Може розраховувати будь-хто: як прикарпатцям подати заявку та перевірити її статус на платформі «єДопомога»

Щоб підтримати українців, які постраждали від повномасштабної російської агресії, створили платформу «єДопомога».

Платформа «єДопомога» має три напрямки:

  • «єДопомога державна», на якій можна дізнатися, як отримати допомогу від держави;
  • «єДопомога волонтерська», де можна самостійно допомогти людям, які постраждали від війни або залишити заявку на допомогу;
  • «єДопомога міжнародна», де можна подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Так, з кінця травня українці можуть залишати заявки на допомогу від міжнародних організацій через цю соціальну платформу. 

Фіртка розповідає, як подати та перевірити статус своєї заявки.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина. Тим часом рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення, залежно від пріоритетності вразливих категорій, допомогти приймають міжнародні організації.

Так, для міжнародних організацій пріоритетними є найбільш незахищені верстви населення, які мають наступні соціальні статуси, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб:

  1. особи з інвалідністю;
  2. пенсіонери;
  3. одинока мати або батько;
  4. багатодітна сім’я;
  5. отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Як подати заявку?


Щоб подати заявку на отримання грошових виплат онлайн через «єДопомогу», потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN (міжнародний номер банківського рахунку). Також деякими меморандумами передбачена можливість отримання грошового переказу.

Дані, які вказували під час заповнення, верифікуються на основі даних з українських державних реєстрів. Вже верифіковані заявки передаються міжнародним організаціям.

Заразом залишивши заявку, проте не отримавши виплат, можна перевіряти статус заявки.

Як перевірити статус заявки:


  • Перейдіть на платформу «єДопомога» та оберіть категорію «Виплати від міжнародних організацій»;
  • знайдіть та натисніть кнопку «Перевірити статус заявки»;

  • вкажіть необхідні дані — РНОКПП (ІПН), тип документа та його номер;

  • перегляньте статус заявки.

  читайте також: Грошова допомога для іванофранківців: хто та скільки може отримати


Що означають статуси заявки?


Заявка не знайдена — ви не надсилали дані через «єДопомогу».
Статус заяву прийнято означає, що ваша заява міститься в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Коли одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати вашій категорії громадян, ваші дані передадуть їй.
Якщо ви побачите статуси Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітньої продовольчої програми ООН та Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариства Червоного Хреста України — це означає, що хтось із членів вашої родини, яких ви вказали у заявці, вже отримав виплату.
Статуси Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED або Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління верховного комісара ООН у справах біженців — означають, що ваші дані вже є в реєстрах на допомогу від міжнародних організацій. 
Заявка в процесі верифікації — заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка поданих даних.
Заявка успішно верифікована — ваші дані перевірили та підтвердили.
Ваша заявка не пройшла верифікацію — вказані вами статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. У такому випадку зверніться до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після цього ви зможете повторно подати заявку.
Ваша заявка містить помилки — під час заповнення ви допустилися помилок. Вам потрібно перевірити заявку та відправити повторно.
Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій — ваша заявка успішно пройшла усі етапи верифікації та буде передана міжнародним організаціям.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Консультують юрист, психолог і терапевт. В Івано-Франківську відкрили центр підтримки для маріупольців (ФОТО)

Прикарпатці, які прихистили переселенців, отримають компенсацію: коли чекати виплат за червень

В Івано-Франківську проводять навчання з домедичної допомоги. Як записатись?

Де на сьогодні на Івано-Франківщині можна знайти інсулін — перелік аптек

Перелік корисних чатботів, які допоможуть під час війни


06.08.2022 Тіна Любчик 1811
Коментарі ()

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

261
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

831
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1840
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3368
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2297 4
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4507

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

664

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

584

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

563

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

602
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10210
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1050
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5023
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

846
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2641
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1072
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34298 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

499
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

558
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

900 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1128