Міністерство охорони здоров'я констатує, що кількість жертв акцій протесту в центрі Києва зросла до 95 осіб.
Про це йдеться в офіційному повідомленні МОЗу, розміщеному на його сайті, пише УП.
У повідомленні зазначено, що йдеться про акції протесту, починаючи із 30 листопада.
Як зазначили у Мінздраві, у регіонах країни серед учасників акцій громадянського протистояння зафіксовано 6 летальних випадків: 2 – в АР Крим, 2 – в Хмельницькій області, 2 – у Черкаській області.
В неділю, 2 березня, на Майдані Незалежності помер 54-річний житель Вишневого Києво-Святошинського району Київської області.
"Видимих травм та зовнішніх ознак насильницької смерті при огляді не виявлено", - повідомили у відомстві.
Інформацію щодо стану госпіталізованих і загиблих їх близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії у м. Києві: 15-03.
З місця загострення сутичок у центрі міста Києва за медичною допомогою звернулися 984 постраждалі, 646 з них госпіталізовано.
У лікарнях Києва станом на 06.00 03 березня знаходиться 245 осіб.
За даними спільноти Євромайдан SOS зниклою вважається 341 людина.
Водночас у спільноті наголошують, що "ці люди не обов'язково "безвісти зниклі", про них нам відомо, що хтось із рідних, близьких, друзів не знають, де вони, та не можуть встановити зв'язок".
Також потрапляння до цього переліку не означає автоматично, що особа має причетність до подій Євромайдану.
Зазначимо, за неофіційними даними кількість жертв сутичок із силовиками в центрі Києва є значно більшою.
Як відомо, 27 лютого під будинком Верховної Ради Криму відбулися два мітинги: проросійських сил і кримських татар. В ході мітингів сталися сутички.
"На жаль, під час цих сутичок загинули двоє. Там ніяких поранень не було. У одного був серцевий напад, друга жінка, на жаль, була затоптана натовпом", - сказав лідер кримських татар Мустафа Джемілєв.