На модній хвилі: яке жіноче взуття носити влітку 2023 року

Коли йдеться про створення модних образів, чи не найважливішу роль відіграє взуття. Босоніжки можуть зробити повсякденний аутфіт святковим, а балетки знизять градус строгості ділового костюма. У каталогах онлайн-магазинів та офлайнових бутіках запропоновані найрізноманітніші моделі: сандалі, босоніжки, туфлі, балетки, мюлі, еспадрильї, сабо, шльопанці. Тим, хто збирається оновити гардероб, наша добірка стильних ідей стане в пригоді.

Взуттєві тренди сезону

Мода мінлива, але цього року обійшлося без сюрпризів. Стилісти не радять вдаватися до кардинальних змін, якщо у вас уже є:

  1. Балетки жіночі. Зручні туфлі без каблука — напрочуд вдале поєднання краси й комфорту. У продажу представлені класичні моделі із заокругленим мисом на м'якій, але міцній підошві, човники із завуженим носком (майже як туфлі, хіба що без підборів), з ремінцем для додаткової фіксації. Останні не тільки найбільш практичні, бо за жодних умов не злітають з ноги, але й витончені, адже нагадують справжні балетні туфлі. Наймодніші — з м'якої шкіри, замші чи текстилю. Зверніть увагу на взуття, декороване мотузками, стрічками, масивною фурнітурою, перфороване. Для особливих подій — романтичне побачення чи вечірка — підійдуть лаковані туфлі на невисокому каблуку. На кожен день виберіть яскраву пару — літні аутфіти стануть свіжими.
  2. Босоніжки. Невисокі стійкі підбори, масивна платформа або акуратна танкетка разом з тонкими ремінцями — ще один хороший вибір на кожен день. Модель доречна у спеку, адже більша частина ноги залишається відкритою, тому не пітніє і не набрякає. Модні рейтинги впевнено очолюють босоніжки у грецькому стилі, шнурівка може бути низькою або доходити майже до колін. Босоніжки, як і балетки, можна носити куди завгодно, за винятком офісів із суворим дрес-кодом. Для роботи краще вибрати туфлі.
  3. Шльопанці. Легкі капці перестали сприймати виключно як взуття для прогулянок пляжем чи відпочинку біля басейну. Подивіться добірку образів стріт-стайлу: модель активно використовується у міських аутфітах, адже комфорт понад усе. На піку популярності вибагливий дизайн і якісні матеріали — модний образ має виглядати дорого.

Вибираємо наймоднішу пару взуття

Наостанок відзначимо найгарячіші тренди. Серед них:

  • звужений носок;
  • стійкий каблук незвичайної форми;
  • шпилька;
  • платформа — як невелика, так і масивна;
  • стрічки, шнурівка, ремінці;
  • жіноче взуття у спортивному стилі.

Найпопулярніші кольори: білий, блакитний, жовтий і жовтогарячий, рожевий. В моді блиск: це може бути як лакована шкіра, так і атлас або шовк (ефектно виглядають балетки, босоніжки). Для отримання вау-ефекту взуття прикрашають блискучою фурнітурою, ланцюжками, стразами.

Партнерський матеріал


25.05.2023 2624
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1871
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1809
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1809
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5331 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2107 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1470

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

672

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

734

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

924

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

959
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1706
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3625
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10204
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26077
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10133 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7669
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

854
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1356
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

338
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1226
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

823
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1032