На 24-му Форумі видавців у Львові прикарпатські письменники презентують книжкові новинки

 

 

Цього року видавці привезуть понад 100 книжкових новинок спеціально до 24 Форуму видавців. 

 

Книжкові новинки можна буде придбати з 13 по17 вересня на Форумі видавців у Львові. Організатори привідкрили завісу цікавинок, які готує Форум та опублікували першу десятку новинок у жанрі non-fiction.

 

Франківський письменник Богдан Ославський презентує “10 успішних українських брендів” (видавництво “Discursus”)

Анотація: «10 успішних українських брендів» — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

 

Упорядник Василь Карп’юк. Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем (видавництво “Discursus”)

Чому Юрій Андрухович застосовує автоцензуру? Чому ніколи не покине України? Чому вважає, що «нам усім страшенно пощастило»?.. Вибрані розмови з Юрієм Андруховичем не лише дозволять глибше пірнути в розуміння текстів письменника. Це ще й виразна картина поглядів сучасного інтелектуала на суспільно-політичні події в нашій країні. Андрухович вражає безкомпромісністю і надихає оптимізмом.

 

Філ Найт Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником (видавництво “Наш формат”)

Мало хто знає, що Філ Найт у підлітковому віці не мав змоги купити собі якісні кросівки. Ця історія — про величну взуттєву компанію, що почалася з півсотні позичених доларів. «Взуття-буття» — про те, як із пустими кишенями укладати багатомільйонні угоди й залишатися у виграші. Про те, як зібрати команду професіоналів і за роки роботи втратити лише двох топ-менеджерів. Про біг як спосіб ведення бізнесу та філософію.

 

Валентина Хамайко. Солодка неділя (видавництво “Бурда-Україна”)

Валентина Хамайко – ведуча телеканалу 1+1, багатодітна мама. У своєму захопленні – випічці – вона стала професіоналом, навчалася за кордоном та в Україні, здобула сертифікати спеціаліста з пекарського мистецтва французького та британського зразків. “Солодка неділя” – це ретельно укладена збірка сімейних рецептів найсмачніших десертів і справжня знахідка для домашньої кулінарної бібліотеки. Всі рецепти розбито по розділах, до кожного додано рекомендації та секрети приготування. Це справжній солодкий календар року! Головна особливість рецептів – простота інгредієнтів, їх доступність і натуральність. Знайти їх легко і в крамниці, і у книжці: кожен розділ – це місяць року, на кожну неділю можна вибрати оригінальний рецепт для сімейних посиденьок. Готуйте натхненно і запрошуйте рідних на частування!

 

Игорь Калинаускас. Хто каже “Я”? Тягар професіоналів (видавництво “Колесо життя”)

Ігор Калінаускас – театральний режисер, письменник, філософ, автор понад 20 книг із психології і саморозвитку. У книзі “Хто каже “Я?”. Тягар професіоналів” Ігор Калінаускас розглядає питання психічної енергії, учнівства й наставництва. Щоб почати користуватися океаном знань і зусиль, який є позаду кожної людини, потрібно повернутися до океану обличчям. Увесь процес учнівства є таким обертанням.  Ми живемо оберненими до світу інструментом, виробом, а всередині або щось відбувається, або нічого.  Або ж нам потрібно обернутися до світу своєю сутністю. І насправді у цьому полягає сенс того, що хоче людина досягнути, якщо вона стала на шлях учнівства.

 

Ганна Врочинська, Галина Стельмащук. Традиційні українські прикраси. (видавнитво “Балтія-друк”)

Видання розповідає про витоки традиції прикрас, амулетів, оберегів на українських теренах; види і призначення прикрас; використання різних матеріалів для їх створення; використання елементів і видів традиційних прикрас у сучасній українській моді.

 

Федір Андрощук. Осеберг: загадки королівського кургану (видавництво “Лаурус”)

У 1904 році в Норвегії був розкопаний, можливо, найбагатший курган епохи вікінгів. Загальноприйнята інтерпретація цього об’єкту як поховання норвезької королеви залишалася непохитною аж до проведення аналізів ДНК – з’ясувалося, що «норвезька» королева має іранське коріння, і далі низка несподіванок. У книзі переглядається усталена інтерпретація і пропонується нове і найбільш резонне пояснення цього унікального і чудового пам’ятника епохи вікінгів.

 

Рэй Сосодиа. Фирмы, несущие любовь. Компании мирового класса: как им удается завоевывать сердца людей (видавництво “Баланс Бізнес Букс”)

Ми вступаємо в нову епоху, коли люди починають шукати у своєму житті вищій сенс, який не зводиться до володіння лише матеріальними цінностями. Сьогодні трансформується все – ринок, робота і сама суть капіталізму. Найбільш успішні компанії прагнуть нести людям радість, любов, щирість і душевність. Вони створюють емоційні і соціальні цінності, а не просто приносять дохід своїм інвесторам.

 

Анна Малиночка. Іван Сірко. Великий полководець і характерник (видавництво “Co-op media”)

Книга розповідає про життєвий шлях кошового отамана Івана Сірка. Гортаючи сторінки минулого, дізнаємось про реальні події, які міцно сплетені з вигадками про козака. Автор співпрацювала з талановитими сучасними художниками. Портретисти Анна Єгорова і Наталія Павлусенко, баталіст Артур Орльонов чимало робіт присвятили темі українського козацтва, деякі з них надали для книги. Видання також проілюстроване роботами класиків живопису: Антона Монастирського, Юліуша Коссака, Юзефа Брандта, Василя Сурікова, Іллі Рєпіна. Книга входить до серії «Україна сакральна», присвяченій відомим людям, які народилися в Україні, чиє життя овіяне містицизмом та загадковими подіями.

 

Дзвінка Матіяш. Дорога святого Якова (видавництво “Видавництво Старого Лева”)

Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки переживає разом зі своїм чоловіком. Стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у книжці «Дорога святого Якова».

 

Квиток на 4 дні можна придбати на сайті GASTROLI.UA


16.08.2017 782 0
Коментарі (0)

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1243
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1922
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2053 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7431
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15170 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

2013

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

210

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

962

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1030

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1819
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

217
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

597
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

831
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3072
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

838
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1898
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

930
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35080 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

423
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

569
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

892
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

796