Коли мова йде про спецодяг, у більшості споживачів виникає асоціативний ряд з комбінезонів з не дуже приємної тканини в такій собі сіруватій кольоровій гамі. Але виявляється спеціальний одяг буває різним і є моделі які вражають навіть не стильністю, а крутістю.
Мова йде про спеціальні предмети гардеробу для мотоциклістів. Мотоекіпіровка справді виглядає мега круто (якщо це варіант з натуральної шкіри) або майже не відрізняється від звичайного вбрання (мова про мотоджинси, наприклад). Консультанти https://motostyle.ua/ готові допомогти не тільки розібратися з асортиментом, але і детально ознайомлять вас з відмінностями різних видів мотоекіпіровки.
Адже відрізняються запропоновані моделі і фасонами, і матеріалами і навіть ступенем захисту. До речі, це одна із основних а точніше основна задача мотоекіпіровки. Так спеціальний одяг має забезпечувати комфорт мотоциклісту під час катання на двоколісному залізному коневі. Але перша і основна функція - максимально захистити людину у випадку ДТП чи падіння з транспортного засобу від травм спровокованих зіткненням з дорожнім покриттям або авто.
Основні елементи і допоміжні
Мануфактури які виготовляють мотоекіпіровку постійно вдосконалюють свою продукцію. Для того щоб навіть простий денім удосконалити до тканини яка здатна зменшити навантаження на тіло людини під час падіння, перетворюється на міцний матеріал завдяки кевларовим волокнам. Також в різні предмети мотоекіпіровки вшивають спеціальні амортизуючі вставки. Щодо самого матеріалу то класика мотоциклетного жанру це натуральна шкіра. Правда в цього матеріалу є кілька мінусів:
- Досить висока вартість;
- Складність догляду;
- Неможливість забезпечити комфорт в літній період.
Спеціальний денім більш практичний в цьому плані. В мотоджинсах буде комфортно і взимку і влітку. Їх є можливість прати і не доведеться переодягатися якщо після «прогулянки» на мотоциклі ви захочете піти в офіс.
Але мотоекіпіровка то в першу чергу про безпечну їзду на мотоциклі тому вона продумана в плані конструктивну незалежно від того який саме матеріал використовується для її виготовлення. Стандартний гардероб (повна комплектація) мотоцикліста виглядає так:
- Мотошолом;
- Мотоштани;
- Мотокуртка;
- Мотоботи;
- Мотонаколінники;
- Моторукавиці.
Окремо ще можна придбати спеціальні захисні окуляри. Але це в тому випадку коли на шоломі немає захисного скла (візора). Та такі моделі частіше купують професійні гонщики для мотокроссу. Тоді як для класичної їзди байкери обирають шоломи типу Інтеграл або Модулятор.
Існує кілька варіацій на тему шоломів, існує також жіноча і чоловіча мотоекіпіровка. Консультанти Motostyle підкажуть які саме рішення будуть оптимальні для вас з урахуванням і вашого стажу як мотоцикліста, і стилю їзди, і статі, і фінансових можливостей.
Партнерський матеріал