Може розраховувати будь-хто: як прикарпатцям подати заявку та перевірити її статус на платформі «єДопомога»

Щоб підтримати українців, які постраждали від повномасштабної російської агресії, створили платформу «єДопомога».

Платформа «єДопомога» має три напрямки:

  • «єДопомога державна», на якій можна дізнатися, як отримати допомогу від держави;
  • «єДопомога волонтерська», де можна самостійно допомогти людям, які постраждали від війни або залишити заявку на допомогу;
  • «єДопомога міжнародна», де можна подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Так, з кінця травня українці можуть залишати заявки на допомогу від міжнародних організацій через цю соціальну платформу. 

Фіртка розповідає, як подати та перевірити статус своєї заявки.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина. Тим часом рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення, залежно від пріоритетності вразливих категорій, допомогти приймають міжнародні організації.

Так, для міжнародних організацій пріоритетними є найбільш незахищені верстви населення, які мають наступні соціальні статуси, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб:

  1. особи з інвалідністю;
  2. пенсіонери;
  3. одинока мати або батько;
  4. багатодітна сім’я;
  5. отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Як подати заявку?


Щоб подати заявку на отримання грошових виплат онлайн через «єДопомогу», потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN (міжнародний номер банківського рахунку). Також деякими меморандумами передбачена можливість отримання грошового переказу.

Дані, які вказували під час заповнення, верифікуються на основі даних з українських державних реєстрів. Вже верифіковані заявки передаються міжнародним організаціям.

Заразом залишивши заявку, проте не отримавши виплат, можна перевіряти статус заявки.

Як перевірити статус заявки:


  • Перейдіть на платформу «єДопомога» та оберіть категорію «Виплати від міжнародних організацій»;
  • знайдіть та натисніть кнопку «Перевірити статус заявки»;

  • вкажіть необхідні дані — РНОКПП (ІПН), тип документа та його номер;

  • перегляньте статус заявки.

  читайте також: Грошова допомога для іванофранківців: хто та скільки може отримати


Що означають статуси заявки?


Заявка не знайдена — ви не надсилали дані через «єДопомогу».
Статус заяву прийнято означає, що ваша заява міститься в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Коли одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати вашій категорії громадян, ваші дані передадуть їй.
Якщо ви побачите статуси Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітньої продовольчої програми ООН та Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариства Червоного Хреста України — це означає, що хтось із членів вашої родини, яких ви вказали у заявці, вже отримав виплату.
Статуси Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED або Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління верховного комісара ООН у справах біженців — означають, що ваші дані вже є в реєстрах на допомогу від міжнародних організацій. 
Заявка в процесі верифікації — заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка поданих даних.
Заявка успішно верифікована — ваші дані перевірили та підтвердили.
Ваша заявка не пройшла верифікацію — вказані вами статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. У такому випадку зверніться до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після цього ви зможете повторно подати заявку.
Ваша заявка містить помилки — під час заповнення ви допустилися помилок. Вам потрібно перевірити заявку та відправити повторно.
Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій — ваша заявка успішно пройшла усі етапи верифікації та буде передана міжнародним організаціям.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Консультують юрист, психолог і терапевт. В Івано-Франківську відкрили центр підтримки для маріупольців (ФОТО)

Прикарпатці, які прихистили переселенців, отримають компенсацію: коли чекати виплат за червень

В Івано-Франківську проводять навчання з домедичної допомоги. Як записатись?

Де на сьогодні на Івано-Франківщині можна знайти інсулін — перелік аптек

Перелік корисних чатботів, які допоможуть під час війни


06.08.2022 Тіна Любчик 1820
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

717
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1502 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2240
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2135 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7487
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15207 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

253

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

984

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1056

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1845
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

240
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

614
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

861
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3092
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

871
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1913
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

957
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35102 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

192
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

442
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

584
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

912