ідеєю пропонованого проекту є поєднати зусилля всіх організацій, чия діяльність пов’язана з туризмом і, спираючись на їхній досвід та напрацювання, перетворити місцевий туризм у галузь, вигідну для всіх, хто тут проживає, працює чи відвідує ці міста.

 

Відповідно, в рамках проекту Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі» передбачено створити систему екскурсій, розроблених спеціально для індивідуального споживача міського культурного туризму. Це дозволить мотивувати туристів, що відвідують місто, залишитися ще хоча б на один день довше. В рамках проекту будуть створені аудіо-тури, що передбачають здійснення самостійних пішохідних мандрівок без гіда з прослуховуванням цікавих аудіо екскурсій через портативні медіа-пристрої, виготовлено детальні карти історичних частин цих міст, які відображатимуть маршрути та місця зупинок під час аудіо-турів, встановлені пояснюючі та інформаційні покажчики та вказівники вздовж маршрутів аудіо-турів. Також проектом заплановано видання спеціальної промоційної брошури спільного міського культурного туру, туристичних путівників містами, інформаційних листівок та плакатів, а також тематичних статей. В рамках промоційної компанії проекту відбудуться два ознайомчі візити до цільових міст проекту для туристичних оглядачів та міжнародних туроператорів. Окремо проектом передбачено низку навчань та проведення міжнародного транскордонного форуму операторів міського культурного туризму.

 

За даними Всесвітньої туристичної організації, індивідуальні туристи складають до70% від загальної кількості туристів у світі і дають найбільший дохід при незначних втратах.



Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації


02.08.2013 530 0
Коментарі (0)

07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

1287
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33184
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2051
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2825
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

4748 9
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

4745

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

166

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

921

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

600

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

833
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

411
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

492 1
29.12.2024

Новий рік — це не лише шампанське та олів’є. У різних куточках світу люди святкують по-різному, і їхні страви можуть стати чудовим натхненням для вашого святкового столу.  

794
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

882
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

677
27.12.2024

Найбільша релігійна парафія села вирішила святкувати Різдво по-старому — 7 січня. Основні аргументи: за таким календарем жили їхні батьки та діди.    

7290
26.12.2024

Привітання із Різдвом від СВЯТОСЛАВА,Отця і Голови Української Греко-Католицької Церкви.

607
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30052 1
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

311
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

375
30.12.2024

Частка респондентів, які не погоджуються, що наступальна операція ЗСУ в Курській області посилила шанси України на переговорах, зростає з віком.  

577
26.12.2024

18 грудня настав граничний термін, коли Уряд мав представити законопроєкт щодо демобілізації.   

771