Може розраховувати будь-хто: як прикарпатцям подати заявку та перевірити її статус на платформі «єДопомога»

Щоб підтримати українців, які постраждали від повномасштабної російської агресії, створили платформу «єДопомога».

Платформа «єДопомога» має три напрямки:

 • «єДопомога державна», на якій можна дізнатися, як отримати допомогу від держави;
 • «єДопомога волонтерська», де можна самостійно допомогти людям, які постраждали від війни або залишити заявку на допомогу;
 • «єДопомога міжнародна», де можна подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Так, з кінця травня українці можуть залишати заявки на допомогу від міжнародних організацій через цю соціальну платформу. 

Фіртка розповідає, як подати та перевірити статус своєї заявки.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина. Тим часом рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення, залежно від пріоритетності вразливих категорій, допомогти приймають міжнародні організації.

Так, для міжнародних організацій пріоритетними є найбільш незахищені верстви населення, які мають наступні соціальні статуси, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб:

 1. особи з інвалідністю;
 2. пенсіонери;
 3. одинока мати або батько;
 4. багатодітна сім’я;
 5. отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Як подати заявку?


Щоб подати заявку на отримання грошових виплат онлайн через «єДопомогу», потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN (міжнародний номер банківського рахунку). Також деякими меморандумами передбачена можливість отримання грошового переказу.

Дані, які вказували під час заповнення, верифікуються на основі даних з українських державних реєстрів. Вже верифіковані заявки передаються міжнародним організаціям.

Заразом залишивши заявку, проте не отримавши виплат, можна перевіряти статус заявки.

Як перевірити статус заявки:


 • Перейдіть на платформу «єДопомога» та оберіть категорію «Виплати від міжнародних організацій»;
 • знайдіть та натисніть кнопку «Перевірити статус заявки»;

 • вкажіть необхідні дані — РНОКПП (ІПН), тип документа та його номер;

 • перегляньте статус заявки.

  читайте також: Грошова допомога для іванофранківців: хто та скільки може отримати


Що означають статуси заявки?


Заявка не знайдена — ви не надсилали дані через «єДопомогу».
Статус заяву прийнято означає, що ваша заява міститься в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Коли одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати вашій категорії громадян, ваші дані передадуть їй.
Якщо ви побачите статуси Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітньої продовольчої програми ООН та Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариства Червоного Хреста України — це означає, що хтось із членів вашої родини, яких ви вказали у заявці, вже отримав виплату.
Статуси Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED або Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління верховного комісара ООН у справах біженців — означають, що ваші дані вже є в реєстрах на допомогу від міжнародних організацій. 
Заявка в процесі верифікації — заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка поданих даних.
Заявка успішно верифікована — ваші дані перевірили та підтвердили.
Ваша заявка не пройшла верифікацію — вказані вами статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. У такому випадку зверніться до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після цього ви зможете повторно подати заявку.
Ваша заявка містить помилки — під час заповнення ви допустилися помилок. Вам потрібно перевірити заявку та відправити повторно.
Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій — ваша заявка успішно пройшла усі етапи верифікації та буде передана міжнародним організаціям.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Консультують юрист, психолог і терапевт. В Івано-Франківську відкрили центр підтримки для маріупольців (ФОТО)

Прикарпатці, які прихистили переселенців, отримають компенсацію: коли чекати виплат за червень

В Івано-Франківську проводять навчання з домедичної допомоги. Як записатись?

Де на сьогодні на Івано-Франківщині можна знайти інсулін — перелік аптек

Перелік корисних чатботів, які допоможуть під час війни


06.08.2022 Тіна Любчик 1040
Коментарі ()

17.08.2022
Мар'яна Цимбалюк

Працівники історико-просвітницьких установ розповіли Фіртці, що наплив у їхні заклади був настільки великий, що часто музейники проводили екскурсії без перерви.

245
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1864
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1496
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

2548 4
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1860
22.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5957

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

164

Яблуневий чи Медовий Спас? Доволі, часто народні назви християнських свят відривають нас від суті та розуміння глибини свята. Яскравим прикладом цього є «Яблуневий Спас» та «Маковія», що це, про кого це?

253

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

303

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

604
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

461
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1217
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1227
15.08.2022

В Івано-Франківську представники УПЦ Московського патріархату через суд намагаються повернути храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка.

1059
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

330
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

429
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4674
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

614
15.08.2022

Президент Володимир Зеленський усунув начальників управлінь Служби безпеки України у трьох областях.

346
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

262
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

366
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

420