"Можна отримати три "так" і не потрапити в ефір" - переможці "Україна має талант" розповіли про закулісся шоу (фото)

 

Лідери колективу „Лісапетний батальйон" розповідають, що до участі в конкурсі їх впрошували, на базі проживання в Києві годували омлетом та фруктами, а напередодні фіналу учасники „Батальйону" голосували самі за себе з мобільних.

 

„Більшість учасників на конкурс незнати-як пробиваються. Треба подати через Інтернет відео. Якщо сподобаєшся – тоді вже на живий кастинг запрошують. А нас до участі ледве впросили. Адміністратори з СТБ три рази дзвонили, бо в них фольклорних колективів мало. Ми відмовлялися. Бо ж на той конкурс йдуть, щоб життя міняти. А нам воно треба? Слави хочемо? Та ми не в тому віці! Щоб впізнавали? І так впізнають. Щоб замовлення були? І так все розписано", ― розповідає Gazeta.ua лідер колективу Наталія Фаліон.

 

 

Попри те, що колектив на кастинг запросили, їхати в столицю довелося за свої гроші. Фінальний відбір на шоу тривав з девʼятої ранку до дванадцятої ночі.

 

"Після нашого виступу з основною піснею Кондратюк попросив заспівати ще й „Лісапед". Каже: "Стільки про нього чув – хочу ще й в живу почути". Заспівали під баянчик".

 

Можна отримати на сцені три "так" від членів жюрі, але врешті на шоу не попасти.

 

„Бо "так" кажуть багатьом. Але є ще один пересів. Після того, як десять колективів виступили, їх запрошують ще раз, і оголошують фінальний результат. Тих, кому сказали "так" але потім відсіяли, просто не показують по телевізору", ― каже Фаліон.

 

Після того як колективи виходять зі сцени, їх запрошують в інші зали для дозйомки. Просять пройтися по сходах, ніби на сцену. Дознімають, як учасники за кулісами чекають виступу. Потім з цього монтують сюжет.

 

„На кастингу в одному з колективів танцювала дочка Оксани Марченко. Років девʼять їй. По телевізору їх показали, але далі вони не пройшли. Сама Марченко – як ікона. Така красива, що зразу починаєш обожнювати. Але в спілкування дуже проста. Казала, що її мама наш колектив любить. Її дочка також нас знала. Підскакувала біля мами, кричала „лісапед-лісапед". Одна наша учасниця свою чотирирічну донечку з собою взяла, бо не мала з ким лишити, то Марченко її на руки брала. Ніякої зірковості нема, не скажеш що дружина мільйонера. Трохи стидно нам було, але ми в неї штук 30 фотографій з автографами попросили – для дітей і внуків. Вона всім підписала", ― пригадує керівник колективу.

 

Напередодні півфіналу і фіналу учасники, що пройшли відбір, жили на базі в Пущі-Водиці.

 

"Ми жартували, що нас годують для наступної програми „Зважені і щасливі". Годували справді „як на убой" – на сніданочок молочна каша або омлет, нарізка мʼясна, творог. Яблука і апельсини – завжди. Кожен раз різний салатик. На обід супи смачні, підливки. Якщо на виїзді в павільйоні працювали, то кожному коробочка з першим і другим. Стоять мікрохвильовки – розігріваєш. Кава і чай - постійно", ― пригадують учасники колективу.

 

Учасники шоу, між виступами, вільно спілкувалися з членами журі, та один з одним.

 

„Зустрілися якось з Кондратюком, попросили мужика в майці і джинсах нас сфотографувати. Він каже "добре". Фотографує, а Кондратюк сміється: "Ви найшли найдорожчого фотографа". То був директор каналу. Я навіть не запамʼятала його прізвище. Всі казали, що трудоголік страшний – з ранку до ночі працює", ― каже Фаліон.

 

На всіх концертах "Україна має талант", "Лісапетний батальйон" працював зі своїм репертуаром. Костюми також мали свої, тож режисери шоу в їх роботу втручалися мінімально.

 

"Іншим учасникам працівники каналу придумували свої костюми, декорації. Змініювали номери. Катя, та що співала пісні Пугачової, в істерику падала. Їй раз фонограму змінили, потім ще раз. Вона плакала: "Ну що вони мене ріжуть весь час!", ― розповідає найстаріший учасник колективу Оксана Косінська.

 

Останні два дні перед виступами, з учасниками проводили репетиції зі всіма декораціями, в костюмах і гримі. Адміністратори шоу стояли з секундоміром і визначали скільки часу займає реквізит винести, скільки на сцену вийти. Вираховували, коли і скільки йтиме реклама.

 

Учасники колективів, під час голосування, відправляли смс за себе.

 

"Так всі робили. Знаю, що в рідному селі за нас голосували навіть ті, хто в житті не знав що то таке смс. Йшли до сусіда і казали – натисніть мені за „Лісапед", ― зазначає Фаліон.

 

З вересня „Лісапедний батальйон" матиме гастролі Україною. Їх організовує канал СТБ.

 

„Адміністратори СТБ казали, що гонорар з каналом ділитимем 50 на 50. Ми тільки раді. Хай заробляють і нам трохи дадуть заробити", ― каже Косінська.

 

Вже зараз "Лісапедний батальон" часто запрошують на корпоративи та вечірки до Києва та інші міста України. Платять до трьох тисяч доларів. В той же час, в рідних областях колектив ще й досі часто виступає безкоштовно.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_mozhna-otrimati-tri-tak-i-ne-potrapiti-v-efir-peremozhci-ukrajina-mae-talant-roz/510842">Gazeta.ua</a>


12.08.2013 1635 0
Коментарі (0)

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

727
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

385
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14114 13
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1614
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

904
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6228

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

673

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1500

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1307

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1192
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

550
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

688
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1614
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

631
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

920
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5960
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13789
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

293
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

588
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

519
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

827 2