"Можна отримати три "так" і не потрапити в ефір" - переможці "Україна має талант" розповіли про закулісся шоу (фото)

 

Лідери колективу „Лісапетний батальйон" розповідають, що до участі в конкурсі їх впрошували, на базі проживання в Києві годували омлетом та фруктами, а напередодні фіналу учасники „Батальйону" голосували самі за себе з мобільних.

 

„Більшість учасників на конкурс незнати-як пробиваються. Треба подати через Інтернет відео. Якщо сподобаєшся – тоді вже на живий кастинг запрошують. А нас до участі ледве впросили. Адміністратори з СТБ три рази дзвонили, бо в них фольклорних колективів мало. Ми відмовлялися. Бо ж на той конкурс йдуть, щоб життя міняти. А нам воно треба? Слави хочемо? Та ми не в тому віці! Щоб впізнавали? І так впізнають. Щоб замовлення були? І так все розписано", ― розповідає Gazeta.ua лідер колективу Наталія Фаліон.

 

 

Попри те, що колектив на кастинг запросили, їхати в столицю довелося за свої гроші. Фінальний відбір на шоу тривав з девʼятої ранку до дванадцятої ночі.

 

"Після нашого виступу з основною піснею Кондратюк попросив заспівати ще й „Лісапед". Каже: "Стільки про нього чув – хочу ще й в живу почути". Заспівали під баянчик".

 

Можна отримати на сцені три "так" від членів жюрі, але врешті на шоу не попасти.

 

„Бо "так" кажуть багатьом. Але є ще один пересів. Після того, як десять колективів виступили, їх запрошують ще раз, і оголошують фінальний результат. Тих, кому сказали "так" але потім відсіяли, просто не показують по телевізору", ― каже Фаліон.

 

Після того як колективи виходять зі сцени, їх запрошують в інші зали для дозйомки. Просять пройтися по сходах, ніби на сцену. Дознімають, як учасники за кулісами чекають виступу. Потім з цього монтують сюжет.

 

„На кастингу в одному з колективів танцювала дочка Оксани Марченко. Років девʼять їй. По телевізору їх показали, але далі вони не пройшли. Сама Марченко – як ікона. Така красива, що зразу починаєш обожнювати. Але в спілкування дуже проста. Казала, що її мама наш колектив любить. Її дочка також нас знала. Підскакувала біля мами, кричала „лісапед-лісапед". Одна наша учасниця свою чотирирічну донечку з собою взяла, бо не мала з ким лишити, то Марченко її на руки брала. Ніякої зірковості нема, не скажеш що дружина мільйонера. Трохи стидно нам було, але ми в неї штук 30 фотографій з автографами попросили – для дітей і внуків. Вона всім підписала", ― пригадує керівник колективу.

 

Напередодні півфіналу і фіналу учасники, що пройшли відбір, жили на базі в Пущі-Водиці.

 

"Ми жартували, що нас годують для наступної програми „Зважені і щасливі". Годували справді „як на убой" – на сніданочок молочна каша або омлет, нарізка мʼясна, творог. Яблука і апельсини – завжди. Кожен раз різний салатик. На обід супи смачні, підливки. Якщо на виїзді в павільйоні працювали, то кожному коробочка з першим і другим. Стоять мікрохвильовки – розігріваєш. Кава і чай - постійно", ― пригадують учасники колективу.

 

Учасники шоу, між виступами, вільно спілкувалися з членами журі, та один з одним.

 

„Зустрілися якось з Кондратюком, попросили мужика в майці і джинсах нас сфотографувати. Він каже "добре". Фотографує, а Кондратюк сміється: "Ви найшли найдорожчого фотографа". То був директор каналу. Я навіть не запамʼятала його прізвище. Всі казали, що трудоголік страшний – з ранку до ночі працює", ― каже Фаліон.

 

На всіх концертах "Україна має талант", "Лісапетний батальйон" працював зі своїм репертуаром. Костюми також мали свої, тож режисери шоу в їх роботу втручалися мінімально.

 

"Іншим учасникам працівники каналу придумували свої костюми, декорації. Змініювали номери. Катя, та що співала пісні Пугачової, в істерику падала. Їй раз фонограму змінили, потім ще раз. Вона плакала: "Ну що вони мене ріжуть весь час!", ― розповідає найстаріший учасник колективу Оксана Косінська.

 

Останні два дні перед виступами, з учасниками проводили репетиції зі всіма декораціями, в костюмах і гримі. Адміністратори шоу стояли з секундоміром і визначали скільки часу займає реквізит винести, скільки на сцену вийти. Вираховували, коли і скільки йтиме реклама.

 

Учасники колективів, під час голосування, відправляли смс за себе.

 

"Так всі робили. Знаю, що в рідному селі за нас голосували навіть ті, хто в житті не знав що то таке смс. Йшли до сусіда і казали – натисніть мені за „Лісапед", ― зазначає Фаліон.

 

З вересня „Лісапедний батальйон" матиме гастролі Україною. Їх організовує канал СТБ.

 

„Адміністратори СТБ казали, що гонорар з каналом ділитимем 50 на 50. Ми тільки раді. Хай заробляють і нам трохи дадуть заробити", ― каже Косінська.

 

Вже зараз "Лісапедний батальон" часто запрошують на корпоративи та вечірки до Києва та інші міста України. Платять до трьох тисяч доларів. В той же час, в рідних областях колектив ще й досі часто виступає безкоштовно.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_mozhna-otrimati-tri-tak-i-ne-potrapiti-v-efir-peremozhci-ukrajina-mae-talant-roz/510842">Gazeta.ua</a>


12.08.2013 1425 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1011
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

818
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1939
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3309
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2582
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2573

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

288

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

762

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

721

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1659
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

402
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

762
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

646
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

385
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

416
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27072
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

870
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19708
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

469
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

426
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

759
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1423 4